Jump to content

Recommended Posts

3 aya yakın bekleme süresinin sonunda aracıma perşembe günü kavuşmuş bulunuyorum.Mevcut aracımın satışından sonra bekleyiş sancılı geçti :).Siparişimi Altur dan verdim. @silvershadowMurat hocama teşekkür ederim ilgisi için ve sonra foruma teşekkür ederim.Golftutkusu sayesinde sanki uzun yıllardır Golf sahibiymişim gibi hissediyorum sizler sayesinde edindiğim bilgiyle.Ben ve eşim kullanacağımız için opsiyonları ona göre seçtik.Bazılarına ne gereği vardı bu opsiyonun diyordu şimdi kullanınca iyi ki ekletmişsin dedi :)1.3 Dizel Astra J den sonra araç doğal olarak daha atak ve seri geldi.Direksiyon tepkileri daha net.Süspansiyonların darbe emişleri daha iyi geldi.Dcc nin etkisi vardır.Yol tutuşu güzel.Acc yi denedim çok başarılı.Aracı daha kurcalayamadım bugün nasipse kurcalayacağım.Aliexpress ten almış olduğum Geri vites led ampülü takacağım.App plaka düşünüyordum yasadan sonra vazgeçtim.Önceki aracımda kullanıp hiçbir şekilde ceza yememiştim

Yapılanlar

Egzoz Ucu

Kapı Menteşe ve Kilit Koruyucu

Kadran Selamlama

Traffic Sign Assist açıldı.

APP Plaka

R Spor Pedallar ve Ayak Dayama OEM

R Çamurluk Logoları OEM

Crystal Concept Premier Seramik Uygulaması

Bagaj Havuzu

Llumar ATR Cam Filmi

Lane Assist

Arka Ayak Aydınlatma

Dynamic Led Stop R Smoked

Yapılacak Listem 

Kapı eşiği kaplamaları

Kapı çıkış aydınlatmaları 

TSI Motor Kapağı

Rline Dış Paket

golffff.jpg

Depoyu fulldedim 255 tl.Yakıt bu şekilde   

İstanbul-Yenikapı-Yalova (Feribot)- Bursa Şehiriçi - İzmir  Ev .

golfftt.jpg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@driver_can Amin cümlemize inşallah.Aracım gelmeden sizin aracın fotoğraflarına bakıyordumSizinkinin de maşallahı.Ötv muafiyeti ile aldığım için 5 Yıl boyunca satılmayacağı için istediğim gibi doldurdum aracı.İmzamdaki opsiyonlarla birlikte 72600 e mal oldu

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@tfk35

Değerli Hocam 

Maşallah 

Güzel günlerde sevdiklerinizle birlikte kullanmanızı dilerim. 

Siz, kullanabileceğiniz donanımlarla dolu dolu bir araç almanın mutluluğunu ve biz de Golftutkusu ailesi olarak burada hemen hepsini sizinle uzun uzadıya paylaşmış olmanın ve sizin de donanımlara tanışıklığınız  olduğundan hiç, "keşke " dedirtmeyecek olmanın gururunu yaşıyoruz.

Hayırlı olsun 

İlk buluşmaya bekleriz.

Boya korumayı nerede yaptıracaksınız? Bu arada?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
14 dakika önce, tfk35 yazdı:

@driver_can Tek ben kullansaydım alırdım R line ama eşimde kullanıyor fazlaca sportif duracaktı.

@silvershadow Teşekkür ederim.Nasip ederse sizlerle birlikte olmak isterim yapalım bir buluşma.Boya korumayı Hardcore Garaj Cem kardeşime yaptıracağım.Güzel butik işler yapıyor

Cem abiyi internet ortamından tanıyorum yaptığı işler gayet başarılı.Uygulamadan sonraki halini merak ediyorum:)Bende csl üzerine exo v2 uyguladım:)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
On 10.12.2016 at 10:19, tfk35 yazdı:

3 aya yakın bekleme süresinin sonunda aracıma perşembe günü kavuşmuş bulunuyorum.Mevcut aracımın satışından sonra bekleyiş sancılı geçti :).Siparişimi Altur dan verdim. @silvershadowMurat hocama teşekkür ederim ilgisi için ve sonra foruma teşekkür ederim.Golftutkusu sayesinde sanki uzun yıllardır Golf sahibiymişim gibi hissediyorum sizler sayesinde edindiğim bilgiyle.Ben ve eşim kullanacağımız için opsiyonları ona göre seçtik.Bazılarına ne gereği vardı bu opsiyonun diyordu şimdi kullanınca iyi ki ekletmişsin dedi :)1.3 Dizel Astra J den sonra araç doğal olarak daha atak ve seri geldi.Direksiyon tepkileri daha net.Süspansiyonlar daha darbe emişleri iyi geldi.Dcc nin etkisi vardır.Yol tutuşu güzel.Acc yi denedim çok başarılı.Aracı daha kurcalayamadım bugün nasipse kurcalayacağım.Aliexpress ten almış olduğum Geri vites led ampülü takacağım.App plaka düşünüyordum yasadan sonra vazgeçtim.Önceki aracımda kullanıp hiçbir şekilde ceza yememiştim

