Perde çeşitleri ve uygulamaları

@silvershadow

Ellerinize sağlık süper resimler. Keşke orginal kapıya gömülü indirilip kaldırılabilir bir perde olsaydı fordlardaki gibi :(

Redline dedi:
@silvershadow

Ellerinize sağlık süper resimler. Keşke orginal kapıya gömülü indirilip kaldırılabilir bir perde olsaydı fordlardaki gibi :(
Alıp almayacağıma ben de bu fotoğraflara göre karar verdim.

Açıkçası benim de beklentim: " istediğinizde  Passat'ta  olduğu gibi kapı paneli içerisine gizlense, arka cam elektrikli kontrollü olsa " şeklindeydi. Fakat olmadığını görünce vazgeçtim..

566 tl + ötv yani ne kadar ?

alper32 dedi:
566 tl + ötv yani ne kadar ?
Değerli Hocam;

ÖTV %45'tir.

Dolayısıyla 820 TL 'dir ama bu kadar değil daha işçilik de var....

Dolayısıyla siz ona 900 ila 1000 lira arası deseniz yanlış olmayacaktır.

bende film düşünüyorum ama trafik cezası olayı beni düşündürüyor.kafalarına göre biri ceza kesiyor biri kesmiyor.

mrvolkan dedi:
bende film düşünüyorum ama trafik cezası olayı beni düşündürüyor.kafalarına göre biri ceza kesiyor biri kesmiyor.
%99 ihtimalle kesmezler. %1 ihtimalle bir hata yaparsınız polis size sinir olur. AAAA film varmış der kitler cezayı.

Önler hafif arkalar koyu yaparsanız sorun olmaz. İnşallah olmaz yani :)

aynı araca bi polis keserken diğeri kesmiyor

yani cinsin birine denk gelmeyelim diye dua mı edecez:)

mrvolkan dedi:
aynı araca bi polis keserken diğeri kesmiyor

yani cinsin birine denk gelmeyelim diye dua mı edecez:)
Hocam son 1 senedir forum takip ediyorum. 1 kişi çıkıp demedi benim araca ceza kesildi diye.

Çevremde gördüğüm çoğu araçta film var. Burada asıl mesele koyu çektirmemek ve ön cama çektirmemek.

Ben derim taktırırsınız ceza gelir birşey diyemem. Ben gördüğümü bildiğimi söylerim.

bende  şehir icinde sırf siyah camlı araçları durdurup ceza kesen trafik ekiplerini şahsen dehşetle izledim

ayrıca trafik polisine sordum ben yayaydım o sıra

fabrikadan siyah camlı cıkdıysa ceza varmı dedim

hepsine kesiyoruz dedi.hatta konuyu tartısdık baya niye bazılarınız kesmiyo o zaman dedim

o onların bilecegi iş dedi

deli dumrul misali

mrvolkan dedi:
ayrıca trafik polisine sordum ben yayaydım o sıra

fabrikadan siyah camlı cıkdıysa ceza varmı dedim

hepsine kesiyoruz dedi.hatta konuyu tartısdık baya niye bazılarınız kesmiyo o zaman dedim

o onların bilecegi iş dedi

deli dumrul misali
ciddi ciddi karartılmış arka cama ceza mı kesecekmiş?  :eek:

valla öyle dedi ama ona da kes demişer konuya cok hakim olmadıgını anladım

cünkü fabrika cıkıslı ise kesemezsiniz normalde dedim sen getir ben nası kesiyom bak dedi:)

cezayı mahkemeye verirsin iptal olur  yada olmaz biz bilmeyiz felan dedi

neyse velhasıl kelam

insan yinede tereddütte kalıyor

Geri
Üst Alt