6.5 inç ana üniteye subwoofer bağlatmak

driver_can

Paylaşımcı Üye

İsim
CAN
Eski aracım polo da rcd510 ana üniteye deck çevirici ile Alpine orjinal kabinli sbr1243br 30cm subwoofer ile xetex 600.1 mono anfi kullandım.Gayet soft ve kafa ütülemeyen ses almıştım.Golf aracımda baslar biraz eksik geliyor bana.Yine Ender veya apo ustada elimde olan malzemeleri bağlatsam mı diye düşünüyorum.Golfe sub bağlayıp kullanan arkadaşlarımız var mı acaba?Kapılar yeterli geliyor mu bağlayınca.

IMG_1718.PNG

IMG_1719.PNG

midline aracımda çevirici ile bağlantılı 2x20cm re audio subwoofer kullandım. çılgın gibi çalsın istemiyorsanız kapılar gayet tatminkar. ben bass kontrol kullandığım için bass ı istediğim gibi ayarlayıp gayet güzel tonlarda dinliyordum.

midline aracımda çevirici ile bağlantılı 2x20cm re audio subwoofer kullandım. çılgın gibi çalsın istemiyorsanız kapılar gayet tatminkar. ben bass kontrol kullandığım için bass ı istediğim gibi ayarlayıp gayet güzel tonlarda dinliyordum.
Yok amaçlım sadece biraz daha basları hissedebilmek.Kapılar yetecektir büyük ihtimal.Benimde amfimde harici bas kontrol ayarı var elimin altında polo aracımda çok işe yarıyordu gerçekten.

Yok amaçlım sadece biraz daha basları hissedebilmek.Kapılar yetecektir büyük ihtimal.Benimde amfimde harici bas kontrol ayarı var elimin altında polo aracımda çok işe yarıyordu gerçekten.
bass kontrol gerçekten büyük nimet :)  Golf yalıtım ve kemik yapısı sayesinde içerisindeki tonlamayıda çok güzel yakalatıyor. En kısa zamanda anfi-bass ile müzik keyfi yaşadığınız günlere dönmenizi diliyorum..

Bu üniteye ses sistemi bağlayan oldu mu ? Passat B8 aracıma geri görüş kamerası ve ses sistemi takmak istiyorum.Yardımcı olursanız sevinirim.

Geri
Üst Alt