Sitemize özel pleksi plakalık

silvershadow

Emekli
İsim
Murat İNCİ
Plakalık deyip geçmeyin....

Pleksi plakalıktaki detaylar tam da zevkin inceliğinin göründüğü yerler...

3DzGmO.jpg

94NP5N.jpg

vEPvL4.jpg

kk6ynJ.png

n7l3MB.jpg

0qzoyL.jpg

Amzd3q.jpg

Pleksi için önerebileceğiniz bir yer var mı? Bir de bunların montajı slikonla mı oluyor?

Detayı atlamamanız için fotoğrafı indirip plakalığın alt kısmına dikkat edin.

Güzellik detaylarda gizlidir.

Pleksi plakalık sipariş verebileceğimiz bir site tavsiyesinde bulunabilir misiniz ?

(Plakalığın sağ altında el yazısına benzer bir yazı tipinde yazı yazdırmak istiyorum, İstediğimiz yazı türünü uygularlar mı yoksa limitli mi yazı tipleri)

major24 dedi:
Pleksi plakalık sipariş verebileceğimiz bir site tavsiyesinde bulunabilir misiniz ?

(Plakalığın sağ altında el yazısına benzer bir yazı tipinde yazı yazdırmak istiyorum, İstediğimiz yazı türünü uygularlar mı yoksa limitli mi yazı tipleri)
https://instagram.com/kokumerkezi/ diğer Golf sitelerinde buranın tavsiye edildiğini görmüştüm. Bi iletişime geçin isterseniz ;)

Arkadaşlar merak ediyorum. App plaka kullanmanın resmi olarak bir sakıncası var mı ?

Polis falan durdurup ceza yazma riski var mı ?

yarchi dedi:
Arkadaşlar merak ediyorum. App plaka kullanmanın resmi olarak bir sakıncası var mı ?

Mühürsüz olanlarda evet ceza riski var. Özellikle Fransız kesikli diye tabir edilen 0,9 gibi rakamların bazı yerlerinde boşluklar olan plakaların ceza yeme yemese bile durdurulma ihtimalleri yüksek.

Genelde polisler inisiyatif kullanıp ceza yazmazlar. ( Ben de mühürsüz app takacağım, orj. plakayı da bagajta taşıyacağım.)

2 yıl kadar önce kuzenim, bagajında orijinal plakaları taşımasına ve göstermesine rağmen cezayı yemişti. Ama yeni dönemde nasıldır hiç bilmiyorum.

yarchi dedi:

Anladığım kadarıyla sakıncalı birşey o zaman  :)

Prensip olarak polislere eyvallah etmemek için elimden geldiğince evrakları ve bu gibi şeyleri kuralına uygun yapmaya çalışıyorum.

Aslında polisine de çok bağlı. Anlayışlı polisler ruhsatla bilgiler tutuyosa hiçbir işlem yapmadan gönderiyorlar.

yarchi dedi:
Anladığım kadarıyla sakıncalı birşey o zaman  :)

Prensip olarak polislere eyvallah etmemek için elimden geldiğince evrakları ve bu gibi şeyleri kuralına uygun yapmaya çalışıyorum.

Geri
Üst Alt