Cam Filmi önerileri

@frhtmst Bir ihtimal böyle olabilir. Orayı ıslak bezle silerek kalan lekeleri giderin. Sorun tekrar olmaz büyük ihtimalle. Canınızı sıkmayın aracın keyfini çıkarın...

@MR hocam dün çekebildim, ancak hava biraz kapalıydı.
Arka camlara dokunulmadı (%65 karartılmış),

Ön yanlar llumar AT35 green.

NALyNa.jpg

qMAgQR.jpg

Merhaba arkadaslar;

lumar atr 20 mi yoksa lumarın yeşil renkli filmi mi? atr 20 yapıcaktım şimdi böyle bir modelide var kafam karıştı sizce hangisi?

@Samil hocam öncelikle teşekkürler. Fark yok gibi duruyor gerçekten. Bu hafta AT35 için birde ben fiyat alayım en iyisi.  :mad:

Moderatör tarafında düzenlendi:
Yarın Sonax'tan randevu aldım. Ön cam hariç 400 TL'ye yaptırıyorum.

Fiyat uygun mudur sizce?

@brkylmz Normalde 550 Tl olduğunu bu ay kampanya fiyatının 400 TL olduğunu söylediler. Yani 400 kampanya fiyatıymış.

Cam filmini dün yaptırdım. Ufak tefek kabarcıklar var. 1-2 güne geçecek dendi. 1 hafta sonra da kontrol edilecekmiş. 

Cam filmini dün yaptırdım. Ufak tefek kabarcıklar var. 1-2 güne geçecek dendi. 1 hafta sonra da kontrol edilecekmiş. 
Hocam hayırlı olsun. İlk bu kaç gün mümkün mertebe güneşte bırakın aracı. Oluşan kabarcıkları bi kredi kartıyla bastırarak giderebilirsiniz.

@brkylmz Teşekkürler. Usta da dediğiniz gibi güneşte bırakın dedi. Ancak kabarcıklara siz dokunmayın kontrolde biz hallederiz dedi. 

Bugün Amerikan Filim Merkezi ( Beylikdüzü ) şubesinden  fiyat aldım . Daha önce bu firmayı yanlış hatırlamıyorsam  Yusuf hocam önermişti . Fiyatlara gelince ön cam hariç : atr 35 , atr 20 ve golf için olan yeşil renkli filim için 350 tl fiyat aldım.  10 yıl garantisi olduğunu söyledi . İçeride cam filmi yapılan araçlara baktım - pek de anlamam aslında - yaptıkları işe özen gösteriyorlardı . Şimdi can alıcı soruya gelelim :)   Aracımda fabrika çıkışı film yok . Daha önce yaptıran arkadaşlar hangisini önerir ?  Bu bölümün hepsini okudum ancak yine de tavsiye istiyorum sizlerden  :D  

@ismail_32  Hocam ATR 20 2 kararında bir tercih olur, ATR35 biraz açık kalıyor. 

@ismail_32 Bugün @GolfSaver hocam da ATR20 yaptırdı, tüm camlara aynı uygulandı, ısı kesmesi olsun, araca kattığı hoş görünüm olsun, gerçekten çok güzel. Yeşil olan serii highline araçlara sadece ön iki cam için iyi olabilir, ATR20 çok daha kaliteli bir seri vw yeşiline göre ve içten görüş açısı olarak daha net.

@enpisagor Kafamdaki sorular az çok çözüldü . Bir de pasifik mavi araca uygulanmış şeklini fotolarda görebilsek daha güzel olurdu . Arkadaşın aracı hangi renkti ayrıca fiyat olarak nasıl 350 tl ?

Geri
Üst Alt