Cam Filmi önerileri

@major24

ne kadar fiyata anlaştınız film için. Lumar film çok kaliteli. Önemli olan işçilik ama. Ben de sadece güneşten koruyani var. Güvenlik olayı fasa fiso gibi geliyor bana

@yusuf , film için anlaşmadım. Gidince konuşacağım film işini.

Daha önceden izmir Detailing Point ile konuşmuştum. Verdiği fiyatlar şu şekildeydi.

ATR serisi 5 cam 750 , ön cam dahil 6 cam 900

Lati serisi 5 cam 1000, ön cam dahil 6 cam 1000

Atr serisi sadece güneş özellikli bir cam filmi , Lati serisi tam bilmiyorum ama seramik cam filmi diye geçiyor.

http://www.akmanlargrup.com.tr/guneskontrol.html

@major24

Lumar bayisinde 5 camı 300e yaptırdım atrx mi öyle bir seriydi.  O fiyatlara ziebart a gidin derim.

Cam filmi konusunda llumar daha iyi bir marka degil mi ? Yoksa ziebart mi daha iyi ? Gerçi galiba ziebart olsun 3m olsun llumar olsun onemli olan işçilik cam filminde anladigim kadarıyla.

@mcanerol

Bilindik markaların filmleri zaten kaliteli. Gerisi işçilik ve müşteriyi memnun etme.

Cam filminde mini onarım gibi bir şansımız var mı? Dipten atmaya başladı cam filmi. Yoksa söküp yeniden mi yapmak gerekir. Kapı döşemesini de hiç söktürmek istemiyorum.  s=bilmem

@ercanerten

doseme sokmezler bızde. sadece cam fıtılı sokulur arka cam ıcın.. soker yenıden yaparlar.

Arkadaşlar Aracım highline olduğu için sadece ön yandaki iki cama film çektirdim. Ton tutması için vag grubu için önerdikleri filmi yaptırdım.

Görüşlerinizi beklerim.

Edit: Resimler neden ters olarak yüklendi anlayamadım :S Pc'de normal görünüyor.

Moderatör tarafında düzenlendi:
yarchi dedi:
Arkadaşlar Aracım highline olduğu için sadece ön yandaki iki cama film çektirdim. Ton tutması için vag grubu için önerdikleri filmi yaptırdım.

Görüşlerinizi beklerim.

Edit: Resimler neden ters olarak yüklendi anlayamadım :S Pc'de normal görünüyor.
Hocam uzaktan ve yan açıdan bakınca pek fark yok da direk bakınca arkadan ışık vurduğu için, ön camlar mavi tona arkalar yeşil tona çalıyor gibime geldi,ama bence güzel duruyor birebir tutması imkansız gibi zaten ,nerede yaptırdınız filmleri?

ercanerten dedi:
Cam filminde mini onarım gibi bir şansımız var mı? Dipten atmaya başladı cam filmi.
Ziebart cam filmleri "ömür boyu" garantili. Garanti belgenizle herhangi bir ziebart bayii'ne gittiğinizde onarım yapıyorlar. Bu yüzden ziebart gibi yerleri öneriyoruz zaten...

@silvershadow  Murat Hocam teşekkür ederim  :)

@berreday Hocam

Doğuş Oto Etimesgut/Ankara'da çektirdim filmleri. Dediğiniz gibi çok detaylı bakınca biraz yeşil-siyah ton farkı var. Ama genel olarak uyumlu duruyor. Hem ekonomik oldu benim için sadece 2 cama çektirdim. Hem de arka ve arka yan camların orjinalliğini bozmamış oldum.

Solargard marka film çekiyorlar. İşçilikleri falan çok iyiydi. Ne cam nede fitil söktüler. 2 saatte falan aracımı yıkanmış kurulanmış şekilde teslim ettiler.

yarchi dedi:
@silvershadow  Murat Hocam teşekkür ederim  :)

@berreday Hocam

Doğuş Oto Etimesgut/Ankara'da çektirdim filmleri. Dediğiniz gibi çok detaylı bakınca biraz yeşil-siyah ton farkı var. Ama genel olarak uyumlu duruyor. Hem ekonomik oldu benim için sadece 2 cama çektirdim. Hem de arka ve arka yan camların orjinalliğini bozmamış oldum.

Solargard marka film çekiyorlar. İşçilikleri falan çok iyiydi. Ne cam nede fitil söktüler. 2 saatte falan aracımı yıkanmış kurulanmış şekilde teslim ettiler.
Hocam 2 cam ne kadara mal oldu ? Ben de 5 cama cam filmi çektireceğim de, bi mahsuru yoksa fiyatı sormak istedim  :mad:

Geri
Üst Alt