Yapılacak Listem

Seramik Koruma - Crystal Concept 

Llumar Cam Filmi

Egzoz Ucu

R Pedal Takımı

Bagaj Havuzu

Gizli özellikleri açtırma - Lane ve Sign asist

Kapı eşiği kaplamları  

golffff.jpg

Depoyu fulldedim 255 tl.Yakıt bu şekilde   

İstanbul-Yenikapı-Yalova (Feribot)- Bursa Şehiriçi - İzmir  Ev .

golfftt.jpg

Maşallah 

Güzel günlerde sevdiklerinizle birlikte kullanmanızı dilerim. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
14 dakika önce, kemalserkan yazdı:

Pedal seti güzel duruyor ama kendim takmaya cesaret edemem sanırım. Kendi takan bir arkadaş yardım eder mi acaba alsam geldiğinde...

Sent from my iPhone using Tapatalk

Ayak dayama hariç takmak çok kolay hocam. Onu da yardım alarak çözeriz;)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: MKT86001
      aracım 2019 golf daha 3000 kmde bozuk yollarda sinir bozucu sesler geliyor yani 0 arabada böyle seslerin olmaması gerekir hayır birde hassas olmama rağmen sesin nerden geldiği belli değil resmen
      arkadaşlar  merak ediyorum araçlarınızda trim sesleri var mı varsa çözümleriniz mevcutmu 

• Yazan: osmankirkiz
      Arkadaslar oncelikle selamlar allah kaza bela vermesin 60 bin kmde golf 7 1.2 tsi 7 ileri dsg comfortline aracimi aldim tabiki bazen  sans isi dsg ama su an icinde bulundugum durumu sizlerle paylasayim aracta 90 -110 km arasi sadece sicak asfaltta ve muzik kapaliyken gelen kesik kesik vuu vuu vuu sesi var sagdan geliyo gibi saga geciyom soldan geliyor gibi rot balanscima baktirdim porya bilyalar saglam o zamn bi ustama gotureyim dedim ustam eski aracim polo devamli gittigim ustam gittim hayirli olsun sagol falan dedimki ustam 90 km hizi gecince kendi devam etti kesik kesik huu huu huu ses gelir 110 dan sonra kesilir sadece sicak asfaltta duyarsin sok oldum araci yeni goruyor daha karsidan 7 ileri 2014 mu dedi evet dedim bendede audi var 7 ileri 2013 2 yildir oyle kullaniyorum ses porya bilyadan degil ses dsgnin tam cikisindaki dsg aks bilyasi olan yerden geliyor dedi aracin altindan gosterdi napacaz dedim vallahi hepsinde oluyor eger acarsak dsgyi indirirsek 3-4 bin gider zaten ama bende oyle kullaniyorum ne zman 50- 60 km hizda yapmaya basladi o zman gel bakalim dedi aranizda kuru kavrama dsg 7 ileri kullanip bu sorunu yasayan oldumu yetkili servise soracam acaba kronik bir sikintimi bakalim onlar ne diyecek herhangi bir sikinti yaratmiyor ama 90 kmden sonra ki sadece ben duyuyorum artik kafayi taktigim icin aracta baskalari hissetmiyor ben soyledikten sonra hissediyor 😊 ama ben dayanamiyorum bakalim nolacak varsa aranizda boyle problem yasayip giderenler yardimci olabilirmi 🤔
    • Yazan: chomar
      ARAÇ BİLGİLERİ
      Genel bilgiler:  1.4 tsi 125 bg dsg, 2016 nisanda Bursa Doğuş otodan alındı. Bakımları yetkili serviste yapıldı, muayenesi yenilendi.
      Boya ve değişen:  Kaza, boya yok.
      Fiyat: 111500
      FOTOĞRAFLAR:

Sayın arkadaşlar o günde sordum ama tam olarak sorumun yanıtını alamadım
      aracımı park ederken önce boşa aldım sonra ayağımı frenden çektim park frenini çektim sonra tekrardan frene basarak park konumuna getiriyorum bunu alışkanlık haline getirdim bu doğrumudur bu işlemleri yaparken
      birde ayağımı fren pedalına basarken bazen kazık gibi oluyor pedal bazen yumuşacık oluyor bunun sebebi nedir arkadaşlar sizce
      arkadaşlar herkese günaydın öncelikle bu dsg şanzımanı daha uzun ömürlü nasıl kullanabiliriz yoksa bunların hepsi bir şansdan mı ibaret arıza vermemesi için 
      bir sorum daha olacak ben aracımı düz bir yerde park ediyorum devamlı park ederken ki vitesi P ye direk alsam şanzumana bir zararı olur mu yada bu sıralamanın doğrusu nasıl olmalı fazla yük bindirmemek için 
      değerli cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim arkadaşlar