arka kapı ambiyans ışığı

. Ambiyans aydınlatmarı için bu tarz fonksiyonlar (benim bildiğim kadarıyla) eklenemiyor. Ambiyans aydınlatması 42 ve 52 nolu kapı modüllerinde coding bölümünde, mealen "ambiyans aydınlatması" olarak tanımlıdır. Videoda işlem yapılan ise ambiyans aydınlatmanın ayak, kapı vs. bölümleri için max parlaklık değerinin ayarlandığı yerdir. 
Adam ya noktayı koydu yine :) şaka bir yana olurasa çok iyi olacak :) )

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Moderatör tarafında düzenlendi:

dün ulaşan kablodan dolayı ancak yazabiliyorum.
öncelikle@MSE@fcsrn sizler haklı çıktınız..dün maksimum yapabildiğim ayak aydınlatmaları bağlamak oldu o da ikisi beraber yanıp sönüyor.
daha önce leonda yaptığım aşağıdaki videodaki gibiydi. Haklı çıkmak isterdim ama [emoji4] görsel olarak güzel duruyordu..
Hocam öncelikle kablonuz hayırlı olsun.
Yapılabilseydi çok güzel olurdu, burda haklı ya da haksız çıkmak bizler için önemli değil. Yeni bir şey daha öğrenmek isterdim doğrusu.

Arkadaşlar arka kapı için öndeki aynı kapı ambiyansından nerden alabilirim öndekiyle aynısı olsun diyorum ayak aydınlatması da olabilir. Arka için

Arkadaşlar arka kapı için öndeki aynı kapı ambiyansından nerden alabilirim öndekiyle aynısı olsun diyorum ayak aydınlatması da olabilir. Arka için

Ayak aydınlatma mümkün hocam. Ben de var hatta. Ama kapı amviyans görmedim şimdiye kadar. Belki makyaj ile gelir ;)

Mrb arkadaşlar golfteki ön kapılarda bulunan kapı ambiyans ışığından arka kapılara da yapmak isityorum hangisinden( ön kapı ile aynı olacak) ve nereden bulabilirim.

Birde sinyal verildiği zaman ön kapı ambiyans ışığıda yanıp sönmesi mümkün mü ? vag arkadaşlarıma duyrulur saygılar 
Eğer Türkiye'de varsa veya yapılacaksa Fatih Hocamın Golf'ünde vardır veya olacaktır ilk önce. @fatihan

Bu kadar yaratıcı ve cesur deneyler az bulunur.

Dolayısıyla en net yanıt ondan gelebilir.  Kendisini konuya davet ediyorum ve 

Fatih Hocamı saygıyla selamlıyorum.

Ayak aydınlatma mümkün hocam. Ben de var hatta. Ama kapı amviyans görmedim şimdiye kadar. Belki makyaj ile gelir [emoji6]
Hocam link atsana ayak için alayım kapı için olursa da çok şık olacak yalnız :)

Hocam link atsana ayak için alayım kapı için olursa da çok şık olacak yalnız :)

Benim aldığım satıcı linki kaldırmış. Aliexpreste foot golf 7 light diye arayınca bol bol çıkıyor hocam

Benim aldığım satıcı linki kaldırmış. Aliexpreste foot golf 7 light diye arayınca bol bol çıkıyor hocam
Teşşekküt ettim inşallah kapı için de olur :) son kez öndeki ile aynı değil mi ışık ?

343b3629b6314d86806757744ac7acb3.jpg
3560245730c5280b697023db66ed4012.jpg
b2517ff047f3fd3320a3f89161d5be57.jpg
bende golf 6 ma kapı ambiyans ayfınlatma yaptım

Teşşekküt ettim inşallah kapı için de olur :) son kez öndeki ile aynı değil mi ışık ?

Hocam bana kalirsa önleri de led yapın. Önleri de değiştirin yani ;)

Eğer Türkiye'de varsa veya yapılacaksa Fatih Hocamın Golf'ünde vardır veya olacaktır ilk önce. @fatihan
Bu kadar yaratıcı ve cesur deneyler az bulunur.
Dolayısıyla en net yanıt ondan gelebilir.  Kendisini konuya davet ediyorum ve 
Fatih Hocamı saygıyla selamlıyorum.
Hocam çok teşekkürler güzel sözlerin için. Özür dilerim biraz geç oldu cevabım. Şimdi kapılarımızda ambiyans ışık var ama ben o dediklerinizden yaptım fakat güzel olmayınca çıkardım. Neden derseniz kısa zamanda o ışıklar bozuluyor yaklaşık 2 ay ömrü oluyor. Güzel olması içinde sökmek gerekiyor özel bi takım kesmeler genişletmeler gerekiyor. (Tabi bu bahsettiklerim golf 7ler için) kapı döşeme ve elektrik çekmek felan canım sıkıldı söktüm ama yapmak isteye ne de bişey demem. Midline araçlar için yapılabilir. Bunun için fiberoptik tellere kaliteli led takılarak uzun ömürlü yapılabilir. Bu konuda ileride güzel bi çalışma düşünüyorum. Bendeki fiber optik ledin resmini aşağıda görebilirsiniz.
c95f7c2da8b526d5a32338829085df3a.jpg

95e5726468194626544c09b5bcb8772b.jpg

@fatihan

Değerli Fatih üstadım 

Forumumuzda yokluğu hissedilenlerdensiniz.

Sadece bu konu değil diger alamlarda da Deneysel çalışmalarınızı  merakla bekliyorum 

Bunu bende çok istiyorum ön bölümle arka bölüm hesapta aynı gibi tamı tamına ölçmek Hatta söküp denemek lazım yapılabilirse güzel olur 

Geri
Üst Alt