Arkadaşlar bakıma az kaldı, gerekirse bahsedeyim diyorum sizce farların durumu nasıl?

Bu aracın farlarından hiç memnun değilim, bilmem nedendir mk6 golfümün bi xenon farları muhteşemdi bunun yanında. Yine de toz konduramıyorum esasında belki bir problem vardır golf 7 lerin hepsi böyle değildir diyorum ama bunu ispat edecek bir veri de elde edemedim henüz.

Sol far
e654e9d8f4f7af75f85a9925b0a71a64.jpg
21927587a96fea2c659dd016603c3b53.jpg
5dfe611c63e45aa012fa47ebe9b65d13.jpg

Sağ far
04570a8dd74b9b26fd51387b8f387a79.jpg
d32b2b5b69712efe203997482ce29c31.jpg

Buğulanmaya başlamış hocam. en azından şikayetlerinize yazın ki kayıtlarda gözüksün  :'(

Aynı lekenme sorununu bende yaşıyorum, hafta içinde servise gidip tecrübelerimi paylaşacağım.

Benim merak ettiğim bu olay aracın ışıtma kabiliyetini etkiliyor mu? Bende de bu sorun var ama eğer aydınlatma kusuru yok sadece kozmetik ise değiştirmek için uğraşmayacağım Yeni değişim yapan arkadaşlardan aydınlatmada ki farkı (öncesi sonrası) ve izlenimlerini bekliyorum şimdiden teşekkürler   

Aydinlatmada ilk etapta pek bir sikinti yok lakin ilrrleuen evrelerde sikinti yaratiyor. hatta ve hatta cok ilerlemis olanlarda led xenon oldugunu anlayamiyorsunuz bile. Garanti varsa zaman kaybetmeyin derim hocam.

Son zamanlarda nerede park etmiş highline Golf görsem eğilip farına bakıyorum. Baktığım hemen her araçta benzer lekelenmeyi görüyorum. Anlaşılan bu sorunu yaşamayan bi xenon golf yok gibi bir şey ama çoğu kullanıcının bundan haberi yok. Vw'in bu konuda birgeri çağırma yapması gerekiyor bana göre.

Vosmer Alsancak farlarımın garanti kapsamında değişeceğini , ve revize edilmiş yeni farların sipariş geçildiği bilgisini paylaştı.

Vosmer Alsancak farlarımın garanti kapsamında değişeceğini , ve revize edilmiş yeni farların sipariş geçildiği bilgisini paylaştı.
Vosmer Gaziemir'de değişti benimde farlar değişince servisten çıkmadan leke var mı yok mu hizalama doğru mu dikkat edin.

Haklısın burakca , o konularda dikkatliyim, farın dış plastiğine kadar kontrol edeceğim, teşekkürler

doğuş grubu bu sorun için salağa yatıyor sanırım. mercekler silindiğinde geçmiyor mu bu sorun değişim dışında ne gibi çareler var ?

Değişim dışında çare yok, garantili aracın farımı açılır!!

doğuş grubu bu sorun için salağa yatıyor sanırım. mercekler silindiğinde geçmiyor mu bu sorun değişim dışında ne gibi çareler var ?
Farların içini istesenizde açamazsınız., hiç bir arabanın farı artık içleri açılacak şekilde tasarlanmıyor, bir arıza veya hasar durumunda tek kullanımlık olarak üretiliyorlar at çöpe yenisini al misali.

Farların içini istesenizde açamazsınız., hiç bir arabanın farı artık içleri açılacak şekilde tasarlanmıyor, bir arıza veya hasar durumunda tek kullanımlık olarak üretiliyorlar at çöpe yenisini al misali.
bence yanılıyorsunuz. bende far değişimi yaptırdım servıste. far boşa cıktıgı zaman inceledim farların içi açılablır ama slıkon kullanmıslar ısıtılarak acmak gerekiyor

bence yanılıyorsunuz. bende far değişimi yaptırdım servıste. far boşa cıktıgı zaman inceledim farların içi açılablır ama slıkon kullanmıslar ısıtılarak acmak gerekiyor
Ben sağlıklı bir yöntemden bahsetmiştim., yoksa far ısıtılarak sağlıklı olmayan yöntemler ile açarsın da oluşacak deformasyonu göz önüne alıcaksın., farı yenisi ile değiştiriyorlar merdiven altı yerlerde bunlara uğraşmaya gerek var mı..?

Geri
Üst Alt