arka kapı ambiyans ışığı

tosbega

Üye
İsim
Bayram KIRMIZIGÜL
Mrb arkadaşlar golfteki ön kapılarda bulunan kapı ambiyans ışığından arka kapılara da yapmak isityorum hangisinden( ön kapı ile aynı olacak) ve nereden bulabilirim.

Birde sinyal verildiği zaman ön kapı ambiyans ışığıda yanıp sönmesi mümkün mü ? vag arkadaşlarıma duyrulur saygılar 

@tosbega

İlk soruyu bilmiyorum ama varsa Aliexpresste vardır muhtemelen.

İkinci soru; malesef.
 şöyleki mutlaka vardır ama alan hangisini aldı ya da hangisini almak gerekiyor. hem renkleri aynı olsun hemde sıkıntı çıkarmayanı

Sinyal verip söndüğünde ambiyans ışıklarının yanıp sönmesi yapılabilir.

Zamanında Leon FRıma yapmıştım..hatta sürekli kırmızı yanıyordu bende geri vitese takınca beyaza dönüyordu..

Kanallarını bulup kurcalamak lazım
Eyvallah kablom yok ilgilenen olur mu ki? nasıl yapsak ?

Sinyal verip söndüğünde ambiyans ışıklarının yanıp sönmesi yapılabilir.
Zamanında Leon FRıma yapmıştım..hatta sürekli kırmızı yanıyordu bende geri vitese takınca beyaza dönüyordu..
Kanallarını bulup kurcalamak lazım
Hocam eminmisin ? ben bunu sorduğumda tek kanal olduğu olamayacağı söylenmişti@fcsrn

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Hocam yapılabilir dedim :)  biraz kurcalansa bulunur illaki..

Bir bunu tartışalım ben leonda çünkü kanalını ayarlayıp yapmıştım.2 renk için A dan H ye kadar kanalları vardı
Hepsi birden yanıp soner belki ama ayrı ayrı kanalı olduğunu sanmam.

53 dakika önce, mrtcntkn yazdı:

Bunun gibi adres kanalindan gidip ayarlamak gerekiyor..kaldi ki bcm unitesinin ayni oldugunu dusunuyorum..video aciklamasindaki adresler

Bu kanallar bizde de varsa herşeyi ile oynamak mümkün.

Tabiki vardir..selektor atarken sislerin yanmasi, amerikan parklarin acilmasi vs buralardan yapiliyor

SM-G930F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hocam onların buradan açıldığını biliyoruz zaten. Sadece bu kanalları daha önce görmedik.

Bilmiyorsun diye bir sey soylemedim zaten.bir suru kanal var hangisi hangisine bagli bulursan hersey yapilir

Bence yanlışınız var Hocam. Leuchte 16-17 arka stopların sinyallerinin kanalları. Buradan böyle bir kodlama yapmamız mümkün değil bence. 

Muhammed Abiye bir soralım. @MSE

Moderatör tarafında düzenlendi:
Bi kablom gelsin kontrol ederim..yanlisimiz varsa da affola..leonda uzun uzun liste vardi bir kismi listenin ust kisimlarinda gruptu bir kismi asagilara yakindi..kurcalamayi severim..bulursam paylasirim

Leonda farklı olabilir. Ama Leuchte kanallarının farklı olması mantıklı gelmiyor. Bu şuan için mümkün görünmüyor, bcm den ambiyanslara hat çekilmediği takdirde. 

Takipteyim yapalım şunu çok şık olacak :) bir de arka kapıya aynı ambiyans ışığı nasıl yapılır ? Bilen var mı ?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bilmiyorsun diye bir sey soylemedim zaten.bir suru kanal var hangisi hangisine bagli bulursan hersey yapilir

Ambiyans aydınlatmarı için bu tarz fonksiyonlar (benim bildiğim kadarıyla) eklenemiyor. Ambiyans aydınlatması 42 ve 52 nolu kapı modüllerinde coding bölümünde, mealen "ambiyans aydınlatması" olarak tanımlıdır. Videoda işlem yapılan ise ambiyans aydınlatmanın ayak, kapı vs. bölümleri için max parlaklık değerinin ayarlandığı yerdir. 

Moderatör tarafında düzenlendi:

Geri
Üst Alt