hiç aklımda yokken girdin hayatıma

kickergls

Üye
İsim
ilker
2 aydır araç bakıyordum düşünün ortada bir mebla var ve bekar aile ile yaşadığınız için ister istemez babanızla kullanabileceğiniz bir araç arıyorsunuz

Skoda Octavia ya bakıyorsunuz siz beğenmiyor anlaşamıyorsunuz

A3 Sedan gösteriyorsunuz babanız beğenmiyor (fiyat endeksli bir beğenme değil küçük bulmuş kendileri)

en son Renault Megane sedan bakıyorsunuz tam alma aşamasındayken içinizdeki ses harekete geçiyor

bu paraya vw e bakarım diye

kendinizi önce leon bakarken sonra golf için fiyat alırken buluyorsunuz

derken aileyi ikna etme vs derken

hayatınıza sunroof lu bir ALLSTAR 1.2TSI DSG giriyor

4 gündür beraberiz çevremdeki herkes alınabilecek en iyi arabayı aldın diyor

izlenimlerime gelince sürüşü oldukça keyif verici ama start stop beni biraz afallatıyor onuda bazen kapatıyorum yada ışıklarda açıyorum sadece ses sistemi güzel ama bu pakette en azından subwooferlı bir sistem olabilirdi

far sensörü ve yağmur sensörü olmaması eksiklik 

6,5 luk ekranda mirrorlink i bulamadım yada nasıl açılıyor çözemedim

birde ses sisteminde eq modu olabilirdi

şimdilik dikkatimi çekenler

golfallstar.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Hayırlısı olsun kazasız belasız kullanın.

Mirror link araçta yok. Geri görüş opsiyonu olan araçlarda alt yapısı uyumlu geliyor.

@kickergls Hocam öncelikle hayırlı olsun. Allah kaza bela vermesin. Maşallah..

Dediğiniz gibi Far ve yağmur sensörü olmaması böyle bir araba için çok enteresan...

Ama çevrenizdeki insanların da dediği gibi alınabilecek en güzel arabayı almışsınız.

Tekrardan hayırlı olsun.

Saygılarımla...

teşekkür ederim araçta ekstra olarak arkalarda 2numara ön camlarda 1 numara film var

birde katlanır ayna için ayna yımı değiştirmek lazım yoksa iç özelliklerden (gizli özelliklerden)böyle birşeyi aktif edebilirmiyiz

birde katlanır ayna için ayna yımı değiştirmek lazım yoksa iç özelliklerden (gizli özelliklerden)böyle birşeyi aktif edebilirmiyiz
Bende bu konun takipçisiyim. Fikir sahibi arkadaşlar bilgilendirebilirse sevinirim.

Saygılarımla...

Bildiğim kadarıyla aynaların değişmesi gerekiyor

@kickergls 

Aracınız hayırlı uğurlu olsun. Allstarın en alınası donanımı olur 1.2 tsi dsg.

Güle güle kullanın.

Hayirli uğurlu olsun allah kaza bela göstermesin güle güle kullanın baktiklarinizin icindeki en iyi tercihi yapmişsiniz golftutkusu günler dilerim

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Geri
Üst Alt