Pasta,Cila,Boya Koruma,Araç İç temizliği Hakkındaki Sorularınızı Buradan Sorabilirsiniz.

Hocam estağfurullah bizimkisi sadece öneri kullanıp kullanmamak size kalmış.

Yalnız hocam ben bu ürünü ne zaman tavsiye ettim ürün güzel olmaya güzel fakat kısa zaman içinde tavsiye ettiğimi hatırlamıyorum iyice kafa gitti bende .
emoji846.png

Uygulama güzel olmuş elinize sağlık.
Hocam ürünü dün koçtaşta gezerken gördüm aldım. 

Sizden müsaade istememin sebebi konu sahibi ve işinde uzman bir kişi olmanız. :)

Hocam ürünü dün koçtaşta gezerken gördüm aldım. 
Sizden müsaade istememin sebebi konu sahibi ve işinde uzman bir kişi olmanız. [emoji4]
Neyse en azından kafa sağlam. [emoji23]

Paylaşım için teşekkürler.

Dostlar arkadaşın arabaya soft 99 fusso coat alcaz aracın rengi pasifik mavi  bu ürünü darkmı light mı almalıyız tam bilemedik bir yardımcı olabilirmisiniz?birde bu waxı uygulamadan önce yapmamız grereken bişey var mı?

Merhaba,

Önceden opak beyaz aracım olduğu için seramik/boya koruma işlemleri hiç ilgimi çekmezdi. Ama şimdi tungsten gri olunca, kendime bir çeki-düzen vereyim dedim :)  

Bu detailing olayları da öyle bir derya deniz ki, insan içine dalınca kendini kaybediyor, sonra ellerim yine bomboş kalıyor...

Var mıdır İstanbulda tanıdık butik iş yapan yönlendirebileceğiniz mekanlar?

Dostlar arkadaşın arabaya soft 99 fusso coat alcaz aracın rengi pasifik mavi  bu ürünü darkmı light mı almalıyız tam bilemedik bir yardımcı olabilirmisiniz?birde bu waxı uygulamadan önce yapmamız grereken bişey var mı?
Aynı üründen ben de aldım, dark olanını aldım tabi satıcıya(erdemboya) danışarak, ürünü uygulamadan önce demir tozu ve kil uygulamasını yapıp yüzeyi pürüzsüz hale getirmelisiniz

Aynı üründen ben de aldım, dark olanını aldım tabi satıcıya(erdemboya) danışarak, ürünü uygulamadan önce demir tozu ve kil uygulamasını yapıp yüzeyi pürüzsüz hale getirmelisiniz
Demirtozu ve kil olarak ne alayım hocam? 

Merhaba,
Önceden opak beyaz aracım olduğu için seramik/boya koruma işlemleri hiç ilgimi çekmezdi. Ama şimdi tungsten gri olunca, kendime bir çeki-düzen vereyim dedim [emoji4] 
Bu detailing olayları da öyle bir derya deniz ki, insan içine dalınca kendini kaybediyor, sonra ellerim yine bomboş kalıyor...
Var mıdır İstanbulda tanıdık butik iş yapan yönlendirebileceğiniz mekanlar?
Mert hocam iyi bir iş istiyorsanız tokyo garaj Salih usta var. Adana detailingten Mahmut yönlendirdi derseniz yardımcı olacaktır.

Dark alın hocam. Zaten çok büyük önemi yok beyaza dark uygulasanız bile sıkıntı çıkmaz.

Mert hocam iyi bir iş istiyorsanız tokyo garaj Salih usta var. Adana detailingten Mahmut yönlendirdi derseniz yardımcı olacaktır.
teşekkür ederim.. Şimdi instagram'dan inceledim, evime resmen komşu :)  en kısa sürede gidip tanışayım 

Arkadaşlar nasıl olmuş.

Kaputta baya kötü durumda olan bir folyo vardı onuda olduğu kadar düzelttim.

a28721bdee0e2c462f18f9749e417ba0.jpg

5674a29647ddde90cadfe4b10c05b6a5.jpg

88f662b3b5424c8559d8ebc410dae837.jpg
df51c57b4f0c813a4513fa07b2b0c438.jpg

Folyonun üzerindeki çiziklerde gideriliyormu? Ben ona sonax bsd bile sıkmıyordm bişey olur diye @mahmut0382
Hocam selamlar .

Folyo kaliteli ise folyada da düzeltme mümkün tabi boyadaki gibi kusursuz sonuç alınması çok zor . Diğer yandan folyaya wax veya hızlı cila uygulamanızda sıkıntı olmaz . Düzeltme videosu halen telefonumda ise birazdan onuda yüklerim . 

Hocam sonrası kalan çiziklerin bir kısmı folyonun altında folyoyu çeken pasta yapmadığından ancak bukadar düzeldi.

Bu arada pastayı orbital makine ile yaptım

Geri
Üst Alt