ANA KONU

topalkartal dedi:
vefasız dostundan selamlar murat hocam :)

WngjmE.jpg

3DvkQj.jpg

RY1j2o.jpg

a5d7md.jpg
Yasin Üstadım;

Gönlüm bir hoş oldu sayende yine...

Vefa karşılık beklemeden...

Google görsellerinde arasına da bulamayacağınız şu güzellikleri düşünüp kareleyip bedelsiz paylaşmak değilse nedir?

dost elinizin altında duran ama hiç kullanmadığınız fazladan 280 beygir R gibidir...

Yolları kazımak zorunda değilsiniz her an...

Ama bilirsiniz ki orada ve gaz açınca yer uçağı olarak sakin sakin  öylece beklemektedir...

Varlığın yeter...

SATURNUS2015 dedi:
Herkese iyi akşamlar bu hafta 1.4tsi highline olan aracımı alacağım yetişirse cuma olmadı işim sebebiyle gecikmeli öteki haftanın sonuna.. %4.5 indirim nasıl? Bayi rize..
indirim çok iyi. seçim de çok iyi. hadi hayırlısı.
Teşekkür ederim hayırlısı diyelim hocam

Aracını yeni alacaklara rodaj la ilgili tavsiyeleriniz olur mu ? Ya da bölüm var mı baktım da bulamamış olabilirim .

% 3 luk indirim uygulanıyormu yoksa bayiler kafasına goremı takılıyor

%3+bayii peki bayiiler güncel oranı nedir..bu hafta cagırırsalar kazıklanmayalım da..

Gökhan dedi:
Aracını yeni alacaklara rodaj la ilgili tavsiyeleriniz olur mu ? Ya da bölüm var mı baktım da bulamamış olabilirim .
bunu bende merak ediyoru. rodajda neye dikkat edelim? aracım temmuz sonu gibi gelecek, geldigi gibi tatil planımız var mesela. rodaj suresi bitmeden mantıklımı uzun yol? rodaj suresi nedir kac km dir?

gerci mantıklı olmasada mecburen uzun yol yapıcaz gibi gozukuyor:(

virtus dedi:
bunu bende merak ediyoru. rodajda neye dikkat edelim? aracım temmuz sonu gibi gelecek, geldigi gibi tatil planımız var mesela. rodaj suresi bitmeden mantıklımı uzun yol? rodaj suresi nedir kac km dir?

gerci mantıklı olmasada mecburen uzun yol yapıcaz gibi gozukuyor:(
Rodaj için olabilecek en mantıklı şey uzun yoldur. uzun yolda 3.000 deviri geçmemeye özen gösterin. Murat hocam bu konuda detaylı bilgileri verdi. Konuyu bulup yönlendiriyorum sizleri.

silvershadow Murat hocam arkadaşlar rodaj süresi ile alakalı rehberinizi dört gözle bekliyor ;)

basic bi-xenonlara , u-led  servis tarafından takılabilir mi ? teşekkürler

the_dr dedi:
Hocam servis bu işe girmez. Girse de çok yüksek fiyat çıkartır.

yusuf dedi:
dışarıda yaptırılabilir mi peki , alt yapı uygun mudur ?

-komple değişim olmadan tabi-, biraz baktım bugün sanki yerleri bile var gibi geldi basiclerde :)

the_dr dedi:

-komple değişim olmadan tabi-, biraz baktım bugün sanki yerleri bile var gibi geldi basiclerde :)
Ender bu işi yapıyor. Sitesinde fiyatları var.

Alttaki konuda da replikasini konuşacağız. Replika 1500 2000 arasına maloluyor. http://www.golftutkusu.com/golf-7-atolye/cinden-cift-u-led-almayi-dusunenler-dikkat-edilmesi-gerekenler/msg1672/#new

yusuf dedi:

Ender bu işi yapıyor. Sitesinde fiyatları var.

Alttaki konuda da replikasini konuşacağız. Replika 1500 2000 arasına maloluyor. http://www.golftutkusu.com/golf-7-atolye/cinden-cift-u-led-almayi-dusunenler-dikkat-edilmesi-gerekenler/msg1672/#new
hocam hep halojenden dönüşüm veya uled den R a , komple far sanki bunlar

benim demek istediğim mevcut basic far sistemine eklenip eklenemediği

Geri
Üst Alt