2017 Makyajli Golf Siparisleri

Yeni gelen Lansman Golf 7 lerden sadece 1.4 tsi higline dsg 125 hp olan araca opsiyonel donanım eklenebiliyor.Onlarda sadece aşağıdaki gibi sanırım.

/monthly_2017_03/A.thumb.jpg.85a22294d89f80e2c4150b7dcc7c703d.jpg
Bende baktım öyle hocam bu durumda tdi dsg highline lansman araç olsa bile aitse yazan standart highline donanımda mı geliyor

ben siteden kayıt oldum. hemen aradılar. hangi bayii irtibata geçsin diye. hanım araç kullanmak istiyor. otomatik şart bu saatten sonra. 1.4 tsi dsg ekstra opsiyonlu alabilirim. ancak jurva jantlar olması lazım. yoksa mevcut aracın durban jantları elimde tutarım.

Özel sipariş almaya ne zaman başlanır bilgisi olan var mı ? (Ve bu arada; dün görüştüğüm ST, özel siparişler alınmaya başlandıktan sonra araçların teslimat süresinin yine ortalama 3.5 ay olacağını söyledi :S)

Moderatör tarafında düzenlendi:
Özel sipariş almaya ne zaman başlanır bilgisi olan var mı ? (Ve bu arada; dün görüştüğüm ST, özel siparişler alınmaya başlandıktan sonra araçların teslimat süresinin yine ortalama 3.5 ay olacağını söyledi :S)
Özel sipariş muhtemelen ağustos civarı başlar

Özel sipariş muhtemelen ağustos civarı başlar
Hocam özel siparişin gelmesi o zaman 11. ayı bulur diyorsunuz, peki bu durumda golf 8 için 2018 de gelmeyecek diyebilir miyiz ? 

Alsancak Vosmer'deki ST ile görüştüm. Özel siparişler belki 1 sene boyunca açılmaz dedi, geçen sene Tiguan'da öyle olmuş :/

Elde ne varsa onları alın modundalar :)

Golf alacaklar bence lansman araçlarını kaçırmayın derim, Golf 8 2019 u bulur gelmesi. 

Özel sipariş noktasından bayiler 3 aydan ağzını açıyor ancak Golf'ü 3 ay bekleyen hiç duymadım genelde en fazla 2 ayda teslim ediliyor 60 gün aralığında ben highline u led cam tavan geri görüş ekletmiştim 50 günde geldi. Lansman araçlarında fiyat fırsatı olabilir ancak insan hep bir kez alıyorum şu opsiyonda olsun demekten kendini alamıyor :)

Arkadaşlar merhaba makyajlı golf 7 siparişi vermek üzereyim highlinedaki led mid yazan farlar bu şekildeki sinyalde sarı yanan şekilde olan farlar mıdır.

Bir de comforline 16"HİTA jant görselini paylaşabilicek arkadaş varmıdır

vorstellung_inlinebild.jpg

@mert06 Hita Jantlar aşağıdaki gibidir, 

Capture.PNG

Moderatör tarafında düzenlendi:

Geri
Üst Alt