1.2 Tsi Dsg 110 ps

13-14 litre yakan kişinin aynı kullanım şekliyle golf tdi performansıda 10 lt den aşağı olmaz diye düşünüyorum. 
Hocam dizel için 10 lt çok. 7, 8 lt yakar bence.

Hem dizel hem benzinli için düşük yakıt sarfiyatı için "emekli mod"da kullanmak gerekli diye düşünüyorum.

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bu ülkede su ile çalışan araç olsa onunda depo 250 tl den asağı dolmaz. 4 5 saat önce her türlü akaryakıta 20 krş ötv zammı geldi [emoji35]

LG-H850 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bu ülkede su ile çalışan araç olsa onunda depo 250 tl den asağı dolmaz. 4 5 saat önce her türlü akaryakıta 20 krş ötv zammı geldi [emoji35]LG-H850 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Aynen değerli hocam , her gecen gun geçim daha zorlaşıyor, yol yapıldı, yolu kullanacak benzin paramız yok [emoji57]

Sent from my iPhone using Tapatalk

Hocam dizel için 10 lt çok. 7, 8 lt yakar bence.

Hem dizel hem benzinli için düşük yakıt sarfiyatı için "emekli mod"da kullanmak gerekli diye düşünüyorum.

@burak_ @fcsrn bencede 10 litre dizel için yüksek rakam :)  ama 13-14 litrede 1.2 tsi için yüksek rakam. Demek istediğim 1.2 ye 14 litre yaktıran tdi'da 10 litre yaktırır.

Tersini düşünmek gerekirse benim sakin kullanımla 1.2 dsg aracımla 4.4 litre yapmış olduğum paylaşım var, aynı denemyi tdi'la yapsam demek 2 lt falan olacak ki bu da bana mümkün gelmiyor.

@burak_ @fcsrn bencede 10 litre dizel için yüksek rakam [emoji4] ama 13-14 litrede 1.2 tsi için yüksek rakam. Demek istediğim 1.2 ye 14 litre yaktıran tdi'da 10 litre yaktırır.Tersini düşünmek gerekirse benim sakin kullanımla 1.2 dsg aracımla 4.4 litre yapmış olduğum paylaşım var, aynı denemyi tdi'la yapsam demek 2 lt falan olacak ki bu da bana mümkün gelmiyor.
Hocam çok güzel değerler yakalamışsınız, maşallah.

Alman görse diplomasını yırtar bizden daha aşağı ölçüm yapmış diye[emoji2] [emoji2]

Alman görse diplomasını yırtar bizden daha aşağı ölçüm yapmış diye
emoji2.png
emoji2.png
Hocam alaman görse takımı taklavatı toplar  bizim memlekete yerleşir :):)

Hocam alaman görse takımı taklavatı toplar  bizim memlekete yerleşir :) :)
Hocam alaman

golf baz motor yaw ne bakacam der gecer.

Bir Mercedes - bir bmw degil.

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Alman görse diplomasını yırtar bizden daha aşağı ölçüm yapmış diye
emoji2.png
emoji2.png

@burak_ fabrika verisi 4.3 lt. , yoksa yırtardı diplomasını.

@kimi-emd @silvershadow

Hocam bence yanlis hesapliyor benim arac 1.2  16.4 lt diyor ama ben ayni miktarda benzin ile ayni km yi yapiyorum

100 tl ike sehir ici 350-370 km gidebiliyor ama sanki ferrari gibi benzin yakiyor gibi gorunuyor.Servis zamani geliyor soledim servisteki arkadaslara yeni yazilimla cozulur diyorlar.

Saygilarla

.

10-12.  Gerisi düz yol 60-70'le gidilmişti. Park etmeden önce 2.7 idi. [emoji4] 
10 km rampa asagi dizelde boyle bak. :)

26ff5ed400a17a8428a875fad3ef1935.jpg

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Az bir trafikte 1.2 çıldırıyor. Bazı günler TDİ golf çok mantıklı geliyor.

Aracım 12binde.

dün çok sıkışık trafikte 32 dakikada 4 km yol alabildim. ortalama hız 9 km/s iken yakıt 12-12,9 gibi bir değer gösterdi araç klima da açıkken. arabanın kaplumbağa hızında giderken bu durum normal gibi geldi bana. tabii bu durumdan hoşlanmadığım halde. 

sizin ortalama hıza bakınca bu duruma çok da şaşırmadım açıkçası. 

az trafikli günler dilerim..

Geri
Üst Alt