Gokhan1300 kim?

Gokhan1300

Üye
İsim
Gökhan
Araç
Golf 1.2 TSI DSG & Passat B8 1.6 TDI DSG
Herkese merhaba,

2007'de 2.el Golf V 1.6 Primeline ile başlayan ilk araba,ilk VW serüveni o günden bugüne aşağıdaki gibi gelişti :mad:

araç.JPG

Çeşitli forumlarda üyelikleri iş ve zamanın el verdiği ölçüde takip etmeye,yorum katmaya çalışıyorum.

Herkese kazasız günler,tutkulu VW'ler.

Aramıza hoş geldiniz.

Dizelden sonra 1.2 Tsi tecrübelerinizi merak ettim. VW istikrarınızı takdir ettim.

Hatay mutfağının da hastasıyız.  :'(

Ben Gökhan hocamı tanıyorum [emoji5] beraber testimiz dahi var [emoji106][emoji106]
Yeni golfünüz ile mutlu güzel yolculuklar.

Tapatalk kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

Aramıza hoş geldiniz.

Dizelden sonra 1.2 Tsi tecrübelerinizi merak ettim. VW istikrarınızı takdir ettim.

Hatay mutfağının da hastasıyız.  :'(
Sn.hocam hoşbulduk.

Dizele de 1.2 TSI'a da devam.Dizel dizeldir bilen bilir,satın alma esnasında benzinli ile farkı kabul edilebilir düzeyde ise tercih sebebidir,şu an pek mümkün görünmüyor ama.

Uzun yıllar kullanacağımı düşünerek-yıllık km.kıyaslamasından uzak-TDI+DSG kombiasyonlu Passat aldım.

1.2 TSI'da bonusu oldu diyelim.

VW'ye;özelinde Doğuş'a kızsak da,hatta servislerle ilgili nahoş çok şeyler yaşasamda yine VW.

Ben Gökhan hocamı tanıyorum
emoji5.png
beraber testimiz dahi var
emoji106.png
emoji106.png

Yeni golfünüz ile mutlu güzel yolculuklar.

Tapatalk kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi
Can hocam kısa zamanda görüşmek üzere,2 hafta sonra gibi mesela :)

aramıza hoş geldiniz bende hem benzinli manuel hemde dizel dsg  golf kullanıcı olarak buradayım arasındaki fark performans anlamında çok üzdü diyemem anlamadım sayılır dizel ve dsg kombinasyonu olduğundandır herhalde ama tek fark ses diyebilirim motor sesi acayip benzinli aracım sessizlikmiş diyebilirim 

Maşallah Hocam :)   :'(

Tempo değişmemiş :)

rr.JPG

Moderatör tarafında düzenlendi:

Geri
Üst Alt