12 Opsiyon ile Golf 7

İsim
Huseyin Koc
Selam arkadaşlar, yorumlarınızı beklerim. geçen hafta geçtik siparişi. tşk,
12 Opsiyon 1.4 Highline Beyaz içi Bej

Adaptif Hız sabitleme ve şehir içi acil fren destegi "front assist" (PF2)
Kör nokta uyarı sistemi ve şerit takip asistanı (PFT)
Panaromik cam tavan (PS1)
Bi Xenon farlar ve led gündüz farları (PXB)
Keyless anahtarsız giriş ve çalıştırma (413)
Perde hava yastıkları ve arka yan hava yastıkları (4X4)
Dynaudio ses sistemi 8 hoparlor 400W(9VH)

Koltuk ısıtma
Park assist
App connect
Geri park kamerası
Surus profil seçimi

Moderatör tarafında düzenlendi:
@Hüseyin Koç hocam imkan varsa act motor seçeneğini öneririm. Ayrıca bu güzellikte bir araca 18 jant çok yakışacaktır. Dcc de sürüş zevkini katlayabilir...

Hayırlı olsun hocam, şahane donanımlar ekletmişsiniz, çok keyifli bir araç olmuş, highline zaten dolu siz gırtlak yapmışsınız.

@Hüseyin Koç hocam imkan varsa act motor seçeneğini öneririm. Ayrıca bu güzellikte bir araca 18 jant çok yakışacaktır. Dcc de sürüş zevkini katlayabilir...
Keşke olsalar ama 3bin kusur jant. 8bin act. limitim doldu artık. Navigasyon bile koyamadım. En çok ona yanarım :)

Keşke olsalar ama 3bin kusur jant. 8bin act. limitim doldu artık. Navigasyon bile koyamadım. En çok ona yanarım :)
Hocam ozaman şöyle bir öneri ile geleyim. Kör nokta ve şerit takip asistanını çıkartın. Park assist de çıkartılabilir. 

Bunların yerine dinamik light assist ekleyin. ( kodlama ile ling ve sign assist açarız ) 

Bir de app connect ekleyin. Bu sayede navigasyon hallolur. 

18 jant da spor süspansiyon ile 2000 tl tutar. Djon fiyattan düşülür çünkü. 

Sipariş formu varsa yollayabilir misiniz.

Hocam ozaman şöyle bir öneri ile geleyim. Kör nokta ve şerit takip asistanını çıkartın. Park assist de çıkartılabilir. 

Bunların yerine dinamik light assist ekleyin. ( kodlama ile ling ve sign assist açarız ) 

Bir de app connect ekleyin. Bu sayede navigasyon hallolur. 

18 jant da spor süspansiyon ile 2000 tl tutar. Djon fiyattan düşülür çünkü. 

Sipariş formu varsa yollayabilir misiniz.
Siparis kodu cıktı. Artık hiç bir degisiklik yapamayız diyorlar. Kavga edecektim neredeyse. :(( Bende pes ettim.

Lign ve sign assist nedir bilmiyorum. Anlamaya calısayım internetten. app connect eger telefondaki sygic i ekrana yansıtıyorsa super çünkü ben bunu almadım. ppfff. Keşke daha once yazsaydım bu tarz forumlara.

Eklemeye calısayım listeyi ama yukarıda yazdıgım gibi yazıyor aynen. onda da farklı birsey yok.

@Hüseyin Koç hocam araç üretime girene kadar değişiklik yapabilirsiniz. App connect kesinlikle ekleyin. Yoksa araç geldikten sonra 2 katına çıkıyor fiyatı.

Lign ve sign (şerit takip ve tabela okuma oluyor). Uzun far asistanı alındığı zaman bunları vag com kablosu ile açabiliriz. Yani kör nokta asistanindan vaz geçerek çok daha güzel opsiyonlara sahip olabilirsiniz. Geriye kalan paraya da app connect alınır.

@Hüseyin Koç hocam araç üretime girene kadar değişiklik yapabilirsiniz. App connect kesinlikle ekleyin. Yoksa araç geldikten sonra 2 katına çıkıyor fiyatı.

Lign ve sign (şerit takip ve tabela okuma oluyor). Uzun far asistanı alındığı zaman bunları vag com kablosu ile açabiliriz. Yani kör nokta asistanindan vaz geçerek çok daha güzel opsiyonlara sahip olabilirsiniz. Geriye kalan paraya da app connect alınır.
VW e yazacagım simdi. App connect i mutlaka almalıyım. Google maps vs olduğu gibi veriyor ekrana. Umarım başarılı olurum. pppff

Kesinlikle ACT

700 liraya Navigasyon mümkün.

App connect ekletmenizi yeterli.
Bir kayıt açtıtrdım simdi canlı destek bolumunden. Umutlandırmak istemediklerini yinede konuyu sorgulayacaklarını belirttiler.

Bu app connect sonradan ekletilemez mi? 

Böyle bir durum icin beni uyandırdıgınız icinde çok teşekkür ederim. Umarım sonradan ekleniyordur. maps geliyor ekrana cunku.

Bir kayıt açtıtrdım simdi canlı destek bolumunden. Umutlandırmak istemediklerini yinede konuyu sorgulayacaklarını belirttiler.

Böyle bir durum icin beni uyandırdıgınız icinde çok teşekkür ederim. Umarım sonradan ekleniyordur. maps geliyor ekrana cunku.
Sonradan ekleniyor ama 1500tl civarı tutuyor. Sipariş aşamasında yarı fiyatına ;)

Sonradan ekleniyor ama 1500tl civarı tutuyor. Sipariş aşamasında yarı fiyatına ;)
İşte bu harika haber. Ne tutarsa tutsun. O harita görüntüsünü o ekrana verecem. Taktım.

(Ama onu takmak için bin tane yeri sökeceklerse oda kötü) Servis mi yapıyor bunu yoksa oto sanaya tarzı yerdeki bu tarz dükkanlar mı?

410tl net fiyatı var listeden baktım suan. Kdv ötv ile neye gelir bilemiyorum.

Tabela okuma muhabbetide güzel. Bilseydim DLA alırdım.

Bunlarıda cevaplarsanız sevinirim...

Değerli Hocam 

Strese girmenize gerek yok Bence.

siparişi iptal edin. Veya mevcut geçilen ve fabrikaya iletilen siparişlerden birinde güncelleme yapsınlar. 

Bir veya iki hafta sonra yapılırsa  Bir sonraki siparişiniz  2017 model olacaktır. 

Söylemeden edemeyeceğim.

DSG sanırım araç. 

Yoksa zaten ACC alamazsınız. Ve DSG konforu katlayan bir özelliktir. 

Varsa;  paralel park asistanı alınca fiyatı, sürüş konfor paketi düşüleceği için 500 liraya olacaktır. 

Bu kadar güzel bir kombinasyonun kalbi olan güç ünitesi de en az opsiyonel donanımlar kadar özeni hak etmelidir. Bu nedenle ACT yi tekrar düşünmenizi de önereceğim.

Geri
Üst Alt