Kumanda pil zayıflama

@forzaGilles sağolasın hocam ben çalışınca su geçirmez olduğunu filan düşünmeye başlamıştım :)  Açıp bir temizleme ve prince yatırma işlemi yapayım

Golfun 2025 pil kodu Gokhan hocam, passat da aynidir diye dusunuyorum
@OzgurDkc hocam Passat'ın ki 2032 çıktı,dün değiştirdim,içinden çıkan da Panasonic idi,denk geldi aynısı ile değiştirdim,bakalım ne kadar dayanacak.

@OzgurDkc hocam Passat'ın ki 2032 çıktı,dün değiştirdim,içinden çıkan da Panasonic idi,denk geldi aynısı ile değiştirdim,bakalım ne kadar dayanacak.
2032 daha kolay bulunan ve bu sebeple fiyat olarak daha uygun olan pil tipi

Yeni taktiginiz pil eskisinden bir kac ay daha uzun sure dayanacaktir. [emoji106]

Pil uyarısı verdi ? 2025 3V duracel pil alıp değiştirdim.

malumun ilanı oldu ve  benimde anahtar pili bitti..yedeği taktım ama hata devam edıyor..yedekde aynı sure ama hıc kullanılmadı acaba arac anahtar için süre ilemi calışıyor pile baktımda ıcınde azcık daha var..bana ılgınc geldi..anahtarları surelı yapmıs olabilirlermi..yaklasık 800 gun oldu da..

Piller değiştikten sonra kumandayı araca tanımlamak gerekiyor mu ?

sadece pil değişimi yeterli ben değiştirdim her iki kumandayı da herhangibir tanıtım vs olayı olmadı

Moderatör tarafında düzenlendi:
dün değiştirdim bende, tanıtma felan gerekmiyor. duracell CR/CL 2025  3V aldım. bakalım ne kadar gidecek.

İçindeki panasonic imiş sizce yine aynısından mı alayım yoksa duracell falan mı

Moderatör tarafında düzenlendi:
Ben pazartesi ana konuda yazmıştım sağolsun forumdaşlar yol gösterdi ve pili kendim değiştirdim.sony aldım 15 tl ye.3 yıl gitti diyebilirim.
9db0b04917d92e8ff7b9a0adbc90108a.jpg

SM-E500H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri
Üst Alt