Jump to content

Recommended Posts

Merhabalar dostlar, bildiğiniz üzere yakın zamanda Kartepe organizasyonumuz olacak. Bununla birlikte, gelenler ve gelemeyenler olacak. O yüzden bir de kahvaltı organizasyonu yapalım diyoruz. Şu an için bir kaç mekan düşündük yukarıda anket olarak beğeninize sunduk. Fakat, illa ki yukarıdaki mekanlar olacak diye bir durum söz konusu değil, eğer ki başka önerebileceğiniz bir mekan varsa katılacakların beğenisine sunabiliriz. Güzel bir buluşa olacağından hiç şüphem yok. 2 farklı tarih belirledik, yukarıda uygun olduğunuz zamana oy kullanıp yorum kısmına geleceğim yazarsınız ilk mesajda gelecekler listesine ekleneceksiniz. Şimdiden ilginize teşekkürler.

19/11/2016 GÜNCELLEME;

Değerli dostlar 20 kasım 2016 günü anketten kaldırılmıştır, 20 kasım günü yapılması seçeneği sunulan kahvaltı organizasyonuna o tarihe yeterli  katılım sağlanamamıştır, başta katılacağını belirtse de sonradan o tarihte kayılamayacaklarını bildiren dostlarımız oldu, o yüzden yeterli sayıya ulaşılamadı, 4 aralık 2016 pazar günü için oylama devam etmektedir, gerekli oylarınızı şütfen müsaitlik durumunuza göre işaretleyiniz??

2HC CAFE VE RESTAURANT-BAKIRKÖY   

SERPME KAHVALTI FİYATI: 40 TÜRK LİRASI

KAHVALTI TABAĞI: 25 TÜRK LİRASI

d8zdBD.jpg

l32Gqr.jpg

njV6QN.png

FENERBAHÇE-HAPPY MOON'S-KADIKÖY

AÇIK BÜFE:35 TÜRK LİRASI

KAHVALTI TABAĞI:26 TÜRK LİRASI

yN8ajn.jpg

g2z0b0.png

TRABZONPARK-ÜMRANİYE

FİYAT BİLGİSİNE ULAŞILAMADI.

WgAv8Q.jpg

ZMgBpg.png

DİLA ATLI SPOR KULÜBÜ-BEYKOZ

KAHVALTI TABAĞI: 35 TÜRK LİRASI

BvmQ5j.jpg

OVn6X0.jpg

l32GAk.png

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Böyle güzel organizaayonlar olup ta katılamayınca içimde bir burukluk oluyor. :(

Mekan önerisi olarak Cumhuriyet Üni. kampüste güzel mekanlar var, bende katılabilirim hem :D Organizasyonu komple üstlenirim. :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@mertesref hocam iyi akşamlar öncelikle merak ettiğim bişey var,

ilk attıgınız mesajınızda otopark parası vale ücreti vb odemek istemediğini tercih etmişsiniz fakat daha sonra yolladığınız post ta ise katılım çok olmasını istiyosanız merkezi yer olsun demişsiniz, belirttiğiniz merkezi yerlerde söylemiş olduğunuz gibi park vale ücreti olmayan ve rahat olan mekan tavsiyelerinizi bekliyoruz. Sonuc olarak burası bi araba forumu, ayrıca @NEWANCE nin de belirtmiş oldugu gibi mutlaka içimizden birisi alabilir. Onun için buluşma yerinin illa merkezi olması gerektiğini düşünmüyorum.

Saygılar

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Cevahir AVM-3 saat ucresiz
Eyup meydan Ispark ama malum 6 TL ucreti var Vale yok.
Besiktas herkes park yeri bulabilir ama mekana birakirsak vale elbette.
Bakirkoy eger AVM olabilirse Forum var o da ucretsiz park yeri saglar.
Eger farkli olsun derseniz Choppers WOW Airport Hotel ucretli mi bilmem ama ayarlanir.
Benim amacim eski uyeliklerim olan forumlardaki gibi cok aracli bol katilimli olmasi ancak bu forumda arac sayisina takilmiyoruz anladigim kadariyla...
Hayirli sabahlar...

