Pasta,Cila,Boya Koruma,Araç İç temizliği Hakkındaki Sorularınızı Buradan Sorabilirsiniz.

Orbital normal polisaj makineden  farklımı hocam? [mention=2601]mahmut0382[/mention] 
Hocam orbital makineler 2 hareket yapar. Makineyi aynı yerde tutsanız dahi sürekli yeri değişerek çalışır yüzey çok daha az ısınır ve arkasında hologram bırakmaz. Bu makineyi çok az sayıda uygulama merkezleri kullanır.

Youtube ta rupes lhr 21 diye aratırsanız videoları var.

Hare oluşturmuyor anladım hocam baya tuzlu bi makine araştırdımda şimdi.bu işlerde en iyisi bu heralde @mahmut0382

Moderatör tarafında düzenlendi:
He oluşturmuyor anladım hocam baya tuzlu bi nakine araştırdımda şimdi.bu işlerde en iyisi bu heralde [mention=2601]mahmut0382[/mention]
Hocam polisaj dünyası rupes ve diğerleri diye ikiye ayrılır.

Fakat şunuda belirtim flexin yeni çıkardığı bir makine var oda çok başarılı hatta kullanım kolaylığı olarak rupesten daha iyi deniliyor .

Auto finesse tripple alacağım fakat 250 ml. bulamadım 500 ml'lik olanı da 125 lira, alternatif bir ürün önerebilir misiniz ya da 250 ml. bulabileceğim bir yer söyler misiniz?

Auto finesse tripple alacağım fakat 250 ml. bulamadım 500 ml'lik olanı da 125 lira, alternatif bir ürün önerebilir misiniz ya da 250 ml. bulabileceğim bir yer söyler misiniz?
Auto glym srp bakabilirsiniz oda güzel bir üründür.

Auto glym srp bakabilirsiniz oda güzel bir üründür.
Hocam ben elle uygulanabilecek piano black kısımlar icin alacaktım, bu ürünü de o kısımda kullanabilir miyim bir de araç dışındaki ufak çizikler için de kullanılır sanırım

Hocam ben elle uygulanabilecek piano black kısımlar icin alacaktım, bu ürünü de o kısımda kullanabilir miyim bir de araç dışındaki ufak çizikler için de kullanılır sanırım
Hocam srp triplenin muadilidir ve gayet başarılıdır. Kullanabilirsiniz hocam. Yalnız dış krom kaplamaları srp den koruyun. Özellikle marka ve model yazılarına zarar veriyor. Mutlaka maskeleme yapın.

Hocam srp triplenin muadilidir ve gayet başarılıdır. Kullanabilirsiniz hocam. Yalnız dış krom kaplamaları srp den koruyun. Özellikle marka ve model yazılarına zarar veriyor. Mutlaka maskeleme yapın.
Yorumlarınız icin çok teşekkürler hocam sağolun

Hocam ben aldım memnun kalmadım sadece parlaklık veriyor çizik filan kaybolduğunu görmedim

Hocam ben aldım memnun kalmadım sadece parlaklık veriyor çizik filan kaybolduğunu görmedim
Hocam el ile uygulamalarda zaten çiziklerin hepsi kaybolmaz çok milimal çizikler sadece maskelenir. Çiziği yok etmek için makine ve profesyonel bir işçilik şart.

Hocam el ile uygulamalarda zaten çiziklerin hepsi kaybolmaz çok milimal çizikler sadece maskelenir. Çiziği yok etmek için makine ve profesyonel bir işçilik şart.
Asıl amacım iç konsolda piano black da ufak bir çizik vardı birde nasıl olduysa göstergede vardı yanılmıyorsam siz tavsiye etmiştiniz çıkmadı yada ben beceremedim siz daha iyi bilirsiniz hocam ama parasını hak eden bir ürün değil bence bana kendim yapabilceğim bir tavsiye istiyorum aracımda arka sütunda ağaç çizmesi el kadar derin değil ele gelmiyor derinliği

Asıl amacım iç konsolda piano black da ufak bir çizik vardı birde nasıl olduysa göstergede vardı yanılmıyorsam siz tavsiye etmiştiniz çıkmadı yada ben beceremedim siz daha iyi bilirsiniz hocam ama parasını hak eden bir ürün değil bence bana kendim yapabilceğim bir tavsiye istiyorum aracımda arka sütunda ağaç çizmesi el kadar derin değil ele gelmiyor derinliği
Hocam bende de ayni çizikler var niyetim onları kapatmak, siz auto glym srp'den mi auto finesse tripple'den mi memnun kalmadınız?

Hocam bende de ayni çizikler var niyetim onları kapatmak, siz auto glym srp'den mi auto finesse tripple'den mi memnun kalmadınız?
auto finesse tripple den hocam sanki hızlı ciladan farkı yok gibi benmi beceremedim dedim aynı noktaya birkaç kere denedim fayda etmedi ama araç bariz parladı
dc796f670032cf6bf768e0f361b92d3f.jpg
resim nekadar anlatır bilemem ama dedikleri gibi makine şart olabilir güzel sonuç için

Geri
Üst Alt