Jump to content

Recommended Posts

3 aya yakın bekleme süresinin sonunda aracıma perşembe günü kavuşmuş bulunuyorum.Mevcut aracımın satışından sonra bekleyiş sancılı geçti :).Siparişimi Altur dan verdim. @silvershadowMurat hocama teşekkür ederim ilgisi için ve sonra foruma teşekkür ederim.Golftutkusu sayesinde sanki uzun yıllardır Golf sahibiymişim gibi hissediyorum sizler sayesinde edindiğim bilgiyle.Ben ve eşim kullanacağımız için opsiyonları ona göre seçtik.Bazılarına ne gereği vardı bu opsiyonun diyordu şimdi kullanınca iyi ki ekletmişsin dedi :)1.3 Dizel Astra J den sonra araç doğal olarak daha atak ve seri geldi.Direksiyon tepkileri daha net.Süspansiyonların darbe emişleri daha iyi geldi.Dcc nin etkisi vardır.Yol tutuşu güzel.Acc yi denedim çok başarılı.Aracı daha kurcalayamadım bugün nasipse kurcalayacağım.Aliexpress ten almış olduğum Geri vites led ampülü takacağım.App plaka düşünüyordum yasadan sonra vazgeçtim.Önceki aracımda kullanıp hiçbir şekilde ceza yememiştim

Yapılanlar

Egzoz Ucu

Kapı Menteşe ve Kilit Koruyucu

Kadran Selamlama

Traffic Sign Assist açıldı.

APP Plaka

R Spor Pedallar ve Ayak Dayama OEM

R Çamurluk Logoları OEM

Crystal Concept Premier Seramik Uygulaması

Bagaj Havuzu

Llumar ATR Cam Filmi

Lane Assist

Arka Ayak Aydınlatma

Dynamic Led Stop R Smoked

Yapılacak Listem 

Kapı eşiği kaplamaları

Kapı çıkış aydınlatmaları 

TSI Motor Kapağı

Rline Dış Paket

golffff.jpg

Depoyu fulldedim 255 tl.Yakıt bu şekilde   

İstanbul-Yenikapı-Yalova (Feribot)- Bursa Şehiriçi - İzmir  Ev .

golfftt.jpg

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• İleti 51
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuda en çok paylaşım yapanlar

Konuda en çok paylaşım yapanlar

En beğenilen yorumlar

R Çamurluk Logo günceli 1 sene oldu takalı anca paylaşma fırsatı bulabildim

Arabamda olmazsa olmazım Cam Filmi  Llumar marka ATR serisi  Ön yanlar ATR 20 - Arka yanlar ATR35 yapıldı.  

Güncel. Kapı Kilit Koruyucu Aliexpress ten aldığım her golfte olması gereken bir aksesuar  R Spor Pedallar ve Ayak Dayama Kunzmann dan aldığım Orjinal Spor pedallar ve ayak d

Konudaki görseller

Kazasız belasız kullanın kocaman maşallah:)Dolu dolu bir golf olmuş uzun seneler sıkılmadan binilecek cinsten:)11 mayısta aynı bayide Hatta aynı yerinde bu da benim tungsten :)bu haliyle kaça mal oldu acaba ÖTV zammından etkilendiniz mi?

IMG_1981.PNG

IMG_1982.PNG

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

@driver_can Amin cümlemize inşallah.Aracım gelmeden sizin aracın fotoğraflarına bakıyordumSizinkinin de maşallahı.Ötv muafiyeti ile aldığım için 5 Yıl boyunca satılmayacağı için istediğim gibi doldurdum aracı.İmzamdaki opsiyonlarla birlikte 72600 e mal oldu

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

@tfk35

Değerli Hocam 

Maşallah 

Güzel günlerde sevdiklerinizle birlikte kullanmanızı dilerim. 

Siz, kullanabileceğiniz donanımlarla dolu dolu bir araç almanın mutluluğunu ve biz de Golftutkusu ailesi olarak burada hemen hepsini sizinle uzun uzadıya paylaşmış olmanın ve sizin de donanımlara tanışıklığınız  olduğundan hiç, "keşke " dedirtmeyecek olmanın gururunu yaşıyoruz.

Hayırlı olsun 

İlk buluşmaya bekleriz.

Boya korumayı nerede yaptıracaksınız? Bu arada?

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
14 dakika önce, tfk35 yazdı:

@driver_can Tek ben kullansaydım alırdım R line ama eşimde kullanıyor fazlaca sportif duracaktı.

