donanım hesaplama isteği

Merhabalar bir konuda fikrinizi alacaktım 1.4 125 bg highline + tungsten gri + açılır tavan + U led icin 20 Haziran civarında 75600 teklif aldım su anki piyasa durumu ve indirimler göz önüne alındığında daha iyi bir fiyat alabilir miyim fikirlerinizi almak isterim

Sent from my iPhone using Tapatalk

concaptain dedi:
Merhabalar bir konuda fikrinizi alacaktım 1.4 125 bg highline + tungsten gri + açılır tavan + U led icin 20 Haziran civarında 75600 teklif aldım su anki piyasa durumu ve indirimler göz önüne alındığında daha iyi bir fiyat alabilir miyim fikirlerinizi almak isterim

%5 e yakın bir indirim yapılmış bence iyi fazlasını yapmaları zor ama siparişle alacaksanız sadece 610 tl farkla geri görüş kamerası da ekletmenizi tavsiye ederim.

Ahmet hocam merhaba aracı gelenler arasından seçtik umduğumuzu degil bulduğumuzu gibi oldu :)   teşekkür ederim cevabınız icin

concaptain dedi:
Ahmet hocam merhaba aracı gelenler arasından seçtik umduğumuzu degil bulduğumuzu gibi oldu :)   teşekkür ederim cevabınız icin

Yakın tarihte geliyorsa kombinasyon gayet iyi bence kaçırmayın.Hayırlısı olsun...

Cok teşekkürler hocam kısmetse inşallah

concaptain dedi:

Değerli Hocam;

Öncelikle aramıza hoş geldiniz.

Güzel bir atasözü vardır: "Misafir umduğunu değil bulduğunu yer" diye...

Volkswagen'e özgü bir gelenek vardır.  bu sözü biraz evirerek ...

Volkswagen'de umduğunuzu değil bulduğunuzu alıp gidin. Yarın çok geç olabilir.

Bence güzel bir kombinasyon ve güzel bir fiyat..

silvershadow dedi:

Değerli Hocam;

Öncelikle aramıza hoş geldiniz.

Güzel bir atasözü vardır: "Misafir umduğunu değil bulduğunu yer" diye...

Volkswagen'e özgü bir gelenek vardır.  bu sözü biraz evirerek ...

Volkswagen'de umduğunuzu değil bulduğunuzu alıp gidin. Yarın çok geç olabilir.

Bence güzel bir kombinasyon ve güzel bir fiyat..
Sevgili Murat hocam

Hoşbulduk bir zamandır topluluğunuzu uzaktan takip ediyordum. Burada sevgi saygı ve yardımlaşmayı gördüğüm icin bu Topluluğun bir parçası olmak istedim :)

Kısmetse haftaya Satınalma sürecini sona erdireceğim inşallah . Hakkımızda hepimiz icin hayırlısı olsun :)

@concaptain

Hocam araç gerçekten en ideal donanım seviyesinde gözümde.

Ergo ve geri görüş olsa daha iyi tabi de :) indirim de gayet güzel hayırlı olsun.

yusuf dedi:
@concaptain

Hocam araç gerçekten en ideal donanım seviyesinde gözümde.

Ergo ve geri görüş olsa daha iyi tabi de :) indirim de gayet güzel hayırlı olsun.
Hocam ergo geri görüş den cok DLA olmasını isterdim. Doğusu anlamak güç farları üst opsiyona çıkarıp tam ise yarayacak hale gelmesi icin DLA yi eklenmemesi garip

Merhabalar murat hocam.

1.2 TSI 110 HP Comfortline Manual

-Tungsten gri

-Sürüş konfor paketi

-Işık görüş paketi

-Geri görüş kamerası

-LED arka stoplar ve elektrikli katlanır yan aynalar

-Ergo Active koltuklar

-Composition Media 6.5"

-%65 karartılmış camlar

-Keyless entry + alarm

-Renkli ekranlı çok fonksiyonlu yol bilgisayarı (Premium)

-Bi-xenon farlar, led gündüz farları ve dinamik far asistanı

-Dinamik Light Assist

Yada 1.4 TSI Highline Manual olarak mı almalı ?

%5 indirimli fiyatları ne olur comfortline ve highline ?

Teşekkürler.

quase09 dedi:
Merhabalar murat hocam.

-Tungsten gri

-Sürüş konfor paketi

-Işık görüş paketi

-Geri görüş kamerası

-Ergo Active koltuklar

-Composition Media 6.5"

-%65 karartılmış camlar

-Keyless entry + alarm

-Dinamik Light Assist

Teşekkürler.
Hocam bu donanım 1.2 ile olur ama yazık olur derim ben.

İsterseniz yine de karşılaştırmalı hesaplayayım

Peki hocam highline donanıma uyarlasak nasıl olur yazabilirmisiniz teşekkürler.@silvershadow

quase09 dedi:
Merhabalar murat hocam.

-Tungsten gri

-Sürüş konfor paketi

-Işık görüş paketi

-Geri görüş kamerası

-Ergo Active koltuklar

-Composition Media 6.5"

-%65 karartılmış camlar

-Keyless entry + alarm

-Dinamik Light Assist

Teşekkürler.
Değerli Hocam;

Highline olarak hesap şöyle:

1.4 TSI 125 HP Highline Manuel.................................................. 73.400 TL

-Tungsten gri...................................................................................  1.098 TL

-Geri görüş kamerası......................................................................      610 TL

-Ergo Active koltuklar....................................................................  1.172 TL

-Keyless entry(Güvenli Kilitlemeli)..............................................    1.095 TL

- alarm...............................................................................................        735 TL

- led gündüz farları Bi-xenon farlar ve dinamik far asistanı...  3. 370 TL

-Dinamik Light Assist.....................................................................    1.454 TL

- Bi-xenon "Basic" farlar düşülecektir........................................  - 1.710 TL

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Anahtar teslim fiyatı...................................... 81.224 TL

%3 Lovemark ve %2 bayi indirimi............... 77.162 TL

Merhabalar,  1.6 tdi higline metalik renk anahtarsız giriş ve çalıştırma ve yer tasarruflu stepne için bayiler yaklaşık olarak ne kadar rakam çıkarır.

Birde yakın zamanda bi arkadaş skoda alturdan komple cam filmini hediye almıştı. vw bayilerinden bu şekilde hediye alan oldumu? Teşekkürler.

@Uygar

Şu an en iyi %5 civarı bir indirim veriyor bayiler. Eğer hediye verirlerse indirim miktarı azalıyor zaten.

Geri
Üst Alt