1.2 Tsi Dsg 110 ps

golfaşkı

Katılımcı Üye

İsim
akın
Aracım 3000 KM oldu, dün balıkesirden izmire gelirken  tüketim fotosunu çektim, az yakmak için hiçbir çabam olmadı ortalama 110 km hızla seyretmeye gayret ettim hepsi bu. 

IMG_2631.thumb.JPG.c18a401fa06a49fee07912bd793047ee.JPG

Moderatör tarafında düzenlendi:
Aracım 3000 KM oldu, dün balıkesirden izmire gelirken  tüketim fotosunu çektim, az yakmak için hiçbir çabam olmadı ortalama 110 km hızla seyretmeye gayret ettim hepsi bu. 
Yakit aldiktan sonra 79 km gozukuyor. Öncesi varmi uzun soluklu bir tuketim?

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

01.03.2015

Pendik Kurtköy / Kocaeli Körfez arası ?

Araç 4.700 kmde 

image.jpeg

normal hocam eğer yol düz ise anlık tüketim değerlerinde bile keyiflenir oluyor insan :)  

benim ki 1000 km ye yaklaştı, Trabzon şehir içi ortalama 6,2 lt, 150 tl benzin ile 550 km yaptım, yaklaşık km de 27 kuruş yaktı.

@axi2934

Değerli Hocam;

bu değerlerin Tesadüf olmadığını görebiliyoruz artan paylaşımlarınızla...

Benim 200 km'yi aşan uzun mesafelerdeki rekorumu egale edebilecek sabırda görüyorum sizi ..

OqlMzP.jpg

@silvershadow maşallah hocam :)  Acaba dördün altına düşermi derken gitmek istediğim yere geldim. Yoksa sizin rekora dahada yaklaşırdım. 

@axi2934

Değerli Hocam;

bu değerlerin Tesadüf olmadığını görebiliyoruz artan paylaşımlarınızla...

Benim 200 km'yi aşan uzun mesafelerdeki rekorumu egale edebilecek sabırda görüyorum sizi ..
silvershadow hocam 3 buçuk saat boyunca ortalama 60 km sabit hızla mı gittin, iyi sabretmişsin   :Allah nazardan saklasın

@egemen

Değerli Hocam, 

70 km/s e cc ile sabitlendi ancak kimi noktalarda daha hızlı  ve kimi yerde daha yavaş geçildi parkur...

şehirler arası normal değer.bence aslolan şehir içi ve özellikle istanbul şehir içi..benim değer fotoğraflarım da bunlar...

taktir sizin..araç rodajda ve çok basmadan genelde yoğun trafikte.. ilk depoya nispeten 80-90 km daha fazla yaptı ve yakıtıda bp ultimateden aldım,ilk depo shell den almıştım

Geri
Üst Alt