Allstar koltuk kılıfı

hocam baya bi zamandır takipte olduğum bi instagram hesabı var udcustomworks diye, ben direksiyon kaplama için düşünüyorum ama fırsat olmadı.

bi inceleyin isterseniz. bu arkadaşlar bence baya bi profesyonel işler yapıyorlar  (reklam yapmış olmayayım yanlış anlaşılmasın hiçbir alakam yoktur ama işini iyi yapanıda söylemek gerek)

hocam baya bi zamandır takipte olduğum bi instagram hesabı var udcustomworks diye, ben direksiyon kaplama için düşünüyorum ama fırsat olmadı.

bi inceleyin isterseniz. bu arkadaşlar bence baya bi profesyonel işler yapıyorlar  (reklam yapmış olmayayım yanlış anlaşılmasın hiçbir alakam yoktur ama işini iyi yapanıda söylemek gerek)
Hocam orası gerçekten muhteşem.

Noyan hocanın E250’sinin direksiyonu çok güzel kaplamışlardı.

Ankara’da diye biliyorum.

nerede olduğu konusunda bilgim yok hocam simdi bi aradım sormak için ama telefonu açan olmadı. 

Merhabalar benim kullandığım kılıf değil ama minder var golf 7 için özel dikim birebir uyumlu bir buçuk yıldır kullanıyorum herhangi bir sorun olmadı çıkarılıp yıkanabiliniyor. Bursa’da Otomind firması

Sent from my iPhone using GolfTutkusu mobile app powered by Tapatalk

@wusiv udcustom sayfasına baktımda muazzam işçilik var hakkaten aklımın bi köşesinde bulunsun teşekkürler

hocam baya bi iyi işler bunlar hatta forumda bi arkadaş direksiyon için uygulama yaptırmıştı, fotosuda vardı bi konu içinde ama forum onarım sırasında silinmiş olabilir. konuyu görürse belki bizi daha detaylı bilgilendirebilir.

Mesela
/monthly_2018_05/20161120_140543.thumb.jpg.c319fa22ad46496da8305bdfc72d7faf.jpg
/monthly_2018_05/20161120_140614.thumb.jpg.e70de71cce96dc71b80f8ddca08bea14.jpg
Bunun audi si için olanı varmıdır ? Bir de nereden alabiliriz

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

@HCİHAN  sayın hocam aldığınıZ yerin teli varsa atabilirmisiniz. Bi de maliyeti ne kadar güzel görünüyor

2016 allstar var bende ama bi türlü özel dikim kılıf bulamadım yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkürler
Öncelikle Aramıza Hoşgeldiniz Hocam.

Kılıf olayına çok sıcak bakmasam da koltuklar için koruyucu olabiliyor. Yaz ayları düşünüldüğünde yakmayacak kumaş tercih etmenizi öneririm.

@wusiv hocam sanırım bu konudan bahsediyorsunuz :)  benimde aklımda bir fırsat bulabilirsem ankara yada istanbulda yaptırmayı düşünüyorum.

bu kılıfın siyahını nerden bulabilirim...

yokmu yardımcı olacak bir arkadaş

Geri
Üst Alt