2017 Makyajli Golf Siparisleri

MaDOnion

Üye
İsim
A
Merhaba arkadaslar, yeni makyajli golf siparis paylasimlarimiz ve siparis verirken nelere dikkat etmemiz gerekenlerin paylasimi icindir. Biz siparis vermeyi dusunuyoruz ancak yeniliklerle alakali birsey kacirmayalim diye onerileri burdan paylasalim istedik.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Merhaba arkadaslar, yeni makyajli golf siparis paylasimlarimiz ve siparis verirken nelere dikkat etmemiz gerekenlerin paylasimi icindir. Biz siparis vermeyi dusunuyoruz ancak yeniliklerle alakali birsey kacirmayalim diye onerileri burdan paylasalim istedik.
Değerli Hocam

Başladı mı 2017 siparişleri?

Hocam tam emin olmamakla birlikte, cok bu konulardan anlamayan arac alicak arkadasima st makyajliyi bekleyin ole siparis geceriz demisti, dun beni aradi, zaman geldi ne siparisi vericem diye sordu bende bi bilgi ediniyim birsey kacirmayalim dedim ve bu konuyu actim.

alman configüratörüne göre highline için jantlar dijon olarak devam ediyor.

- full led farlar standar. uzun, kısa, gündüz dahil.

- highline 1.6 tdi hariç mevcut motorlar için var. 1.4 tsi 125 hp ve 150hp.

- renklerde ciddi değişiklik var. atlantic blue oldukça güzel bir renk. peacock green de fena değil.

- döşemeler aynı şekilde devam edyior. ergo koltuk sadece siyah olarak geliyor.

- jantlar da madrid, dijon, durban devam ediyor. yeni jantlar da mevcut. ben jurva 18" beğendim. dcc veya r line alınması gerekiyor. almanya'da bazı jantlar için r line alınması zorunlu. 

- yeni medya sistemi ile birlikte kablosuz şarj büyük ihtimal gelecek.

- almanya'da active info display opsyion 515 euro fiyatı var. standart olabilir belki. aynı şekilde led arka farlar ve katlanır aynalar da öyle.

bunların haricinde benim gözüme çarpan major değişiklik yok. mevcut modelim tüm opsiyonları devam ediyor.

@budak1903

Değerli Hocam 

Full Ledlerin türleri var kendi içerisinde.

Highline pakette belki ama Comfortline ile midline plus donanımda Full Led gelmeyebilir.

Passat'ta " High " modeli var ve viraj ve hiza duyarlı.  Uzun da kısa da Led.

Tiguan'da ki gibi LED "Mid" ön farlar gelecektir diye tahmin ediyorum. Bunlarda uzunlar çanak halojen, kısalar Led.

Benzer şekilde stop grubu da farklı iç yapıda gelebilir.

Moderatör tarafında düzenlendi:
@silvershadow

murat hocam comfort ve midline'da led far gelmeyecek opsiyon olacak. highline seat leon'daki full led far ile gelecek. tabi daha gelişmiş hali ile.

@budak1903

Değerli Hocam 

Full Ledlerin türleri var kendi içerisinde.

Highline pakette belki ama Comfortline ile midline plus donanımda Full Led gelmeyebilir.

Passat'ta " High " modeli var ve viraj ve hiza duyarlı.  Uzun da kısa da Led.

Tiguan'da ki gibi LED "Mid" ön farlar gelecektir diye tahmin ediyorum. Bunlarda uzunlar çanak halojen, kısalar Led.

Benzer şekilde stop grubu da farklı iç yapıda gelebilir.
Murat hocam

Golf Highline'da "LED headlights for low-beam and high-beam, with daytime driving lights" yani uzun kısa led far mevcut. Ancak farlar Passat'taki gibi adaptif değil.

Almanya'da "Active Lighting System" isminde bir paket içinde adaptif far sistemi satıyorlar. Bu pakette:

1) Adaptif farlar

2) Dynamic Light Assist

3) Işık görüş paketi (Almanya'da Highline'da bile opsiyon)

Birlikte veriliyor.

