6.5" Çinli Medya Cihazı Alacakların Dikkatine!

Rica ederim hocam , konu ile ilgili güncel atarsanız sevinirim takipteyim ;)

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
İnternetten araştırarak aşağıdaki görseli bulabildim. Üstteki netten bulduğum görsel alttaki bendeki yırtık etiketli görsel. Desay auto yazısının altındaki rakamlardan eşleştirebildim.

Bu durumda bana gelen ürün 5gg035280c kodlu ürün olduğu için golf7 ye uymuyor. İlanda 5gg035280b yazıyordu oysaki. (satıcıdan hala cevap gelmedi 5 mayıs son gün bakalım ne olacak) 

Bu sayede yeni birşey öğrenmiş olduk.Ürün kodu Sonu c ile biten ürüne bulaşmayın arkadaşlar golf7 ye göre değil. Screenshot_20180430-013604.png

@Kysr038 Dispute açtınız değil mi? 
Evet açmıştım. 5mayıs ta sonlanacak. Satıcı henüz dispute a cevap yazmadı karşılık vermedi. Ancak özel mesajla beni yalancılıkla suçluyor. Ben de efendice açıklamaya çalıştım bulduğum tüm kanıtları sisteme yüklüyorum. İlanında hem ürün kodu 5gg035280b yazmış hem de ilanındaki görseldeki fotoğrafta yazıyor aynı kod. Bakalım nasıl sonuçlanacak

Evet açmıştım. 5mayıs ta sonlanacak. Satıcı henüz dispute a cevap yazmadı karşılık vermedi. Ancak özel mesajla beni yalancılıkla suçluyor. Ben de efendice açıklamaya çalıştım bulduğum tüm kanıtları sisteme yüklüyorum. İlanında hem ürün kodu 5gg035280b yazmış hem de ilanındaki görseldeki fotoğrafta yazıyor aynı kod. Bakalım nasıl sonuçlanacak
Satıcı kim. Özelden yazar mısınız hocam

Sent from my iPhone using GolfTutkusu mobile app powered by Tapatalk

Bu arada Patrick dediğiniz satıcı bu mudur? 

VW Golf 7 MK7 VII Passat Için AIDUAUTO B8 6.5 "MIB Radyo Sistemi Destek Bluetooth 280 B
http://s.aliexpress.com/BjAze2eQ?fromSns=

Türkçe dil desteği ile satıyor, bizim forumdanmı aldı dil paketini? Yine bize özel indirim yapabilir mi acaba?  

Yaklaşık 1 ay önce ben bu satıcıdan (patric)Türkçe versiyonunu almıştım. o zaman 120 dolar dı. indirime girmiş. ups kargo ile 10 günde geldi. Gümrüğe takılmadı. Takınca hemen Türkçe olarak menüler çalıştı. Mirror linki de aktif olarak kullanıyorum. Android Auto indirdim onu kullanıyorum. İsterseniz cep telefonunuzdaki herhangi bir  navigasyon programını da kullanabilirsiniz. Youtube da mirror linki nasıl kullanılacağına dair videolar var. Ben volkwagen eğitici uygulamsını çalıştırarak telofonu full mirrorlink şeklinde kullanabiliyorum. Bu aralar kamerayı bağlamakla uğraşıyorum. oda olursa tam olacak

1 (4).jpg

1 (10).jpg

1 (11).jpg

1 (1).jpg

@ncth hocam aldığınız yerin linkini paylaşır mısınız ?

Bu cihazı alıp almama konusunda kararsızım. Aracım midline ve bluetooth eksikliğini fazlasıyla hissediyorum. Eksikleri halihazırda devam ediyor mu acaba ve almaya değer mi? Alan arkadaşlar memnun mu?

Bu cihazı alıp almama konusunda kararsızım. Aracım midline ve bluetooth eksikliğini fazlasıyla hissediyorum. Eksikleri halihazırda devam ediyor mu acaba ve almaya değer mi? Alan arkadaşlar memnun mu?

Hocam geçen ay patrickten carplay li cihaz aldım. Bence aracınızda bluetooth yoksa kesinlikle almalısınız. Ayrıca mirrorlink ve carplay desteği olduğu iiçin navigasyonları da kullanabiliyoruz. Ayrıca ekranın daha büyük olması ve çözünürlüğü tabiki değer katıyor. 5 inçlik cihaz golf için gerçekten üzücü. Ben çok memnunum. Üstelik geri görüş kamerası da destekliyor.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Geri
Üst Alt