Sigara yanığı sorunsalı.

@bahaman hocam halı minderler var kapanıyorsa onlardan kullanın güzel desenli felan  bir kaç gün aklına gelir ama ondan sonra altında kaldığı için gözünüz görmez ve unutursunuz bence 
güzel fikir. son çare olarak... 

bende kullanıyorum bu kilim desenli minderlerden. ön-arka koltukların oturma bölümlerini kapatıyor. koltukların lekelenmesine, kirlenmesine, sigara yanığına karşı birebir. arabanın orjinal dokusunuda pek bozmuyor, yani çirkin durmuyor. fiyatıda çok uygun. %100 pamuk olduğundan hijyenik, terletme vs. yapmıyor. tavsiye ederim.

Bugün kaskodan orjinali ile değiştirme seçeneğini eledim. 3000 'liracık' istedi Vw servisi parça ve işçilik için . Seneye kasko yaptiramam bu kez. Ayrıca tramerde 3000 lira sinir bozan bir şey olur. Bir döşemeci kaldı umut veren. O da olmadı başka çare bakacağım . 

Bu halı minder için tavsiyeniz var mı arkadaşlar ?  Sizdeki ürün nedir ?  

güzel fikir. son çare olarak... 

bende kullanıyorum bu kilim desenli minderlerden. ön-arka koltukların oturma bölümlerini kapatıyor. koltukların lekelenmesine, kirlenmesine, sigara yanığına karşı birebir. arabanın orjinal dokusunuda pek bozmuyor, yani çirkin durmuyor. fiyatıda çok uygun. %100 pamuk olduğundan hijyenik, terletme vs. yapmıyor. tavsiye ederim.

Öncelikle geçmiş olsun.

Kum beji aynı renk alkantra kumaşlar var, çalıştığım sektörde kullanılıyor. Uğur Hocamın minder önerisine, alkantradan minderinizi kendiniz yapmanızı öneririm.

kGvNYJ.jpg

Arkadaşlar kilim minderlerin krem renk olanı mevcut mu ?

OOrjinali gibi olmadı ama 3000 lira aşkına gözüm alışmak zorunda. Yaptırdığım yer Adana Özhan Oto döşeme Polat usta. 

Sizce nasıl olmuş? Çok mu sırıtıyor? 50 tl ödedim bu arada.

20161216_154051.jpg

20161216_154048.jpg

Usta kirlendikçe tonu daha yaklaşık olur dedi ya bakalım.

Öncelikle geçmiş olsun.

Kum beji aynı renk alkantra kumaşlar var, çalıştığım sektörde kullanılıyor. Uğur Hocamın minder önerisine, alkantradan minderinizi kendiniz yapmanızı öneririm.

Hocam teşekkür ederim. Minderi kendimiz nasıl yapabiliriz peki? Malzemeyi nerden sipariş edebiliriz?

Bugün kaskodan orjinali ile değiştirme seçeneğini eledim. 3000 'liracık' istedi Vw servisi parça ve işçilik için . Seneye kasko yaptiramam bu kez. Ayrıca tramerde 3000 lira sinir bozan bir şey olur. Bir döşemeci kaldı umut veren. O da olmadı başka çare bakacağım . 

Bu halı minder için tavsiyeniz var mı arkadaşlar ?  Sizdeki ürün nedir ?  
ben şunu kullanıyorum.

http://www.hepsiburada.com/space-kilim-minder-3-lu-p-OTSPCKLMNY21

örnek görünümü;

http://www.hepsiburada.com/space-kilim-minder-45x45-p-OTSPCKLMNY40

Moderatör tarafında düzenlendi:
OOrjinali gibi olmadı ama 3000 lira aşkına gözüm alışmak zorunda. Yaptırdığım yer Adana Özhan Oto döşeme Polat usta. 

Sizce nasıl olmuş? Çok mu sırıtıyor? 50 tl ödedim bu arada.

Ekli dosyayı görüntüle 8376

Ekli dosyayı görüntüle 8377
delik gitmiş. leke olmuş. :)

yinede fena değil. ustanın dediği gibi kirlendikçe biraz daha kaybolur. yinede gözünüzü rahatsız etmesin istiyorsanız önerdiğim kilim minderlerin koltuk döşemenize uygun olan renginden alabilirsiniz.

Evet döşeme rengi çok zor bir tonda. Benden sonra siyah döşeme bir passat aldılar . Onda sonuç çok daha iyi oldu . 

Öncelikle geçmiş olsun.
kGvNYJ.jpg
Vallaha bu oneri dahada guzel @bahama hocam yaptirmissiniz koltugu guzel olmus yeni yapildigi icin belli duruyor ama zamanla ayni rengi alir gibi belli olsada cok az olur @negatiwe Hocamizin tavsiyeside guzel bir oneri

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Vallaha bu oneri dahada guzel @bahama hocam yaptirmissiniz koltugu guzel olmus yeni yapildigi icin belli duruyor ama zamanla ayni rengi alir gibi belli olsada cok az olur @negatiwe Hocamizin tavsiyeside guzel bir oneri

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Evet hocam fikir 10 numara. Şimdi bu kumaştan alıp onu minder yaptırma işi kalıyor geriye. İşçilik ve malzeme meselesi halledilirse güzel koltuk minderlerimiz olur. 

Adana'da Auto King var ise halleder!

By me

Geri
Üst Alt