Kumanda pil zayıflama

@Uwais orjinal pilleri yukarıda bahsedilmiş ancak ben hangi pili alayım diye sorana daha önce bu konuyla ilgili yazıda belirttiğim pilleri tavsiye ederim. bu pilleri bir saatçide çok rahatlıkla bulabilirsiniz

Önceki aracımı (Golf 5 ) 5 yıla yakın kullanmıştım. Kumanda pili hiç değişmemişti.
Golf 7 kumanda pilleri erken bitiyor gibi geldi bana.

SM-G925F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

764443fde4dc6edc56547c6065fb18ca.jpg

Ben aldım orijinal ebat geldi . Arayanlar migros ta var

Lenovo A7010a48 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hayırlı olsun kanka, iki tane görüyorum biterse birini kaparım bak [emoji12]

Tapatalk kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

Arkadaşlar slm..

Sanırım artık bu sorun bende de mevcut :/ anahtarı sökme işlemi hakkında detaylı videosu veya bilgisi olan var mı ? 

Kendi kendime cevap vermek bu olsa gerek :D  Teşekkürler arkadaşlar ;)

Kendi kendime cevap vermek bu olsa gerek [emoji3] Teşekkürler arkadaşlar [emoji6]

Hocam şahanesiniz, kendi kendine cevap güzel olmuş [emoji41][emoji106][emoji5]

Tapatalk kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

Bizim bu kumanda su geçirmezmi?

Kumandayı Pazartesi günü karın içerisine düşürmüşüm, bu sabah düşürdüğüm yerde tesadüfen buldum :)  kar suyu ve bugüne kadar yağmur vs. yedi ama bastım açıldı, Yapmam gereken birşey varmıdır?

Moderatör tarafında düzenlendi:
CR 2025 mi 2032 mi pil kodu?

Passat B8 aracımda da pil zayıf uyarısı verdi,aynı pil mi vardır acaba,akşam bakayım.

@Zafer hocam araçta keyless varsa ve günlük kullanıyorsanız 1 yılda bitiyor golf 7 de.

Bizim bu kumanda su geçirmezmi?

Kumandayı Pazartesi günü karın içerisine düşürmüşüm, bu sabah düşürdüğüm yerde tesadüfen buldum :)  kar suyu ve bugüne kadar yağmur vs. yedi ama bastım açıldı, Yapmam gereken birşey varmıdır?
Hocam şansınıza içindeki elektronik devreye su girmemiş bu sebebten çalışıyordur., fakat siz pil yuvasının kapağını açıp pilde ve pilin temas etiği iletken kutup başlarında ıslaklık var mı diye pil kapağını ve pili çıkararak kontrol etmenizde fayda var ve eğer varsa kurulayın., her ne kadar elektronik devreye su girmemiş olsa da eğer pil bölümü ıslanmışsa şuan da bir sıkıntı göstermese de 2-3 ay gibi zaman sonrası ya pili oksitlendirir yada ıslak zemin, nemli ortama bağlı olarak pilin akması gibi durumlar söz konusu olabilir., yada daha da kötüsü bu akma sonucu elektronik devre kısmına zarar vererek size pahalı bir masraf açabilir...

Geri
Üst Alt