Cam Filmi önerileri

@ismail_32 Kendi aranızda yapılan etkinlikler konusunda fotomuz var, araç beyaz, fiyat olarak da bizde aynı şekilde yaptırdık, iyi olduğunu söyleyebilirim. Başka firmalar 500-700 dahi istiyor.

9fbb9c6ad98769ae902c3e71e87f721f.jpg

Bugünden bir fotoğraf hocam [emoji5] @ismail_32

Sent from my iPhone using Tapatalk

Moderatör tarafında düzenlendi:
350 tl fiyat çok iyi, Ordu'da atr35 serisi için 700 tl fiyat verdiler 5 cam için

@enpisagor Güzel görünüyor maşallah :D   Arka cama da mı atr 20 yaptırdınız . Gece park ederken sıkıntı çıkarıyor mu hocam ? 

Ben atr 20 5 cam,ön cam llumar air 80 için 500 tl fiyat aldım.

@atakom Gelin İstanbul'da yaptırın hocam hem gezmiş olursunuz aradaki farkla . Burada rekabet olduğu için her şey de böyle fiyatlar bence .

@ismail_32 Orijinal ATR serisinin iyi yanı içten pek kararma sağlamadan, ısı geçişini korumasıdır, pek sıkıntı yaşadığımı söyleyemem. 

@pegasus Hocam sadece ön cam için ne fiyat verdiler, bizim gittiğimiz yerde AIR70 vardı 80 yoktu.

Bugün Amerikan Filim Merkezi ( Beylikdüzü ) şubesinden  fiyat aldım . Daha önce bu firmayı yanlış hatırlamıyorsam  Yusuf hocam önermişti . Fiyatlara gelince ön cam hariç : atr 35 , atr 20 ve golf için olan yeşil renkli filim için 350 tl fiyat aldım.  10 yıl garantisi olduğunu söyledi . İçeride cam filmi yapılan araçlara baktım - pek de anlamam aslında - yaptıkları işe özen gösteriyorlardı . Şimdi can alıcı soruya gelelim :)   Aracımda fabrika çıkışı film yok . Daha önce yaptıran arkadaşlar hangisini önerir ?  Bu bölümün hepsini okudum ancak yine de tavsiye istiyorum sizlerden  :D  
Hocam firma iyi ;) ben garantisinden memnun kaldım. Ben önleri 20 yapmanızı öneririm. Eğer köye falan gidiyorsanız orada 20 bile çok rahatsız ediyor. Dikiz aynadan bisey görmek zor oluyor. 

@ismail_32, İstanbul uzak hocam Ankara'da da 300 tl ye yapıyorlar yaz tatilinde muhtemelen Ankara'ya gittiğimde yaptıracağım

@pegasus Ön cam için bende kararsız kaldım, geçen @theGenius Hüseyin hocam yaptırmış, sıcak memleket için şart demişti, Adana da sıcaklar başladı, ısı tutması nasıl acaba, ayrıca OGS okumada sorun olur mu şeklinde kafamda deli sorular var.

@yusuf Sizin yazılarınızı okuyup Beylikdüzü'ndeki şubesini buldum . Çalışanlar fena değil gibiler aralarında fark var mıdır bilmiyorum ? Belki Bahçelievler' deki şubesine giderim. Evet hocam köye gidiyorum . Bagaj camını atr 35 mi yaptırmak lazım o zaman ?

Geri
Üst Alt