Cam Filmi önerileri

Ziebart bu konuda gerçekten iyi 10 sene önce passat almıştık babam müşterisi diye Ziebart'a götürmüştü koruma, cam filmi falan hala bi sıkıntı yok filmlerde ki bakıma gitmediği halde.

Ben de yarın sabah 9'da ziebart'da cam filmi çektireceğim.  Yan camlar ve arka cam için...

ben de ziebarttan yaptırdım . önlere 2 numara arkalara 1 numara. gayet güzel iş çıkardılar , memnunum görünümden de.

Rust dedi:
ben de ziebarttan yaptırdım . önlere 2 numara arkalara 1 numara. gayet güzel iş çıkardılar , memnunum görünümden de.
Hocam arka ile on arasında ton farkı oldu mu ? Resim koyarsanız cok sevinirim.

mcanerol dedi:
Hocam arka ile on arasında ton farkı oldu mu ? Resim koyarsanız cok sevinirim.
benim arkalar %65 karartılmış cam olduğu için arka ön hemen hemen aynı koyulukta oldu. arkalar bir tık daha koyu oluyor ki bu benim istediğim bir şeydi.sitede vardı ama bulamadım resmi. yarın çekerim :'(

arkadaşlar lumar air80 ön cam dahil 500 tıl yaptırdım bir yıl önce. ultraviyoleden inanılmaz koruyor. araç güneş altında ısınmıyor, camları açınca koluma vuran güneşin yakıcılığını nasıl kestiğini camları kapatınca anlıyorum. ben çok memnunum tavsiye ederim. ömür boyu garanti, kimlik kartı gibi ehliyet boyutunda bir kart veriliyor yaptırınca.

Şahsım adına konuşursam Llumardan başkası yalan diyebilirim :)

Ben de lumardan memnundum yanlız bugün arka sağ camda ucundan kalkma mevcut. Arka camda da ufak ufak kabarciklar var. Tavsiye etmiyorum lumari.

@fatihan  ön cama uyguladığınız air 80 serisinin fotograflarını içeriden ve dışarıdan paylaşabilir misiniz?

Bir de gece yolculuğunda ön camdaki filmin olumsuz etkisi oluyor mu?

Arkadaşlar aracımıza film çektirmeyi düşünüyorum.Tekirdağ da sadece film işi yapan bir iş yeri ile görüştüğümde ister Lumar ister 3M film istedğimizi yapabileceklerini ve 5 cam için 500 tl tutacağını söylediler, fiyat yüksek geldi. St arkadaşı aradım bana aracı alırken paket halind eteklif ettikleri boya koruma film vs teklife istinaden sadece cam filmi işi için ne olacağını sordum , st ünv. Sınıf arkadaşımın kardeşi çıktığı için aracı alırkende yardımcı olmuştu saolsun. Abi konuşup döneceğim dedi ve aradı lumar marka için 350 tl ye bu işi yapabileceklerini söylediler ne dersiniz, uygunmu? Nelere dikkat edilmeli sizce lumar iyi diyen arkadaşta var kötü diyende. Yaptırayımmı?

@Athloon

Ben lumari yetkili bayisinde yaptırdim. Filmler çok kaliteli işçilik kötü. Bence ziebart varsa az daha fazla para verin en iyisi olsun.

@yusuf  Hocam Trakya da istasyonları gözükmüyor sitelerinde , fiyat bilgileride mevcut değil aynı şekilde, Tekirdağ merkezde ki arkadaşların web siteleri de var aviofilm.net. Ancak 500 tl ile 350 tl arasında %30 fiyat farkı var. Vw Çalışkanla ortak hizme tveren arkadaşların teklifi Lumar için 350 tl.  Arada kaldım.

@Athloon

Ben lumari 300e yaptırmıştim. Önemli olan işçilik. Hangisine daha fazla güveniyorsanız o olsun ;)

@yusuf  hocama katılıyorum işçilik bu iş için çok önemli. Film kalitesine de dikkat edilmeli ayrıca. Piyasada çin malı çok sayıda kalitesiz film olduğu söyleniyor.

Arka ve arka yanlar karartılmış cam benim ön yan iki tarafada 1 numara çektirttim çok yetersiz oldu varlığıyla yokluğu belli değil.

Geri
Üst Alt