1.4 Tsi Dsg Highline Tungsten Gri

tfk35

Üye
İsim
Tevfik
3 aya yakın bekleme süresinin sonunda aracıma perşembe günü kavuşmuş bulunuyorum.Mevcut aracımın satışından sonra bekleyiş sancılı geçti :) .Siparişimi Altur dan verdim. @silvershadowMurat hocama teşekkür ederim ilgisi için ve sonra foruma teşekkür ederim.Golftutkusu sayesinde sanki uzun yıllardır Golf sahibiymişim gibi hissediyorum sizler sayesinde edindiğim bilgiyle.Ben ve eşim kullanacağımız için opsiyonları ona göre seçtik.Bazılarına ne gereği vardı bu opsiyonun diyordu şimdi kullanınca iyi ki ekletmişsin dedi :) 1.3 Dizel Astra J den sonra araç doğal olarak daha atak ve seri geldi.Direksiyon tepkileri daha net.Süspansiyonların darbe emişleri daha iyi geldi.Dcc nin etkisi vardır.Yol tutuşu güzel.Acc yi denedim çok başarılı.Aracı daha kurcalayamadım bugün nasipse kurcalayacağım.Aliexpress ten almış olduğum Geri vites led ampülü takacağım.App plaka düşünüyordum yasadan sonra vazgeçtim.Önceki aracımda kullanıp hiçbir şekilde ceza yememiştim

Yapılanlar

Egzoz Ucu

Kapı Menteşe ve Kilit Koruyucu

Kadran Selamlama

Traffic Sign Assist açıldı.

APP Plaka

R Spor Pedallar ve Ayak Dayama OEM

R Çamurluk Logoları OEM

Crystal Concept Premier Seramik Uygulaması

Bagaj Havuzu

Llumar ATR Cam Filmi

Lane Assist

Arka Ayak Aydınlatma

Dynamic Led Stop R Smoked

Yapılacak Listem 

Kapı eşiği kaplamaları

Kapı çıkış aydınlatmaları 

TSI Motor Kapağı

Rline Dış Paket

golffff.jpg

Depoyu fulldedim 255 tl.Yakıt bu şekilde   

İstanbul-Yenikapı-Yalova (Feribot)- Bursa Şehiriçi - İzmir  Ev .

golfftt.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Kazasız belasız kullanın kocaman maşallah:)Dolu dolu bir golf olmuş uzun seneler sıkılmadan binilecek cinsten:)11 mayısta aynı bayide Hatta aynı yerinde bu da benim tungsten :)bu haliyle kaça mal oldu acaba ÖTV zammından etkilendiniz mi?

IMG_1981.PNG

IMG_1982.PNG

@driver_can Amin cümlemize inşallah.Aracım gelmeden sizin aracın fotoğraflarına bakıyordumSizinkinin de maşallahı.Ötv muafiyeti ile aldığım için 5 Yıl boyunca satılmayacağı için istediğim gibi doldurdum aracı.İmzamdaki opsiyonlarla birlikte 72600 e mal oldu

Avantajlı bir fiyata gelmiş ozaman sizin için güle güle kullanın.Rlıne dış görünüm düşünmediniz mi peki:)

@tfk35

Değerli Hocam 

Maşallah 

Güzel günlerde sevdiklerinizle birlikte kullanmanızı dilerim. 

Siz, kullanabileceğiniz donanımlarla dolu dolu bir araç almanın mutluluğunu ve biz de Golftutkusu ailesi olarak burada hemen hepsini sizinle uzun uzadıya paylaşmış olmanın ve sizin de donanımlara tanışıklığınız  olduğundan hiç, "keşke " dedirtmeyecek olmanın gururunu yaşıyoruz.

Hayırlı olsun 

İlk buluşmaya bekleriz.

Boya korumayı nerede yaptıracaksınız? Bu arada?

@driver_can Tek ben kullansaydım alırdım R line ama eşimde kullanıyor fazlaca sportif duracaktı.

@silvershadow Teşekkür ederim.Nasip ederse sizlerle birlikte olmak isterim yapalım bir buluşma.Boya korumayı Hardcore Garaj Cem kardeşime yaptıracağım.Güzel butik işler yapıyor

@driver_can Tek ben kullansaydım alırdım R line ama eşimde kullanıyor fazlaca sportif duracaktı.

@silvershadow Teşekkür ederim.Nasip ederse sizlerle birlikte olmak isterim yapalım bir buluşma.Boya korumayı Hardcore Garaj Cem kardeşime yaptıracağım.Güzel butik işler yapıyor
Cem abiyi internet ortamından tanıyorum yaptığı işler gayet başarılı.Uygulamadan sonraki halini merak ediyorum:)Bende csl üzerine exo v2 uyguladım:)

@tfk35

Boya koruma öncesi ve sonrası olarak aynı yakınlık, aynı ışık ve fonda fotoğraflar bekliyorum.

Hayırlı olsun hocam, Allah kazasız, belasız sürüşler nasip etsin..

3 aya yakın bekleme süresinin sonunda aracıma perşembe günü kavuşmuş bulunuyorum.Mevcut aracımın satışından sonra bekleyiş sancılı geçti :) .Siparişimi Altur dan verdim. @silvershadowMurat hocama teşekkür ederim ilgisi için ve sonra foruma teşekkür ederim.Golftutkusu sayesinde sanki uzun yıllardır Golf sahibiymişim gibi hissediyorum sizler sayesinde edindiğim bilgiyle.Ben ve eşim kullanacağımız için opsiyonları ona göre seçtik.Bazılarına ne gereği vardı bu opsiyonun diyordu şimdi kullanınca iyi ki ekletmişsin dedi :) 1.3 Dizel Astra J den sonra araç doğal olarak daha atak ve seri geldi.Direksiyon tepkileri daha net.Süspansiyonlar daha darbe emişleri iyi geldi.Dcc nin etkisi vardır.Yol tutuşu güzel.Acc yi denedim çok başarılı.Aracı daha kurcalayamadım bugün nasipse kurcalayacağım.Aliexpress ten almış olduğum Geri vites led ampülü takacağım.App plaka düşünüyordum yasadan sonra vazgeçtim.Önceki aracımda kullanıp hiçbir şekilde ceza yememiştim

Yapılacak Listem

Seramik Koruma - Crystal Concept 

Llumar Cam Filmi

Egzoz Ucu

R Pedal Takımı

Bagaj Havuzu

Gizli özellikleri açtırma - Lane ve Sign asist

Kapı eşiği kaplamları  

Ekli dosyayı görüntüle 8319

Depoyu fulldedim 255 tl.Yakıt bu şekilde   

İstanbul-Yenikapı-Yalova (Feribot)- Bursa Şehiriçi - İzmir  Ev .

Ekli dosyayı görüntüle 8320
Maşallah 

Güzel günlerde sevdiklerinizle birlikte kullanmanızı dilerim. 

güzel günlerde kazasız belasız kullandırmak nasip etsin maşallah aracınız çok güzel 

aynı görünümlü aracı aynı yerden ben de teslim almıştım. dejavu gibi oldu. hayırlı olsun. kış lastiği de çok önemli ihmal etmeyin. 

Geri
Üst Alt