donanım hesaplama isteği

Bayilerde standart donanım tdi higline araç bulma şansımız varmı acaba. 

Uygar dedi:
  Merhabalar,  1.6 tdi higline metalik renk anahtarsız giriş ve çalıştırma ve yer tasarruflu stepne için bayiler yaklaşık olarak ne kadar rakam çıkarır.

Birde yakın zamanda bi arkadaş skoda alturdan komple cam filmini hediye almıştı. vw bayilerinden bu şekilde hediye alan oldumu? Teşekkürler.
Golf 1.6 TDI BMT 110 PS Highline 86.400 TL

Anahtarsız giriş ve çalıştırma................  1.095 TL

Metalik renk farkı....................................  1.098 TL

Yer Tasarruflu Stepne............................        118 TL

Dijon Stepne düşülecek.........................      - 547 TL

-------------------------------------------------------------------------

Anahtar teslim fiyat: 88.164 TL

mrb. forumda emeği geçen herkese teşekkürler... golf tutkunları için çok faydalı bir forum gerçekten

Golf 1.2 TSI BMT 110 PS DSG comfortline beyaz

sürüş konfor paketi

Işık görüş paketi

U led Bi xenon Gündüz sürüş farları

6,5" Composition media

Katlanır Ayna

Ergo koltuk

Yer tasarruflu stepne

hayallerdeki bu golfe kavuşmak için bayiler bize ne fiyat verir?

veya sizlerin önereceği donanımlar varsa fikirlerinizden faydalanmak isterim ..... teşekkür ederim

@diamond

Hocam öncelikle foruma hoş geldiniz. Bu opsiyonları 1.4 highline için düşünün derim. Sadece uled farkı ve ergo koltuk eklersiniz ;) çok az bir fiyat farkına baya birşey elde edersiniz.

diamond dedi:
mrb. forumda emeği geçen herkese teşekkürler... golf tutkunları için çok faydalı bir forum gerçekten

sürüş konfor paketi

Işık görüş paketi

6,5" Composition media

Katlanır Ayna

Ergo koltuk

Yer tasarruflu stepne

veya sizlerin önereceği donanımlar varsa fikirlerinizden faydalanmak isterim ..... teşekkür ederim
@diamond

Hocam öncelikle foruma hoş geldiniz. Bu opsiyonları 1.4 highline için düşünün derim. Sadece uled farkı ve ergo koltuk eklersiniz ;) çok az bir fiyat farkına baya birşey elde edersiniz.
teşekkür ederim yusuf hocam... 1.4 highline dsg , çok zorladığım sınırları aşacak gibi :(

diamond dedi:

sürüş konfor paketi

Işık görüş paketi

6,5" Composition media

Katlanır Ayna

Ergo koltuk

Yer tasarruflu stepne

Değerli Hocam;

Öncelikle aramıza hoş geldiniz.

İstemiş olduğunuz donanımlarla fiyat hesaplaması şöyle;

Size önerim %2 nin altında bayi indrimi vermeyen yerden sipariş geçmemeniz.

Önümüzdeki dönemde fiyatların artacağı kesin olduğundan ama ne kadar artacağı bilinemeyeceğinden; bir miktar da esneme payı sağlayacaktır bu bayi indirimi.

Hayırlısı olsun

Golf 1.2 TSI BMT 110 PS DSG comfortline....72.600 TL

sürüş konfor paketi...........................................  1.518 TL

Işık görüş paketi.................................................      451 TL

U led Bi xenon Gündüz sürüş farları...............  3.315 TL

6,5" Composition media...................................  1.367 TL

Elektrikli Katlanır Yan aynalar.........................      872 TL

Ergo koltuk..........................................................    1.172 TL

Yer tasarruflu stepne........................................        118 TL

Çelik stepne düşülecek.....................................        178 TL

---------------------------------------------------------------------------------

Anahtar teslim: 81.235 TL

Bu Başlıkta araç Planlaması gayet mantıklı ve güzel ve dahi faydalı, ben de birkaç ay içinde Müracaat edeceğim buraya gibi duruyor. Şöyle dolu dolu bir ACT planlayıp hesaplarıma da uyarsa sipariş vereceğim. Şu an için CarPlay konusunda da doyurucu bir bilgi ve en azından bizdekine göre ruhsatta 2016 yazsın diye bekliyorum.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Navfree dedi:
Bu Başlıkta araç Planlaması gayet mantıklı ve güzel ve dahi faydalı, ben de birkaç ay içinde Müracaat edeceğim buraya gibi duruyor. Şöyle dolu dolu bir ACT planlayıp hesaplarıma da uyarsa sipariş vereceğim. Şu an için CarPlay konusunda da doyurucu bir bilgi ve en azından bizdekine göre ruhsatta 2016 yazsın diye bekliyorum.

Değerli Sezer Hocam,

1 Ocak 2016 dan sonra üretilecek araçlar için siparişler kasım ayının ikinci haftasından sonra alınmaya başladığına göre  Ekim sonunda fikir teatilerine başlarız diye umud ediyorum.

8 " Discover Pro yu listenin başına yazıyorum hemen.

Eh malumunuz trafik yoğunluğu göstermediği için kendisini hemen yanıbaşında vazgeçemediğiniz IPhone ve Yandex ile yaptığınız  nispet işe yaramış gözüküyor.

Artık yeni nesil ve eskisine gore kat ve kat hızlı Discover Pro'larda yüksek hızlı internet altyapısı, yüksek hızlı bağlantının kaynağı olacak araca entegre telefon ve internet... dahası şu anda Mirrorlink açık olduğuna göre yıl  sonuna  CarPlay desteği  de gelir Ios işletim sistemleri için...

silvershadow dedi:

Değerli Sezer Hocam,

1 Ocak 2016 dan sonra üretilecek araçlar için siparişler kasım ayının ikinci haftasından sonra alınmaya başladığına göre  Ekim sonunda fikir teatilerine başlarız diye umud ediyorum.

8 " Discover Pro yu listenin başına yazıyorum hemen.

Eh malumunuz trafik yoğunluğu göstermediği için kendisini hemen yanıbaşında vazgeçemediğiniz IPhone ve Yandex ile yaptığınız  nispet işe yaramış gözüküyor.

Artık yeni nesil ve eskisine gore kat ve kat hızlı Discover Pro'larda yüksek hızlı internet altyapısı, yüksek hızlı bağlantının kaynağı olacak araca entegre telefon ve internet... dahası şu anda Mirrorlink açık olduğuna göre yıl  sonuna  CarPlay desteği  de gelir Ios işletim sistemleri için...
Dediğiniz gibi olacaksa tadından yenmez dediğiniz gibi. :) Sent from my iPad using Tapatalk

Teşekkür ederim Murat hocam Sağolun.... Araç geldikten sonra sonradan ekleyebileceğimiz opsiyonlar var mı acaba

Geri
Üst Alt