2017 Makyajli Golf Siparisleri

Turmerik sarısı makyajlı Golf 7'deki jantların adını bilen var mı (?) Bir de onlar 18" midir (?)

@fcsrn Comfortline IMG_5233.JPG6,5J x 16 "Hita" alüminyum alaşımlı jantlar, 205/55 R16 lastikler. Hita jant bunlar olabilirmi? Yoksa focus alacağım &:

Makyajlı 7'deki yeni jant modellerini nerden bulabilirm :)

Birde Comfortline'da ön ve arkalarda led ler standart mı ve de farlar halojen mi eskisi gibi ?
Hocam henüz belli olmadı 

Belli olduğunda ilk buradan duyacaksınız her zaman olduğu gibi 

Ben 3 numara diyorum.

Hele ki bordo renkli bir golfle veya simsiyah  ir golfle inanılmaz olur.

Screenshot_20170304-200703.png

Selam arkadaşlar , foruma yeni üye oldum , öncelikle paylaşımlarınız için hepinize teşekkür ederim. 2013 te golf 7 1.2 tsi manuel araç almıştım sıfır sonra satmak zorunda kaldım yaklaşık 16 ay falan kullandım. şimdi golf 7 makyajlı kasa tdi dsg highline almayı düşünüyorum 5-6 ay bekleyebilirim veya hemen lansman aracı da alabilirim. Opsiyon listesi hemen gelmeyecek yönünde söylentiler kafamı karıştırdı. açıkçası opsiyonu bol bir araç istiyorum, cam tavan ,ergo koltuk, anahtarsız giriş ,geri görüş, 18" jant , acc vs bunlar olsun istiyorum. ancak opsiyon listesi gelmeyecek olunca acaba bu lansman araçlarda ek bir kaç birşey olur mu ne dersiniz ? lansman aracındaki ekleri öğrenme şansımız olurmu 

Selam arkadaşlar , foruma yeni üye oldum , öncelikle paylaşımlarınız için hepinize teşekkür ederim. 2013 te golf 7 1.2 tsi manuel araç almıştım sıfır sonra satmak zorunda kaldım yaklaşık 16 ay falan kullandım. şimdi golf 7 makyajlı kasa tdi dsg highline almayı düşünüyorum 5-6 ay bekleyebilirim veya hemen lansman aracı da alabilirim. Opsiyon listesi hemen gelmeyecek yönünde söylentiler kafamı karıştırdı. açıkçası opsiyonu bol bir araç istiyorum, cam tavan ,ergo koltuk, anahtarsız giriş ,geri görüş, 18" jant , acc vs bunlar olsun istiyorum. ancak opsiyon listesi gelmeyecek olunca acaba bu lansman araçlarda ek bir kaç birşey olur mu ne dersiniz ? lansman aracındaki ekleri öğrenme şansımız olurmu 
Değerli Hocam 

Golf hakkındaki bütün bilgiler önce bizde duyurulur.

Bizi takipte kalırsanızsize son gelişmeler hakkında bilgi verme şansımız olacaktır.

Henüz araçların standart veya opsiyonel renkleri bile tam olarak belli değil.

Motor seçenekleri de güncellenecek sanırım hazirandan sonra.

Sistem açılınca yeni opsiyonel donanımları da öğreneceğiz. 

Lansman araçları kesinlikle en uygun fiyata olacak. Bu dönem bir bir buçuk ay sürebilir.  Ve dikkatli ederseniz bu dönemi otomotivde en ölü sezon olan Mart Nisan ayına denk getirdiler.

Sanırım opsiyonel donanımlı araçlar en erken Mayıs son haftası veya Haziranda gelecek.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Lansman araclarinda saniyorum bazi opsiyonlar mevcut. Ateca tiguan'da oldugu gibi koltuk isitma jant dcc opsiyonlari gibi bugun Dogus otodaki st ile olan gorusmemizde bazi lansman araclari ekstra opsiyonlu olacagini belirtti. Fakat gelecek araclardaki opsiyonlar hakkinda bilgi alamadim.

Eyvallah hocam teşekkür ederim . Şu lansman 7 aracın donanımını merak ediyorum acaba standart highline ek olarak ne eklerler diye , o biraz cazip kılıyor olayı. Aslında o 7 araç için sitede başvuru açmışlar başvursam mı kararsız kaldım . Hali hazırda aracım var o yüzden çok cazip değilse bekleyebilirim . Çünkü bu defa kafama göre fulll+fulll golf almayı istiyorum , çünkü ben ona ezelden aşığım :)

bende tdi dsg higline düşünüyorum ama led far,acc,ergo koltuk yada kış paketi,cam tavan belki sürüş profil seçme ve geri görüş kamerası da olabilir ama bunları eklersek  %60lık ötv ye takılrız gibime geliyo.bakalım hayırlısı önce caddy mi satayım sonra önümüze bakarım.

bende tdi dsg higline düşünüyorum ama led far,acc,ergo koltuk yada kış paketi,cam tavan belki sürüş profil seçme ve geri görüş kamerası da olabilir ama bunları eklersek  %60lık ötv ye takılrız gibime geliyo.bakalım hayırlısı önce caddy mi satayım sonra önümüze bakarım.
Hocam tdi dsg çıplak 68 k civarı yanlış görmediysem şimdi biz buna bir kaç opsiyon eklesek her halükarda 70k yı geçer oda ötv ye takılırız öylemi ? O zaman lansman aracı alabilirsek bu 7 araçtan birini en azından üstünde fazladan ne gelse kar gözüyle bakabiliriz ! Yanlış mı yorumluyorum

Hocam tdi dsg çıplak 68 k civarı yanlış görmediysem şimdi biz buna bir kaç opsiyon eklesek her halükarda 70k yı geçer oda ötv ye takılırız öylemi ? O zaman lansman aracı alabilirsek bu 7 araçtan birini en azından üstünde fazladan ne gelse kar gözüyle bakabiliriz ! Yanlış mı yorumluyorum
haklısınız hocam highlinenın üstüne eklenen bonus olur.ancak bu 7 araç muhabbeti nedir anlayamadım.

Yeni gelen Lansman Golf 7 lerden sadece 1.4 tsi higline dsg 125 hp olan araca opsiyonel donanım eklenebiliyor.Onlarda sadece aşağıdaki gibi sanırım.

A.jpg

haklısınız hocam highlinenın üstüne eklenen bonus olur.ancak bu 7 araç muhabbeti nedir anlayamadım.
Hocam sitede 7 farklı lansman araçtan birine sahip olun diye yazmış dikkatli okumamışım , ben ilk sadece 7 araç gibi düşündüm

Geri
Üst Alt