Herkese Merhaba

Serdarengin

Yeni Üye
İsim
Serdar
Merhaba...İstanbuldan Serdar Ben..

Aranıza Yeni Katıldım..Herzaman İstediğim Golfümü Bu Hafta Aldım...

2009 Model 1.4TSİ Comfortline Aldım..Ve Şimdiye Kadar Neden Almamışım Diye Pişmanlıktan Ölüyorum..

Merak Ettiğim Konularda Bana Yardımcı Olursanız Çok Sevinirim...Hepinize İyi Akşamlar,Keyifli Forumlar Dilerim..

15658807_444003925987219_9509141_o.jpg

Merhaba...İstanbuldan Serdar Ben..

Aranıza Yeni Katıldım..Herzaman İstediğim Golfümü Bu Hafta Aldım...

2009 Model 1.4TSİ Comfortline Aldım..Ve Şimdiye Kadar Neden Almamışım Diye Pişmanlıktan Ölüyorum..

Merak Ettiğim Konularda Bana Yardımcı Olursanız Çok Sevinirim...Hepinize İyi Akşamlar,Keyifli Forumlar Dilerim..

Ekli dosyayı görüntüle 8462
Değerli Serdar Hocam 

Golf tutkunuDostlar arasına hoş geldiniz. 

Hayırlı olsun aracınız 

@Serdarengin hocam aramıza hoşgeldiniz, iyi ki geldiniz, aracınız hayırlı olsun, Allah kaza bela vermesin, bu arada zaman geçtikce tam bir golf tutkunu olacağınızı sezer gibiyim :'(

Moderatör tarafında düzenlendi:
Senin İmzadaki Gibi Bir Golf Hedefim Şuanda:))

Teşekkür Ederim Hoş buldum...

hocam hayırlı uğurlu olsun güle güle binin inşallah,ilk olarak aracınızın rengini tanımaktan başlayabiliriz :)  metalik refleks gümüş 

hocam hayırlı uğurlu olsun güle güle binin inşallah,ilk olarak aracınızın rengini tanımaktan başlayabiliriz [emoji4] metalik refleks gümüş 
Afilli isimmiş. Dakka 1 Gol 1 . Foruma dahil olduk, yeni bişey öğrendik. Teşekkürler....

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

hoş geldiniz aramıza aracınız hayırlı olsun golftutkusu günler dilerim 

Hayir olsun. Benim ilk aracim golf 4 du. Golften vazgecemedim 2 aracim golf 7 oldu. Herhalde seninde oyle olacak gibi duruyor :)

Senin İmzadaki Gibi Bir Golf Hedefim Şuanda:))

Teşekkür Ederim Hoş buldum...

Moderatör tarafında düzenlendi:

Geri
Üst Alt