Vw Passat 1.6 TDI DSG TEST

enpisagor

Katılımcı Üye

İsim
Can
Merhaba değerli golf tutkunları, Gökhan hocamın passat ile birlikte güzel bir inceleme yaptık.

1.4 tsi dsg comfortline babama aldık. 100kmden sonraki rüzgar sesi ve arka süspansiyonun sesli çalışması dışında çok güzel araç. 

1.4 tsi dsg comfortline babama aldık. 100kmden sonraki rüzgar sesi ve arka süspansiyonun sesli çalışması dışında çok güzel araç. 
Rüzgar sesi başka forumlarda da rahatsızlık olarak belirtilmişti,ancak süspansiyon ile ilgili şikayeti ilk defa duydum.

Rüzgar sesi başka forumlarda da rahatsızlık olarak belirtilmişti,ancak süspansiyon ile ilgili şikayeti ilk defa duydum.
babamın bir önceki aracı 99 model b5 kasa 1.8 passat manueldi. bunu alınca araba çok iyi ama arka süspansiyon gürültülü demişti. bayrama gidince ben de baktım hakikaten sesli çalışıyor. hatta şöyle söyleyeyim bağımsız süspansiyonlu golfün arkası passattan daha sessiz. burulma çubuklu golfün ise aynı sessizlikte. onun dışında çok güzel araba olmuş. bilhassa yol tutuş ve frenleme muhteşem. üstelik üzerinde gelen lastikler pirelli. daha önce b6 passatım vardı. gerek frenlemede gerekse yol tutuşta b8 çok yol katetmiş.

Değerli hocalarım, açıkçası yüksek hızlarda bir test yapmadık, bundan ziyade kullanıcı yorumu odakli bir incelme oldu. Açıkçası kullandığımız güzargahda golften bir tık iyi hissettim. Süspansiyon için de keza öyle hatta beklediğimizden iyi dedik, bunda lastiklerin de etkisi olduğunu belirtiyorum zaten.

Tapatalk kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

Değerli hocalarım, açıkçası yüksek hızlarda bir test yapmadık, bundan ziyade kullanıcı yorumu odakli bir incelme oldu. Açıkçası kullandığımız güzargahda golften bir tık iyi hissettim. Süspansiyon için de keza öyle hatta beklediğimizden iyi dedik, bunda lastiklerin de etkisi olduğunu belirtiyorum zaten.

Tapatalk kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi
Süspansiyon için ilaveten şu yorumu yapabilirim,Passat'ın sedan ve geniş bagaja sahip oluşu Golf'e nazaran arka tekerlerden daha uzakta konumlanmış arka koltukların buna etkisi olduğunu düşünüyorum.

Geri
Üst Alt