2017 Makyajli Golf Siparisleri

Ayrıca 1.6 TDI seçeneği Tiguan'daki gibi 115 PS 'ye çekilmiş. Tüketim biraz düşmüştür.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Değerli Dostlarım 

Henüz siparişler açılmadı. 

1.0 TSI motorun gelişiyle ilgili Doğuş testlerine başlasa da Audi ve benzeri satışları baltalamamak adına gelmeyebileceği olasılığını da hatırlatmalıyım

Hava sıcaklığının normal olduğu bir ortamda 1.0 tsi Audi a3 kullandım motor özellikle ilk çalıştırmada çok sarsıntılı geldi.

Şenir içi yakıt konusunda 1.4 e çok yakın değerler sunuyor. Bilginize

Belcikada 1 haftadir sadece makyajli golf siparisi verilebiliyor. Allstar satislari da ayni sekilde yeni siparis olarak verilemiyor.

Artik siparis konusu canlanir diye umut ediyorum :)  

Makyajlı 7'deki yeni jant modellerini nerden bulabilirm :)

Birde Comfortline'da ön ve arkalarda led ler standart mı ve de farlar halojen mi eskisi gibi ?

tipik makyajlı türkçe anlatım

Doğuş Oto Ankara ile bugün kısa bir görüşme yaptık St arkadaş ile, Opsiyon seçeneği uzun bir süre açılmayacağını belirtiyor, Fakat lansman aracı olarak Highline donanıma ek olarak bazı özelliklerin eklenerek yine geleceğini belirtti, 

Doğuş Oto Ankara ile bugün kısa bir görüşme yaptık St arkadaş ile, Opsiyon seçeneği uzun bir süre açılmayacağını belirtiyor, Fakat lansman aracı olarak Highline donanıma ek olarak bazı özelliklerin eklenerek yine geleceğini belirtti, 
Mesela 18" jantlar alamıyo muyuz Comfortline donanımla ? Bu tür şeyler ekletemez miyiz?

Mesela 18" jantlar alamıyo muyuz Comfortline donanımla ? Bu tür şeyler ekletemez miyiz?
Selamlar Hocam, Geçen sene Tiguan'da olduğu gibi bu Golf'Tede Lansman adına belirlenen kombinasyonda araçlar gelecek, St'nin belirttiğine göre 7 Adet lansman aracı belirlenmiş ilk etapta bu araçların satışı yapılacak. Kendi görüşüm 2018'e kadar opsiyon listesi açılmadan belirlenen araçların geleceği, Sonrasında'da zaten Golf 8'ü göreceğiz. 

Selamlar Hocam, Geçen sene Tiguan'da olduğu gibi bu Golf'Tede Lansman adına belirlenen kombinasyonda araçlar gelecek, St'nin belirttiğine göre 7 Adet lansman aracı belirlenmiş ilk etapta bu araçların satışı yapılacak. Kendi görüşüm 2018'e kadar opsiyon listesi açılmadan belirlenen araçların geleceği, Sonrasında'da zaten Golf 8'ü göreceğiz. 
O zaman diğer markalardaki gibi sadece renk seçeneği açık araçlar satılacak Comfortline'a istediğimiz özellikler eklenemeycek ve Highline alınmak zorunda kalınacak gibi bir şey.. :)

Herkesin düşüncesine saygım sonsuz yanlız bu almanların ve doğuşun araç satma politikasını kınıyorum sırf satılıyor diye far stop ekran mmedia sistemini dış renk jant cancanlı yapıp salıncak amortisor denge çubukları bağımsız süspansiyon gibi hayati malzemelerin kalitesini düşürüp fiyatınıda sürekli arttırıp sözde yüzde 3-5 indirim yapıp lütfeder tavırlara karşıyım arkadaş kimse ne olduğunu bilmiyor araç ne zaman gelir motor seçenekleri nedir donanım nasıl olacaktır vs vs bilinmeyen denklem gibi akşama kadar kafa patlatıyor alacak olan insanlar tamam biz golfü seviyoruz niye katite algısından ötürü ama kalite gün geçtikçe artacağına düşüyor araç bebek beşiği gibi gıcırdıyor yakıt deposu lıkır lıkır. Silecekler silmiyor kronik rahatsızlıkları sürekli artıyor.bence artık golf özellikle bu son kasadan sonra sevdiğim bayat bir yemeği ısıtıp ısıtıp üstüne 2 yumurta kırıp önüme koyması gibi geliyor.bun umursamaz tavırlarını protesto ediyorum adam akıllı işler yapana kadar aracıma binmeye devem edeceğim 3-5- 10 kaç yıl olursa yeni alacaklara bir şey demiyorum ama değiştirmek isteyenlere de önerim bu yönde saygılar sevgiler ?? 

Bu gıcırdama sorunu hiç bitmiycek mi (?) 2012'den beri aynı şey.. 2016 TDI kullanıyorum, onda da hala var.

Test sürüşünde adam "Golf'ün dengeli, yere iyi basan ancak biraz sesli çalışan bir süspansiyon sistemi var" demiştii :O

Geri
Üst Alt