1.4 Tsi Dsg Highline Tungsten Gri

@tfk35Hayırlı olsun kazasız belasız kullanın bu fiyat nasıl oldu?

@ŞİNOPardon sonradan farkettim ÖTV muafiyetini . Seramik kaplama işini nerde yaptıracaksın 

Kapı Menteşe Koruma Kapağı

Aliexpressten almış olduğum kapı menteşe koruyucu kapaklarım geldi ve uyguladım

IMG_1985.JPG

Moderatör tarafında düzenlendi:
Egzoz Ucu

Bugün ün 2.günceli egzoz ucları oldu .Sahibinden üzerinden satın aldım.Uçlar tam istediğim gibi çıktı.Yerine oturtup altan vidayı sıktım.

IMG_1986.JPG

Egsoz uçları serviste satılanlara benziyor yakışmış küçük ayrıntı ama farkettiriyor.Şu güzelliğin detaylı dıştan resimlerini görelim bence:)

Pedal seti güzel duruyor ama kendim takmaya cesaret edemem sanırım. Kendi takan bir arkadaş yardım eder mi acaba alsam geldiğinde...

Sent from my iPhone using Tapatalk
Ayak dayama hariç takmak çok kolay hocam. Onu da yardım alarak çözeriz;)

Pedal seti güzel duruyor ama kendim takmaya cesaret edemem sanırım. Kendi takan bir arkadaş yardım eder mi acaba alsam geldiğinde...

Sent from my iPhone using Tapatalk
Tabi ki. Gaz pedalı biraz zorlamıştı beni, ayak dayamanın da birkaç ince noktası var,  onları bilmeniz yeterli, rahatlıkla takarsınız. 

@Gurk4n linkler için teşekkürler, diğerlerini satın almıştım zaten. Fakat menteşe koruyucuları gözümden kaçmış :)

https://hizliresim.com/4PW5Z0

Kunzmann dan siparişleri teslim aldım. 140 € civarı tuttu hepsi

Spor Pedal Takımı + Ayak Dayama

R Anahtar Alt Metal Logo

R Çamurluk Logoları

Haftasonu uygulayıp fotoğrafları paylaşırım

Güncel.

Kapı Kilit Koruyucu

Aliexpress ten aldığım her golfte olması gereken bir aksesuar 

R Spor Pedallar ve Ayak Dayama

Kunzmann dan aldığım Orjinal Spor pedallar ve ayak dayama.Ayak dayama montajı kolay oldu fakat gaz pedalı zorladı onuda saç kurutma makinesiyle ısıtarak denedim cuk diye oturdu. Şık oldu. ayakkabıyı kaydırmıyor ıslak olsa bile gayet başarılı

buda Bonus  :)

Moderatör tarafında düzenlendi:

Geri
Üst Alt