aerodinamik spoiler yan çıtaları ya da Aero flaps

yusuf dedi:
@Çakay

Serviste ne kadar hocam sordunuz mu?
Sormadım Yusuf  Kardeşim  Ben Sadece  Tavan  Spoiler'i Servisten Alırım  Diye Düşünmüştüm  Bu Yan  Spoileride  Başka Bir Yerden Temin Ederim  ,  Serviste Varmı Bilmiyorum  .

EYoar8.png

Çokta Güzel  Duruyor  :'(

Aliexpress linki spoiler dahil. Tek çıta lazım piano black

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çakay dedi:
EYoar8.png

Çokta Güzel  Duruyor  :'(
Yalnız bu spoiler gti bu garaj kapağına entegre yani komple bagaj kapı değişmeli anca üzerine takabilirsiniz ama o zamanda bir kot farkı çıkıntı oluyor doğal olarak :/

Sent from my iPhone using Tapatalk

Değerli Hocalar

Midline Plus araçlar için tasarlanan aero flaps leri higline modelinde sunrooflu ve 17 inch jantlı bir araca takılması sizce aero dinamik açısından ne kadar sağlıklı?

Saygılarımla

çağın dedi:
Değerli Hocalar

Midline Plus araçlar için tasarlanan aero flaps leri higline modelinde sunrooflu ve 17 inch jantlı bir araca takılması sizce aero dinamik açısından ne kadar sağlıklı?

Saygılarımla
Zararı olmayacağı kesin. Görsel olarak katkısı kesinlikle var.

Aero çitalarından istiyorum fakat ender dışında baska bir yerde görmedim. Ordada 600 lira gibi ucuk bir fiyat vermişler.

çağın dedi:
Değerli Hocalar

Saygılarımla
1.6 TDİ midline plus ile bluemotion modellerinde alınabiliyorsa sorun olamaz.

Sonradan Highline araca taktıran dostumuzun ifadesiyle arka cam daha fazla kirleniyormuş.  Bunun nedeni de arka camda yarattığı sürüklenme etkisine yol açan kuvvetli hava akımı olabilir

mcanerol dedi:
Aero çitalarından istiyorum fakat ender dışında baska bir yerde görmedim. Ordada 600 lira gibi ucuk bir fiyat vermişler.
Servisle aynı fiyat Hocam

silvershadow dedi:
Servisle aynı fiyat Hocam
Daha ucuza bulma şansımız mı yok mu ? Bir çıta icin cok ucuk bir fiyat gibi geliyor bana.

yusuf dedi:
Satıcıya mesaj atıp sadece çitaları yollar mi bir konuşayım ? Bide karbondan ziyade piona Black varsa elinde daha iyi olur. Sağolun Yusuf hocam.

Geri
Üst Alt