Sigara yanığı sorunsalı.

bahaman

Üye
İsim
Bahadır
 Merhaba dostlar, daha çok yeni bir Golf kullanıcısıyım. Aracımla 3.haftam bitti. Aracımı 2.el olarak aldım. Sadece 6 aylık olmasına rağmen ilk sahibinden kalma bir sigara yanığımız var şoför koltuğunda. Her direksiyona geçtiğimde gözüme batıyor kötü görüntüsü ve yaptırmak istiyorum . Şimdi sizlere de akıl danışmak istiyorum .  

Öncelikle sigara yanığı tamiri yaptırmak istedim ama görüştüğüm Autoking dahil her usta ve döşemeci bu işlemin zamanla sorun yarattığını ve içerdeki dolgu malzemesinin zamanla attığını söyledi ve bunu gerçekten istemiyorum . Döşemeci bir arkadaş yanık olan yeri katlayıp, üzerinden dikiş geçirerek düzeleceğini ama koltuktaki dikiş iznin 3-5 santim yer değiştireceğini söyledi . Tabi bu ilk bakışta anlaşılmaz ama sonuçta orjinal dikiş sırası değişecek. Emin olamadım ne yapsam, yaptırıp daha fazla pişman olmaktan korkuyorum açıkçası. Son olarak sigortacım bu işi kaskodan orjinaliyle değişerek halledebiliriz diyor ama bu kez hem bir sonraki yıl kaskom artacak hem de tramerde gözükecek. Anlayacağınız kafam çok karışık. Daha en az 2-3 yıl kullanmak istiyorum aracı. Soz olsaydınız ne yapardınız ?  Bir akıl verin lütfen :(

20161118_155643.jpg

Bu tür işleri yapan profesyonel yerler var. %80-90 kapatılabilir.%100 kapanmaz. biraz tuzlu olur.

SM-G930F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bu tür işleri yapan profesyonel yerler var. %80-90 kapatılabilir.%100 kapanmaz. biraz tuzlu olur.

Hocam Adana'da yaşıyorum. Burada veya başka bir yerde bildiğiniz bir yer varsa tavsiyenizi bekliyorum . Artık cepten çıkacak o para ben kabulüm.

Hocam ilk etapta sadece boyama denenebilir bence. Oda olmazsa oturma minderi alınabilir.

Hocam Adana'da yaşıyorum. Burada veya başka bir yerde bildiğiniz bir yer varsa tavsiyenizi bekliyorum . Artık cepten çıkacak o para ben kabulüm.

Boyamadan kastınız nedir hocam?

İnternette videoları olan bir usta vardı: Sanver Usta. Bir yerde okumuştum işinde oldukça ustaymış . İstersen ara bir konuş.

Hocam baktım ama Istanbul'da ikamet ediyormuş Sanver usta.
Sizin için biraz inceldim.Kendisinin yetiştirdiği elamanlar diğer illerde bu işi yapıyorlarmış. Adana olmaz da size yakın bir yer olur gider yaptırırsınız müsait zamanda .Bir de kesinlikle Autoking'e (İkitelli ) yaptırmayın . Arkadaşım yaptırdı berbat ötesi bir işçilikleri var.

Sizin için biraz inceldim.Kendisinin yetiştirdiği elamanlar diğer illerde bu işi yapıyorlarmış. Adana olmaz da size yakın bir yer olur gider yaptırırsınız müsait zamanda .Bir de kesinlikle Autoking'e (İkitelli ) yaptırmayın . Arkadaşım yaptırdı berbat ötesi bir işçilikleri var.
Teşekkür ederim zahmet oldu.  Bir arayıp sorayım olmadı .  Autoking konusunda ben de pek iyi şeyler duymadim bu arada.

Sanver Usta'nın Adana'daki elemanı ile görüştüm. Yarın bir bakacak . Sonucu paylaşırım.

Ankarada olsaydınız daha önce oğlumun aracına bu işlemi yapan yere yönlendirirdim. şanver ustanın ankaradaki elemanıydı. sizinkine benzer 2 adet sigara yanığı vardı koltukta. %80-90 oranında kapattı yanığı. dikkatli bakınca ancak belli oluyordu.

Moderatör tarafında düzenlendi:

@bahaman hocam halı minderler var kapanıyorsa onlardan kullanın güzel desenli felan  bir kaç gün aklına gelir ama ondan sonra altında kaldığı için gözünüz görmez ve unutursunuz bence 

Geri
Üst Alt