By me

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
2 saat önce, mertesref yazdı:

Cevahir AVM-3 saat ucresiz
Eyup meydan Ispark ama malum 6 TL ucreti var Vale yok.
Besiktas herkes park yeri bulabilir ama mekana birakirsak vale elbette.
Bakirkoy eger AVM olabilirse Forum var o da ucretsiz park yeri saglar.
Eger farkli olsun derseniz Choppers WOW Airport Hotel ucretli mi bilmem ama ayarlanir.
Benim amacim eski uyeliklerim olan forumlardaki gibi cok aracli bol katilimli olmasi ancak bu forumda arac sayisina takilmiyoruz anladigim kadariyla...
Hayirli sabahlar...

Araç ve kişi sayısı ne kadar çoksa o kadar güzel olur elbette, bunda hemfikiriz. Ancak aracıyla gelemeyecek olanlar araçsızda olsa katılım sağlayabilsin diye ortak noktada buluşup başkası onu misafir edebilir aracında. Araçta önemli ama kişi sayısı daha önemli bence. Sırf aracı yüzünden buluşmaya katılamayacağına araçsız katılması çok daha iyidir. ;)

Bence avmlerden uzak yerlerde olması daha iyi. Şehrin gürültüsünden nispetende olsa uzak, rahatça park yeri bulabileceğiniz yerler olmalı diye düşünüyorum. Tabi böyle olacak diye de çok uzak yerler olmamalı bence. ;)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

düzeltme yapılmadan önce oy kullananların tekrar kullanmasına gerek yok sanırım.Bakırköy için daha önce oy kullanmıştım.Şimdi tekrar kullanmak istediğimde sonuçta değişiklik olmuyor.Her türlü durumumu ayarlamaya çalışıp geleceğim inşallah

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar alternatif olarak Maltepe sahil önerebilirim. Hem otopark sorunu yok sahilde çok büyük bir otopark var, hemde mekan olarak çokca alternatif var. İsterseniz görüşebilirim.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
On 23.11.2016 at 14:48, 34mre1907 yazdı:

Arkadaşlar alternatif olarak Maltepe sahil önerebilirim. Hem otopark sorunu yok sahilde çok büyük bir otopark var, hemde mekan olarak çokca alternatif var. İsterseniz görüşebilirim.

Hocam önerinizi anlet seçeneklerine ekledim, ilginize teşekkürler:'(

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@cradlemelih abi,

Bakırköy ve Ümraniye 7şerden birinci, kalanlar çok geride. O yüzden diğer seçenekleri iptal edip sadece bakırköy ve ümraniye arasında anket yapsak diğer seçeneklere oy vermiş olanların yeni ankette yapacağı seçimler belirleyici olacaktır. İki turlu seçim diyebiliriz.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@Mete45 seçenekleri dediğin şekilde indirdim Mete.

Şuan için sadece Bakırköy ve Ümraniye seçenekleri var, cuma sabah mekanla görüşülüp rezervasyon işlemi yapılacak o yüzden perşembe günü akşama kadar bu anket devam edecek. @OnurD7

Ankette 2 seçeneğide seçebilirsiniz, her ikisine de gelebilecek arkadaşlar olacaktır. Şimdiden teşekkürler.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: Oğuz Kycı
      Sevgili golftutkusu forum arkadaşlarım abilerim kardeşlerim 29 eylül pazar günü ankarada semaver çay muhabbet tarzında buluşma düzenliyecegiz. 
      Katılmak isteyen olursa whatsapp tan bana yazarsa sevinirim 
      Yer ve saati gruptan bilgi verecegiz. 
      0531 606 75 79  

• Yazan: Eakarsu
      Merhaba, Ben de aranıza dün katıldım. Aracım Golf 7 1.6 TDI Highline İlk Defa VW alıyorum ve her serisi efsane olan Golf'e hayran kaldım gerçekten. Donanım açısında çok dolu bir araba. 
      Araçtaki gizli özellikleri araştırdım dün akşam çok hoşuma gitti fakat daha önce VW sahibi olmadığım için nasıl yapılır nerde yapılır hiç bir fikrim yok. Bu Konuda yardımlarınızı bekliyorum.
    • Yazan: Hakan Yener
      Merhaba arkadaşlar. Araçta problem yaşamadığım halde ekranda arada bi uyarı geliyor. Yetkili servise götürdüm sorunu bulmak için 300 tl istediler ben de vazgeçtim. Sizce sorun ne olabilir istanbul - kocaeli çevresinde önereceğiniz bi özel servis var mı?

• Yazan: oguzoz
      Herkese Sakarya'dan Merhabalar ismim Oğuz  2014 model Golf 1.6 TDI  Hıghline kullanıcısıyım. 
  • Yeni Oluştur...