Selamlar Golf Ailesi

ilkerozturk

Yeni Üye
İsim
ilker
Merhaba arkadaşlar...

Adım İlker, 

32 yaşındayım, İstanbul Kartal'da oturuyorum. VW ailesine yabancı değilim. Son olarak yeni Jettamı satarak, 2015 yılında Golf 1.2 TSI Comf. DSG aldım. Aracımda sürüş ve ışık paket var. Bi-xenon, led stop ve android multimedia sistemi dönüşümü yapmak istiyorum. Umarım bu konularda tecrübesi olan arkadaşlar yardımcı olacaklardır. Herkese selamlar, iyi sürüşler.

Merhaba arkadaşlar...

Adım İlker, 

32 yaşındayım, İstanbul Kartal'da oturuyorum. VW ailesine yabancı değilim. Son olarak yeni Jettamı satarak, 2015 yılında Golf 1.2 TSI Comf. DSG aldım. Aracımda sürüş ve ışık paket var. Bi-xenon, led stop ve android multimedia sistemi dönüşümü yapmak istiyorum. Umarım bu konularda tecrübesi olan arkadaşlar yardımcı olacaklardır. Herkese selamlar, iyi sürüşler.
Öncelikle dostlar arasına hoş geldiniz. Bi-xenon yerine replika çift u led öneririm hocam. Led stop için biraz bekleyin yeni stoplar gelince piyasada 2. El bolca bulunacak. Android medya tavsiye etmem hocam. Orjinal cihaz gibisi yok ;) onun yerine jantları değişmek sizi daha mutlu edecektir.

Hocam aramıza hoşgeldin, iyi forumlar..

hoş geldiniz golftutkusu günler dilerim 

geçmeyi düşündüğünüz opsiyonlar hakkında bilgi sahibi arkadaşlarımız yardımcı olacaktır 

@ilkerozturk

Değerli Hocam 

Golf tutkunu Dostlar arasına hoş geldiniz. 

Bi-xenon farlara dönüşüm astarı yüzünden pahalıya geliyor. Otomatik farketmeksizin yükseklik ayarı parçası ile birlikte hesaba katılmalı. 

Led stoplar 1.600 TL civarinda ve orijinal kolarak sevisten getirtmek mümkündür. cherry Red isimli koyulaştırılmış kırmızı Ledleri öneririm.

Android multimedia öneriyorum. Kimi fonksiyonları çalışmıyor. 

Geri
Üst Alt