1.2 Tsi Dsg 110 ps

@yusufhocam gerçekten mi araç tdi yanlız, bana biraz fazla gibi ama tsi den tdi ye geçinde insan hiç yakmasın bekliyor  :)  

saatte 24 km hızla istanbul yoğun trafiğinde  6,9 yakan tsi varsa 10 bin farkla hemen alayım ne yaptınız hocam.. dizel ile benzin arsında yüzde 20 takıt fiat farkımı var sadece

@arfkync hocam hayırlı olsun 1.2 tsı dsg bir aracınız var artık istanbulun en yoğun tarafiğinde ortalaması 6.1 olan :)  2015 euro6 70-71 bin eder 10 bin farkta sizden 80 bine hayırlı olsun :)  

@arfkync hocam tdı kullanan biri olarak tsı ye denemek için bile olsa binmenizi tavsiye etmem :)  aracınızdan soğuyabilirsiniz. :)  Sessizlik için ekstra 5 bin daha verirsiniz :)  

@axi2934sayın hocam 2010-2015 arası hem manuel hem dsg golf tsi sahibiydim ve benzinli olarak bineceksen elbetteki tsi ilk tercihim olacaktır.bu kezde dizel olsun istedik bakalım :)

@arfkync üstadım son iki yorumundan yola çıktım :)  tsıden sonra dizel aldıran sebep nedir? 

İstanbul trafiği :)  andolu'da ya da sakin bir şehirde yaşasam..yıllık 20 bin km ye kadar bile tsi düşünürdüm..ki severek ayrıldık..ama tdi ile de iyi anlaşıyoruz :)

Standart kullanıcıyım.Daha ne olsun.
22ae09ebe9b5dc4e7c928dbf1c890a1b.jpg
2016 golf7 1.2 tsı comfortline manuel beyaz sürüş komfor ve ışık paket.
Dsg kısmına yazmışım.araç manuel.taşınırsa sevinirim

2016 golf7 1.2 tsı comfortline manuel beyaz sürüş komfor ve ışık paket.

Şehir içinde 60 km hızda 3.5 lt, 100-120 km şehirler arasında 4.5-5 lt yakıyorum. 5300 km de bu arada araç.

Moderatör tarafında düzenlendi:
SON DURUM BİLDİRİMİ

BALIKESİR İZMİR Uzun Yol  Ortalama 110 KM Hız İle   Ortalama Yakıt Tüketimi İ 5,1  Lİitre

İZMİR Şehir İçi Kullanım Uzun Süreli Ortalama 6,6 Litre

1.2 TSİ  DSG   mükemmelsin ;)

@golfaşkı hocam çok güzel ortalama yakalamışsınız.

benim 8000 km ortalamam yaz 7.6 lt

Geri
Üst Alt