@silvershadow Teşekkür ederim.Nasip ederse sizlerle birlikte olmak isterim yapalım bir buluşma.Boya korumayı Hardcore Garaj Cem kardeşime yaptıracağım.Güzel butik işler yapıyor

Cem abiyi internet ortamından tanıyorum yaptığı işler gayet başarılı.Uygulamadan sonraki halini merak ediyorum:)Bende csl üzerine exo v2 uyguladım:)

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
On 10.12.2016 at 10:19, tfk35 yazdı:

3 aya yakın bekleme süresinin sonunda aracıma perşembe günü kavuşmuş bulunuyorum.Mevcut aracımın satışından sonra bekleyiş sancılı geçti :).Siparişimi Altur dan verdim. @silvershadowMurat hocama teşekkür ederim ilgisi için ve sonra foruma teşekkür ederim.Golftutkusu sayesinde sanki uzun yıllardır Golf sahibiymişim gibi hissediyorum sizler sayesinde edindiğim bilgiyle.Ben ve eşim kullanacağımız için opsiyonları ona göre seçtik.Bazılarına ne gereği vardı bu opsiyonun diyordu şimdi kullanınca iyi ki ekletmişsin dedi :)1.3 Dizel Astra J den sonra araç doğal olarak daha atak ve seri geldi.Direksiyon tepkileri daha net.Süspansiyonlar daha darbe emişleri iyi geldi.Dcc nin etkisi vardır.Yol tutuşu güzel.Acc yi denedim çok başarılı.Aracı daha kurcalayamadım bugün nasipse kurcalayacağım.Aliexpress ten almış olduğum Geri vites led ampülü takacağım.App plaka düşünüyordum yasadan sonra vazgeçtim.Önceki aracımda kullanıp hiçbir şekilde ceza yememiştim

Yapılacak Listem

Seramik Koruma - Crystal Concept 

Llumar Cam Filmi

Egzoz Ucu

R Pedal Takımı

Bagaj Havuzu

Gizli özellikleri açtırma - Lane ve Sign asist

Kapı eşiği kaplamları  

golffff.jpg

Depoyu fulldedim 255 tl.Yakıt bu şekilde   

İstanbul-Yenikapı-Yalova (Feribot)- Bursa Şehiriçi - İzmir  Ev .

golfftt.jpg

Maşallah 

Güzel günlerde sevdiklerinizle birlikte kullanmanızı dilerim. 

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
  • Kurucu Yönetici
14 dakika önce, kemalserkan yazdı:

Pedal seti güzel duruyor ama kendim takmaya cesaret edemem sanırım. Kendi takan bir arkadaş yardım eder mi acaba alsam geldiğinde...

Sent from my iPhone using Tapatalk

Ayak dayama hariç takmak çok kolay hocam. Onu da yardım alarak çözeriz;)

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: Hüseyin Koç
      Ürün Adı:  F1 li ACC destekli direksiyon
      Detaylar:  
      Kozmetik açıdan 10/8 ( dökülme, yırtık, çatlak vb durum yoktur)

Radar alıp aracınıza takarsanız ACC sisteminiz hazır olur.

Airbag dahil...

Kendi aracımdan çıkmıştır.
      Fiyat:  2450

• Yazan: Salihb
      Ürün Adı:  golf 7 - 7.5 airbag
      Halı paspas
      Acc direksiyon tuş takımı
      Detaylar:  golf 7.5 aractan sokulmustur.10 bin kmde.r direksiyona geçildiği için.tertemiz problemsizdir
      airbag-1500 tl kapak kablo dahil
      Tuş takımı-600 tl-satıldı
      Paspas 150 tl-satıldı
      Fotoğraf:  

• Yazan: Ender
      Ürün Adı:  Adaptif Hız Sabitlemeli Direksiyon Tuş .Takımı ( ACC ve Wiev Tuşlu) 
      Detaylar:   VW Grubu araçlara ait Direksiyon Kontrol Ünitesidir. Sıfır ürün Temiz ve Sorunsuzdur 
                         Parça Kodu 5G0.959442.AE 
      Fiyat:  600 TL 
      https://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-otomotiv-ekipmanlari-yedek-parca-vw-acc-li-direksiyon-tus-takimi-5g0.959.442.ae-818627155/detay/
      Fotoğraf:  

• Yazan: Ayhan5353
      Değerli grup üyeleri DSG kullanıp şuana kadar hiç sorun yaşamayan yada kaç km sorunsuz bindiniz. veya hangi km de sorun yaşadınız.
      Bu konuda tecrübe yaşamış arkadaşlar bilgi verebilir mi bur da dq200 kuru kavramadan bahsediyorum. 
      Bu soruyu sormamdaki amaç çevremdeki insanlar aman dsg mi aldın kuru kavrama mı efendim 50 binde kavramayi değişirsin . Yok işte dsg kuru kavrama kullanıpta 100bini sorunsuz gören yoktur. bu konuda en doğru bilgiyi kullanıcılar verir . teşekkür ederim.

• Yazan: Ilhann
      Merhaba Arkadaşlar 2019 model golf 1.5 Tsı 15 ACT dsg aracım var şehir için kullanımlarda örneğin İstanbul içi E5 te giderken düzlükte Silindir kapama özelliği aktif oluyor ve 2 silindir moduda gidiyorum bilirsiniz E5 üzerinde bazı yerler inişli çıkışlı (tam Yokuş olmayan yerler) buralarda ayağım gazdayken (hafifçe gazı artırıyorum) araçta çok hafif titreme oluyor taki ACT devreden çıkıncaya kadar buda açıkçası canımı sıkıyor sonuçta ne paralar veriyoruz ve karşılığı böyle oluyor forumda az çok araştırdım bunu  1.4 TSI ACT lerde yaşıyormuş merek ettiğim konu güncel 1.5 tsı larda bunu yaşayan varnmı yoksa bana has bir şey mi ?

• Yeni Oluştur...