USB flash okumuyor

melih_61

Üye
İsim
Melih
İyi akşamlar;
Appconnect sonrası usb flash bellek okumuyor, aracında appconnect olan hocalarım bana bu konuda bilgi verebilirler mi? Sizde de var mı böyle bir durum? Sadece iPhone için mi usb girişi acaba, yoksa servis beceremedi mi bu işi..
İlginize şimdiden teşekkürler.

İyi akşamlar;
Appconnect sonrası usb flash bellek okumuyor, aracında appconnect olan hocalarım bana bu konuda bilgi verebilirler mi? Sizde de var mı böyle bir durum? Sadece iPhone için mi usb girişi acaba, yoksa servis beceremedi mi bu işi..
İlginize şimdiden teşekkürler.
Bende var kullanıyorum bir sıkıntı yok mart yada nisan gibi açtırmıştım Türkiye de ilk açılanlardan.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bende var kullanıyorum bir sıkıntı yok mart yada nisan gibi açtırmıştım Türkiye de ilk açılanlardan.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Takıyorum okumuyor ekranda da görmüyor bir kaç tane bellekte denedim olmadı. O zaman bizde bir sıkıntı var anlaşıldı, bozuk soketmi taktılar naptılar ama iPhone kullanımında bir problem yaşamıyorum. Servise gitmek lazım. Saol hocam.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Melih hocam merhaba. 2 aydır sd kart kullanıyorum ve usb ye ihtiyaç duymadım. Mesajınızı görünce biraz önce arabaya indim ve usb çalışıyor hocam. Sipariş verirken app-connect ve usb for iphone donanımı eklettirmiştim. Ama sonradan taktırmanızla ilgili bir durum olduğunu sanmıyorum. Kullandığınız usb de bir sorun olabilir. Farklı bir usb ile deneyiniz. Çalışacaktır diye düşünüyorum.

IMG_0989.JPG

Bende konuyu takipteyim, bazen biçimlendirmek gerekiyor. NTFS ve fat32 olarak 2 ayrı seçenek oluyor USB lerde genelde. 

Melih hocam merhaba. 2 aydır sd kart kullanıyorum ve usb ye ihtiyaç duymadım. Mesajınızı görünce biraz önce arabaya indim ve usb çalışıyor hocam. Sipariş verirken app-connect ve usb for iphone donanımı eklettirmiştim. Ama sonradan taktırmanızla ilgili bir durum olduğunu sanmıyorum. Kullandığınız usb de bir sorun olabilir. Farklı bir usb ile deneyiniz. Çalışacaktır diye düşünüyorum.

Ekli dosyayı görüntüle 8120
Valla kafamdaki soru işareti sadece iPhone için mi oldu bu olaydan sonra ama sizler sayesinde öyle bir durum olmadığı kanısına vardım. Bu arada bir kaç USB ile de denedim ama yine okumadı ve görmedi, Almanya'dan soket bozuk mu geldi diye düşünmeye başladım şimdi. iPhone her türlü işlevi görüyor ama sorun USB'lerde. SD kart kaçlık kullanıyorsun hocam?

Bende konuyu takipteyim, bazen biçimlendirmek gerekiyor. NTFS ve fat32 olarak 2 ayrı seçenek oluyor USB lerde genelde. 
Hocam inan onu da denedim FAT32 format attım tekrardan tüm müziklerimi sildim tekrar attım fakat yine olmadı..

Bizim araçlar 32gb sd kart destekler mi 

Sorun flash diskte diye düşünüyorum hocam. Denemediğiniz faklı usb ile de deneyiniz. Ben aparatı içinde 16 lık toshiba micro sd kart ile kullanıyorum.

Sorun flash diskte diye düşünüyorum hocam. Denemediğiniz faklı usb ile de deneyiniz. Ben aparatı içinde 16 lık toshiba micro sd kart ile kullanıyorum.
Hocam o halde akşam 2-3 tane daha deneyeyim hatta bir tanesi NTFS formatlayıpta denerim ama bakalım sonuç alabilirmiyim.. Anlamadığım appconnectten önce aynı flaslarla kullanım yapıyordum lakin değişince okumama olayı başladı.

An itibari ile 5 tane usb ile denedim, bütün formatları ile birlikte ama nafile usb ışıkları belli bir süre yanıp sönüyor sonra direk yanıyor ama ekrana yansımıyor yani okumuyor, yine servis yolu gözüktü anlaşılan s=alsaa

Hocam benzer problem benim aracımda da var nasıl çözdünüz bilgi paylaşabilir misiniz ?

Geri
Üst Alt