Teslim almadan önce boya ölçümü isteği yapan oldu mu ?

@metinkırca hocam öncelikle çok geçmiş olsun, Allah dermansız dert vermesin, bende balıkesirliyim ondan soruyorum, hoş iş dolayısıyla bayadır uğrayamıyorum ama, ufaklığım lise hayatım orada geçti. Allah kaza bela vermesin, renk seçimi de çok güzel:'(
@metinkırca öncelikle geçmiş olsun hocam araba konusu zaten halledilir inş sıkıntılarınız en kısa zamanda hallolur.
@cradlemelih yaş kaç hocam? Bende balıkesirliyim ve ilkokul lise hayatım orada geçti SYAL mezunuyum. Şimdi Ankara da çalışıyoruz. Her yaz eşimi alıp gelirim mutlaka.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

hocam çok geçmiş olsun Allah acil şifalar versin dermansız dert vermesin aracınız da hayırlı olsun güle güle kullanın Aileniz ile birlikte 

@metinkırca öncelikle geçmiş olsun, inşAllah önemli bişey yoktur. Aracınız hayırlı olsun; Allah ağız tadıyla kullanmayı nasip etsin...

Moderatör tarafında düzenlendi:
@ansolak yaşım 27 hocam, balıkesir merkez atatürk mahallesinden, sizin kaç yaş? merkezden mi?

@ansolak yaşım 27 hocam, balıkesir merkez atatürk mahallesinden, sizin kaç yaş? merkezden mi?
Yaşım 32
Altıeylül mah.
İlkokul altıeylül de
Sonra syal de okuduk üniversiteye kadar

@ansolak anladım hocam çok memnun oldum, bakalım umarım bir gün Ankarada veya Balıkesirde görüşme şansımız olur :'(

Çok teşekkür ederim arkadaşlar Balıkesir Bahçelievler Mahallesinde oturuyorum. 32 yaşındayım numaram 505 695 55 06

Ben de aracımı Balıkesir Yağcı'dan almıştım. Güle güle kullanın.

arabayı almadan önce boya kontrolü çok önemli. bu şekilde sorun yaşayan çok duyuyoruz. denizli bayinden passat alan arkadaşın arabada 5 parça boya çıkmış. dava açmışlar ve sonunda kazanmışlar. dikkatli olmak lazım. sıfır deyip geçmeyelim.

Iyi akşamlar, bana boya ölçümünü kaskoyu yaptırdığım kişi muhakkak baktir dediği için de istemiştim onlar da hayır demediler sağolsun ve de bize zaten bunun bilgisi geliyor dediler.Bu da ilginç.

Neyse, aracımda start stop hatası aldım serviste kaldı 1 akşam ve güncelleyip sorunu giderdik dediler ama yine aynı hata hasıl oldu arada kapatıp açtığımda özellik tekrar aktif olsa da kendiliğinden "start stop hatası" alıyorum bir süre daha düzelmezse servise uğrayacağım yine.  Bu arada kontağı bir adım çevirdiğimde EPC ışığı yanıyor ve motor çalıştığında kayboluyor  bu normal midir?

Moderatör tarafında düzenlendi:
Iyi akşamlar, bana boya ölçümünü kaskoyu yaptırdığım kişi muhakkak baktir dediği için de istemiştim onlar da hayır demediler sağolsun ve de bize zaten bunun bilgisi geliyor dediler.Bu da ilginç.

Neyse, aracımda start stop hatası aldım serviste kaldı 1 akşam ve güncelleyip sorunu giderdik dediler ama yine aynı hata hasıl oldu arada kapatıp açtığımda özellik tekrar aktif olsa da kendiliğinden "start stop hatası" alıyorum bir süre daha düzelmezse servise uğrayacağım yine.  Bu arada kontağı bir adım çevirdiğimde EPC ışığı yanıyor ve motor çalıştığında kayboluyor  bu normal midir?
EPC ışığı normal, ancak start stop için bence beklemeden gidin servise, sonra bir arıza tespit edilince zamanında niye gelmediniz gibi işi yokuşa sürecek sorular sorabiliyorlar. :)

Hayırlı olsun üstat. Kazasız, belasız sürüşler dilerim. Aracın parasını ödemeden mutlaka yaptır. Bayiye ait cihaz vardır. Yok derlerse bir şekilde bul mutlaka yaptır :)

Hocam aracinizi calistirirken mi yapiyor yoksa hareket halinde iken mi yapiyor ve araciniz dsg mi ?

EPC ışığı motor çalışmadan önce yanıyor. Manuel Şanzıman, Ayrıca dün "12 V akü bitmek üzere....."  sinyali aldım yine servis yolu gözüktü

EPC ışığı motor çalışmadan önce yanıyor. Manuel Şanzıman, Ayrıca dün "12 V akü bitmek üzere....."  sinyali aldım yine servis yolu gözüktü
Epc ışığı motor çalıştıktan sonra söner hocam bu normal olandır. Motor çalıştıktan sonra sönmezse sıkıntı vardır.

Geri
Üst Alt