Teslim almadan önce boya ölçümü isteği yapan oldu mu ?

metinkırca

Yeni Üye
İsim
Metin
Merhaba arkadaşlar nasipse pazartesi golfümü teslim alacağım ama birisi boya ölçümü iste çünkü o bayiide böyle bir sorun daha önce oldu dedi ? Ben de teslim almadan önce boya ölçümü yaptırılmasını isteyeceğim fakat bunu daha önce teslim almadan önce aranızdan isteyen oldu mu? 

Moderatör tarafında düzenlendi:
Evet ben aracımı teslim almadan önce istedim.St bayan çok şaşırdı zaten fiattan geçmişti vw'e benim ciddi olduğumu anlayınca ikinci el bölümünden cihaz VE usta bekledik gözümle gördüm depodaki başka araçlarda bakıp karşılaştırdım.Sonra aracın geri kalan ödemesini yapıp işlemlere başlattım.

Merhaba arkadaşlar nasipse pazartesi golfümü teslim alacağım ama birisi boya ölçümü iste çünkü o bayiide böyle bir sorun daha önce oldu dedi ? Ben de teslim almadan önce boya ölçümü yaptırılmasını isteyeceğim fakat bunu daha önce teslim almadan önce aranızdan isteyen oldu mu? 
Doğrudur değerli Hocam 

Kendi aracımı alırken yaptırmadım ama Emre Hocamın Golfünü teslim almadan Ölçümleri bayinin cihazı ile yaptık. @magic

Kaput en kalın 120-150 arasında 

Kapı direkleri en ince 60 civarında 

Ortalama 80-120 arasında diyebilirim. 

20160410_155853.thumb.jpg.ac2d07d49d30f51b322c94b701b7343d.jpg

20160410_155602.thumb.jpg.2a3b3abd3b05708580bfaa2755e865f2.jpg

söylediğiniz çok iyi oldu abi çok teşekkür ederim Balıkesir'ê yolunuz düşerse lütfen haber veriniz 

Aracın her yerini incelemekte fayda var. Enson aldığımız aracın (subaru forester) kaputunda küçük bir ezik vardı ilk bakımı bedavaya getirdim, ilk bakım ücreti 800tl s=friendship

söylediğiniz çok iyi oldu abi çok teşekkür ederim Balıkesir'ê yolunuz düşerse lütfen haber veriniz 
Davetiniz gözden kaçırmışım kusuruma bakmayın. 

İnşallah yolum düşerse tanışmak isterim bende 

Teşekkür ederim bu nazik davetiniz için. :)

@metinkırca hocam balılesirde mi yaşıyorsunuz? Balıkesirli misiniz? Yağcıdan mı alıyorsunuz aracı?

@cradlemelih evet hocam Balıkesir Yagcidan aldım ve Balikesirde oturuyorum. Alırken de boya ölçümü yaptırdım aslında teslim alalı 4 gun oldu ama maalesef almadan birgün önce eşimin sağlığı ile ilgili kötü bir haber aldığımız için ilgilenemedim, kusura bakmayin. Arabayı ağız tadıyla da kullanamadım açıkçası ama ilk yorumum mükemmel diyebilirim.Yani daha önceki kullandığım arabaysa bu araba değil ya da o araba degil ?20161207_172633.jpg

@metinkırca Öncelikle geçmiş olsun, acil şifalar diliyorum. 

Aracınız hayırlı olsun, kazasız belasız sağlıklı mutlu günlerde binersiniz inşallah. :)

@fcsrn Çok teşekkür ederim "Ayağımı yerden kessin" tabiri varya kesinlikle böyle bir araba için söylenmiş olmalı. bilmukabele siz de güzel günlerde süresiniz inşallah 

Hocam çok geçmiş olsun .. Aracınız hayılı olsun kazasız belasız iyi günlerde Eşinizle dostunuzla sağlıkla kullanın inş. Ben 4 defa sıfır araç aldım ama hiç birinde yaptırmadım. Kısmet nasip olursa 5. De artık :)  

@metinkırca hocam öncelikle çok geçmiş olsun, Allah dermansız dert vermesin, bende balıkesirliyim ondan soruyorum, hoş iş dolayısıyla bayadır uğrayamıyorum ama, ufaklığım lise hayatım orada geçti. Allah kaza bela vermesin, renk seçimi de çok güzel :'(

@cradlemelih evet hocam Balıkesir Yagcidan aldım ve Balikesirde oturuyorum. Alırken de boya ölçümü yaptırdım aslında teslim alalı 4 gun oldu ama maalesef almadan birgün önce eşimin sağlığı ile ilgili kötü bir haber aldığımız için ilgilenemedim, kusura bakmayin. Arabayı ağız tadıyla da kullanamadım açıkçası ama ilk yorumum mükemmel diyebilirim.Yani daha önceki kullandığım arabaysa bu araba değil ya da o araba degil ?
geçmiş olsun, inşallah yakında iyi haberi de alırsınız...

ağız tadıyla, sağlıkla, golf'ünüzle, nice mutlu yıllara....

Geri
Üst Alt