Allstar koltuk kılıfı

kickergls

Üye
İsim
ilker
Arkadaşlar aracımın koltukları kirlenmesin diye yıkanabilir Allstar kılıfı arıyorum nerde bulabilirim internet üzerinde satan biryer varmı

Hatta bulursam 1 tanede orjinal Comfortline kılıfı alabilirim dönüşümlü kullanırım

Arkadaşlar aracımın koltukları kirlenmesin diye yıkanabilir Allstar kılıfı arıyorum nerde bulabilirim internet üzerinde satan biryer varmı

Hatta bulursam 1 tanede orjinal Comfortline kılıfı alabilirim dönüşümlü kullanırım
Bırakın kirlensin hocam. Kılıfa verilecek paraya kirlenince detaylı temizlik yaptırırsınız ;)

Hocam yanlış anlamayın ama ben kılıftan yana değilim sonuçta belli bir zaman sonra satılacak araç ve yeni sahibine yepyeni koltuk bırakacaksınız :)  Ne bileyim belki de ben yanlış düşünüyorum ama ben kılıfsız kullanmaktan yanayım. Kaliteli birşey olmadıkça terleme falan sıkıntıları olacaktır mutlaka.

Allstar - Comfortline Kılıfı nedir ki? 

Moderatör tarafında düzenlendi:

Değerli Hocam;

Kimi kılıflar çok güzel görünüyorlar ve hatta Yanda "airbag" etiketlerine bakarak Burada kullanılan iplerin normalde 4-6 kat olan ipler yerine orjinal otomobillerin kullandığı oto testli airbaglerde rahatlıkla kopabilen ve patlamaya engel olmayan 2 veya 3 katlı iplik türünden (cousin marka olmalı sanırım) olduğunu tahmin edebiliyoruz. 

Nitekim kimi  ilanlarda da zayıflatılmış iplikle imal edildiği yazıyor.

Fakat Tamamı Nubuk kıliflar da var malum sitede ama tamamı Nubuk soru işareti? Kullanışlı olur mu acaba? sürtünmeye ve terletmeye etkisi ne olur? Kalitesi ne düzeyde? Bunlar hep soru işareti 

Neden kılıf kullanmak isteyesiniz? İlke olarak kılıfa karşıyım ama koruyucu örtüleri makul ve kullanışlı buluyorum

Acaba kılıf kullanma isteği orijinal kılıf kirlenmesin diye mi? Ben keyfini sonuna kadar çıkartma taraftarıyım. Sadece kol dayama kısımlarına özel kumaştan örtü koyuyordum kirlenmesin ve terle leke olmasın diye.

Kirlenirse ve çıkmayan lekeleri olur veya sigara yanığı ve benzeri geçmeyen (ki bunları mucizevi bir yöntemle kaybediyor mini onarım yapan oto-king tarzı yerlerde) izler varsa anlarım..

Ben orijinal koltuk örtülerini beğeniyorum Comfortline ile Highline'daki yanları yükseltili ve nubuk-kumaş karışımı koltukların görüntüsü ve işlevini. Bunlara tercih edeceğim yegane seçenek ergoActive olurdu.. Eğer ergoActive kılıfı yapsalar harika bir iş olurdu..

koltuk kılıfı istememin tek sebebi ailem 

arabaya kompleben binecek olsamda anne ve babamda bineceklerdir ve araçta ne taşıdıklarına nasıl taşıdıklarına dikkat etmiyorlar araç onlar için makineden ibaret 

önceden bağ bahçe vardı allahtan bu sene sattırdımda ondan kurtuldum 

bağdan üzümü topluyorlardı börtüsü böceği arabalarda gezinip duruyordu

hatta een son ne döktülerse c3 ün içine (c3 evin 3.arabası)arka koltukta biri işemiş gibi bir leke kaldı

babam bu arabaya binmiyor binmeyince ben üzülüyorum binincede batırıyorlar

@Salih Sayın hocam bu vatandaşlar komple deri döşeme işi yapıyor benim aradığım Allstar yada Comfortline deseninde basit bir kılıf 

2016 allstar var bende ama bi türlü özel dikim kılıf bulamadım yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkürler

Geri
Üst Alt