@Ümit Akkaya çok ama çok dikkatli bakarsan belli oluyor ama farın yandığı zamanki gibi bir leke göremezsin sanki çok hafif bir leke belli oluyor gibi farlar kapalı iken varla yok arasında bir durum 

Lekelenme ile ilgili birkaç foto ekliyorum.

Farlarım değiştikten sonra çekildi,
76d9890d82447e4d9a5e3ab82b9d579c.jpg

Lekelenme başlarda böyle oluyor.

4cf49d2015b4d14c62b976f66c37ae6d.jpg

Zaman geçtikte mercek bu hali alıyor.

043fc0ebe825a6fff8bfe9c80d211d6c.jpg

ecd8afa51afb3432d4b64ad6c4d7d427.jpg

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

@MSE sizin xenon insan gözüne benzemiş, iris i çıkmış resmen :) , geçmiş olsun kötü bir lekelenmeymiş. Xenon merceğinde benimde silme izilerine benzer izler var ama sizinki gibi olmadı. 2015 Mayıs çıkışlı araç.

Selamlar herkese,

18500Km'de Golf aracım var, bilenler var burada zaten oldukça temiz, titiz kullandığım bir araç. Farların da lekelenme olduğunu bana değerli @EMRAH ATTS abim söyledi, servise gidip konu hakkında bilgi almamı istedi. Akabinde @MSE hocam'da mesajlarıyla konu hakkında bilgiler verip destek oldu. Bugün servise gittim aracı teslim ettim, farların fotoğraflarını detaylıca çektiler. Baktılar, Almanya ile temasa geçip garantiden değişim talep edeceklerini söylediler, %90 olumlu sonuçlanır dediler. Bugün en geç yarın cevap gelir, değişimi yapar aracınızı teslim ederiz dediler. (%100 değişim olmamakla beraber) İkame araçta tahsis ettiler, bu sefer Kartal Doğuş benden tam not aldı.  :000074-medium:

Konuyu açma sebebim, sizde Xenon farlarınızı bir kontrol etmeniz, gözünüze çarpan bir şey var isede gidip servisinizle görüşmenizdir. 
Geçmiş olsun Değerli Hocam 

Daha once yaşanmış örnekleri olduğu için soyleyebilirim: Kesinlikle değişim yapılacaktır. 

Aynı sebepten ben de gideceğim ama fırsat bulamadım, bendeki bu şekilde
cfe8877c7ff0474f874e6312cf7000a9.jpg

Benim ki bu sekilde yarin gündüz cekeyim birde. Varmi kirleenme arkadaslar

20161206_192025.jpg

20161206_192013.jpg

Benim fotolarda fazla belli olmuyor ama bulutlanma seklinde var degisim icin gitsem kabul ederlermi arkadaslar

20161207_082710.jpg

Mümkünse bir arkadaş sağlam ve lekeli farı yanyana koyabilir mi resim olarak. Bu sayede biz de aydınlanmış oluruz. Zira üstteki 05 plakalı golfün görüntüsünü ben de kendi aracımda gözlemliyorum. bu bir sorunsa eğer serviste gider baktırırz elbette.

@NEWANCE Dostum değişim haberini şimdi gördüm. Hayırlı olsun yeni farların. Belki aracını almış geziyorsundur ve inşallah sorunun giderildiği söylenen serideki farlardan takılmıştır. Güle güle kullan :)

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Moderatör tarafında düzenlendi:

Bende ugrayayim bi servise benimkinide degistiriler belki :) hafif bulutlanma var

Geri
Üst Alt