Stop grubu ise Passat'taki gibi. Düz led stoplar standart ancak kayan koyu renkli stoplar opsiyon olarak veriliyor.

alman configüratörüne göre highline için jantlar dijon olarak devam ediyor.

- full led farlar standar. uzun, kısa, gündüz dahil.

- highline 1.6 tdi hariç mevcut motorlar için var. 1.4 tsi 125 hp ve 150hp.

- renklerde ciddi değişiklik var. atlantic blue oldukça güzel bir renk. peacock green de fena değil.

- döşemeler aynı şekilde devam edyior. ergo koltuk sadece siyah olarak geliyor.

- jantlar da madrid, dijon, durban devam ediyor. yeni jantlar da mevcut. ben jurva 18" beğendim. dcc veya r line alınması gerekiyor. almanya'da bazı jantlar için r line alınması zorunlu. 

- yeni medya sistemi ile birlikte kablosuz şarj büyük ihtimal gelecek.

- almanya'da active info display opsyion 515 euro fiyatı var. standart olabilir belki. aynı şekilde led arka farlar ve katlanır aynalar da öyle.

bunların haricinde benim gözüme çarpan major değişiklik yok. mevcut modelim tüm opsiyonları devam ediyor.
1) Full led farlar maalesef statik. Passat'taki adaptif farı opsiyon yapmışlar. Alman sitesinde hata yoksa adaptif farlarda mavi şeritler gözüküyor.

2) 1.6 TDI highline diye bir kombinasyon Avrupa'da daha önce de yoktu. Bizim için bu kombinasyonu üretiyorlar. ACT motor henüz satışta değil. Düz 150 hp olan var sadece. Muhtemelen 1.5 TSI geleceği için üretmiyorlar.

3) Pasifik mavi ve gece mavisi kaldırılmış. İkisinin ortası olan atlantik mavi piyasaya sürülmüş. Kurşun gri gitmiş yerine indium grisi gelmiş. Günbatımı kırmızısı makyajdan önce kaldırılmıştı zaten. Bunların yerine sarı ve yeşil renkler gelmiş.

4) Artık ergo koltuk deri olarak gelmiyor maalesef. Highline koltukları gibi kumaş. Ayrıca ergo koltuk artık bej olarak da alınabiliyor.

Ayrıca, bej koltuklar artık siyah tavanla birlikte geliyor.

5) Jant seçenekleri dediğiniz gibi artmış.

6) Yeni Comp. media ile birlikte kablosuz şarj geliyor. Baz model 6.5 inç, Comp media artık 8 inç ve Discover Pro ise 9.2inç.

ben dün kartal doğuş otodan golf 7 makyajlı için bilgi alamaya gittim 2017 nin ilk yarısında fabrikanın hedeflerinde gözükmüyor bilgi veremiyoruz gibi şeyler söylediler. sipariş almayı bırakın bilgi bile vermiyorlar.

ben dün kartal doğuş otodan golf 7 makyajlı için bilgi alamaya gittim 2017 nin ilk yarısında fabrikanın hedeflerinde gözükmüyor bilgi veremiyoruz gibi şeyler söylediler. sipariş almayı bırakın bilgi bile vermiyorlar.
Bilgi vermiyor değil hocam. Bilmiyorlar. Buradan daha fazla bilgi elde edersiniz.

@querten53

Değerli Hocam 

Sanırım Doğuş donanım seviyesine bağlı olarak yeni kombinasyon hazırlık aşamasında...

Yeni siparişler ilk buradan duyurulacak.

Bizi takip edin değerli Hocam 

@yusuf aynen cidden bilmiyorlar. sizin kadar biliyorum dedi oradaki danışman

2017 model olarak gelecekse ocak üretimleri en erken şubat sonu burada olur. 1.0 tsi mdline ve comfortline olarak gelir. highline belli zaten. 1.6 veya 1.5 tdi highline Almanya'da olmasa da gelecektir.

Geri
Üst Alt