herkese merhaba

efecan35

Yeni Üye
İsim
efecan
foruma yeni üye oldum kendimi tanıtmak istedim 2013 yılında 0 golf 7 highline aldım 122 lik manuel geçen seneye kadar pek bişey yapmadım ama değişikliklere başladım arka gti oldu çift çıkış

artı difizör ile yazıların iptali golf hariç 5 cm eıbach yay var ve inş haftaya orjinal gti jant gelicek 18 inç şuan dijonlar var ardından led stop son olarak gti ön tampon var planlarımda 

izmirden arkadaşlarla görüşebilirim şimdiden teşekkürler herkese en yakın zamanda fotoları yüklicem 

GolfTutkusu na hos geldiniz :)  

Aramiza hoş geldiniz yaptiklariniz gayet güzel yapılanlari arada fotograf olarak paylasirsaniz daha da güzel olur seviniriz yapacak arkadaslarimiza da on ayak olursunuz golftutkusu günler dilerim

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

foruma yeni üye oldum kendimi tanıtmak istedim 2013 yılında 0 golf 7 highline aldım 122 lik manuel geçen seneye kadar pek bişey yapmadım ama değişikliklere başladım arka gti oldu çift çıkış

artı difizör ile yazıların iptali golf hariç 5 cm eıbach yay var ve inş haftaya orjinal gti jant gelicek 18 inç şuan dijonlar var ardından led stop son olarak gti ön tampon var planlarımda 

izmirden arkadaşlarla görüşebilirim şimdiden teşekkürler herkese en yakın zamanda fotoları yüklicem 
Değerli Hocam 

Golf tutkunu Dostlar arasına hoş geldiniz.

Bir sonraki İzmir Buluşmamızda sizi d3 aramızda görmekten mutluluk duyarız 

İzmir deki bütün buluşmalara katılırım teşekkürler tekrar jant bakıyordum clubsport alıyordum replika olduğu için içime sinmedi orijinal gti janti aldım arkadaşlar 225 40 18 pazartesi gelicek büyük ihtimal taktırınca fotoğrafları atarım 

İzmir deki bütün buluşmalara katılırım teşekkürler tekrar jant bakıyordum clubsport alıyordum replika olduğu için içime sinmedi orijinal gti janti aldım arkadaşlar 225 40 18 pazartesi gelicek büyük ihtimal taktırınca fotoğrafları atarım 
Hayırlı olsun. 

Merakla bekliyorum 

+1 bende merakla bekliyorum :) )

bugün kargodan jantları alıcam büyük ihtimal akşama kadar taktırmış olurum alışveriş yağtığım yerde gti marşpiyel varsa taktırcam jantla birlikte akşam detaylı fotoları atmış olurum bi terslik olmazsa herkese teşekkürler

4e404b9390d36b7f5f7770f6a0eb58b7.jpg

Son durum arkadaşlar bitiyor aracı yıkatıp güzel bi kaç foto çekip akşam atıcam

695e05c42d303dd814df71311900da8e.jpg

18e522faed454cef4fc464ee7d906b2e.jpg

Yılbaşı sonrası led stop gti marşpiyel sırada arkadaşlar

Geri
Üst Alt