2017 Makyajli Golf Siparisleri

Hocam sitede yazılan ağırlık değerlerine itibar etmeyiniz sebebini açıklayıyım; benim aracım 1.6 tdi highline manuel için katalog 1299kg yazmakta fakat aracın uygunluk belgesinde (türkçesi ve almanca'sın da) ve ruhsatta aracın ağırlığının 1321kg olduğu yazmaktadır., Hatta geçen seneki pre-facelift vw.de konfigüratörde de bu gibi ince ayrıntılara kadar belirtmekteydi ama şimdi siye yeni makyajlı kasa için yenilendi., Hatta şunu da söyliyeyim biraz incelerseniz türkiye de basılan katoglarda ki yazılan yakıt tüketim verileri ile yurt dışındaki katoglardaki yakıt tüketim verilerinin farklı olduğu görürsünüz bunun sebebi bizim hiperr akıllı insanımız donanım farkını hiç ederek işlerine geldiği şekilde en düşük tüketim verilerini yazıyorlar durum bundan ibaret... Ama bu gibi uyanıklıkları Avrupa'da yapamazsın adamı fena benzetirler..
Mükemmel  bir açıklama olmuş.

Ellerinize sağlık üstadım. 

Ayrıca led basic farlar ve 8" ekran
8" ekran dedikleri şu en büyük olan mı orta konsolu kaplayan tamamen  ?

Ve de "L" şekilli led gündüz farları da gelio mu yoksa o opsiyonlu bir özellik mi?

Moderatör tarafında düzenlendi:
8" ekran dedikleri şu en büyük olan mı orta konsolu kaplayan tamamen  ?

Ve de "L" şekilli led gündüz farları da gelio mu yoksa o opsiyonlu bir özellik mi?
8" dedikleri en büyüğün bi küçüğü olan Compotion media., En büyük olan 10.2" Discover Pro

L şekilli led gündüz farları ve mercekli led farlar standart geliyor adı da Led "mid" farlar olarak geçiyor., ama AFS özellikli Adaptif olan Led "high" farlar opsiyonel

Highline ile ilgili tüm detayları aşşağıdaki konuda bulabilirsiniz; Değerli Üstad Murat hocam @silvershadow bir değişiklik olduğunda gün be gün güncelliyor..

Moderatör tarafında düzenlendi:
Hocam sitede motorların teknik özellikleri verilmiş. Benim arac 2016 model 1.2tsi comfortline aracın ağırlığı 1210kg.

2017 model makjaylı kasa 1.0tsi aracın ağırlığı 1320kg.

100kg ağırlık farkı nereden kaynaklanıyor acaba?
Vw.de. Almanya sitesindeki veriler esas alınmıştır...

1.0 TSI 7 ileri DSG 

1.0 TSI 7 ileri DSG.JPG

1.0 TSI 6 ileri Manuel 

1.0 TSI manuel.JPG

1.0 TSI 5 ileri Manuel 

1.0 TSI manuel 5 ileri.JPG

1,4 dsg 125 ps higline dsg için 121k fiyat verdiler.highline+ergo koltuk+acc+pxb+cam tavan...

ilavelerin çıplak fiyatı şu şekilde

ergo active koltuk 720 tl

acc 1190

metalik boya 680

cam tavan 1890

pxb 2120

aracları bayi otoparkında gördüm .atlantik mavi güzel renk olmuş.tdi highline getirmişler ve satılmış hemen...digerleri comfotline donanımdı.

Bayiye gittim beyaz tdi highline dsg 121,500 e bıraktı son karar veremedim açıkçası kaparo verdim yarın aracı göreceğim ama aradayım Halen

En son 120 ye bırakıyorlar. Biraz pazarlık yapın.

Off offf 120 bin . Bu arabalar 2013 ye en full diye dizel dsg highline 74 bin e alınmıştı. Sanroof falan vardı ve yorumlarda golfe o paralar verilir mi ne yaptınız mı diyordu herkes. Şimdi o paraya golf un hiç bi modeli alınmıyor . Her halde bi üç yıl sonra golfün hiç bir modeli 120 dem aşağı olmaz.

Ben 2013 tr 1.2 tsi comfortline Manuel'i 2.000 tl lik opsiyonla 50.700 e aldım. 50.700 nere 90.000 tl ler nere. Bi active info display koyduk mu araca mis gibi olur benim araç :) :)  8 lik  ekranı ilk başlarda beğenmedim ama çıplak  gözle görünce hakkaten olmuş bu dedirtti yani . Ama ön tampon eskisi daha oturaklı  Duruyo. 

Ankara doğuş oto geçen hafta 120.500 fiyat vermişti. Ama araç hala duruyor mu bilmiyorum.

Adanadayada indi araclar :)  Ayak dayamali gelmis bu neden acaba :)

IMG_2531.JPG

Hayalet ekran teknolojik yönden iyi ama , eski kadran kesinlikle daha güzel gözüküyor.

Geri
Üst Alt