ANA KONU

Seçili olmasına rağmen geri vitese takınca yan aynayı aşağı indirmiyor. Daha önce çalındığı için değiştirdim bu aynayı. 1 yıl geçti üstünden. O zamandan beri mi inmiyor farkında değilim.

Seçili olmasına rağmen geri vitese takınca yan aynayı aşağı indirmiyor. Daha önce çalındığı için değiştirdim bu aynayı. 1 yıl geçti üstünden. O zamandan beri mi inmiyor farkında değilim.
Düğme r konumunda olmasına rağmen inmiyor ise ayarını tekrar yapın ;)

@firemage

Değerli Hocam 

Bu tip şeylere para kaptırmayın.

Serviste ücretsiz ve üzerine de boya akmayacak şekilde vernik arttırdığınızda asla fark edilmeyecek kalitede rötuş yaptırabilirsiniz. 

Ben uğraşmak istiyorum derseniz servise gittiğinizde yanınızda bir şu şişesi götürün dibine bir parmak boya ekleseler siz en ince uçlusundan suluboya fırçası alıp rötuş yaparsınız. Vernik de  servisten verirler mi emin değilim ama oto boyacilardan da alınabilir.

Geçmiş olsun 

Siyahhhhhh

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

800$ dan satışa sunulmuş. Bence çok iyi fakat fazla tuzlu geldi :)

@Hk80

Bu sabah karşıya geçiş Acıbadem Levent arası bmw x3 ,yoğun trafik. Ocak söndürür. 
hocam söndüren bmw olsun :)  yanlız bu dizelmi benzinmi? dizel ise çok fazla sanki

Moderatör tarafında düzenlendi:
arkadaşlar usb diskten müzik dinlerken araba her kontak yapışımda başa dönüyor en son kaldığı müzikten devam ettirme özelliği varmı?

2016 CRAFTER İÇİN HERHANGİ BİR KODLAMA YAPABİLİYORMUYUZ ? SELAMLA AMERİKAN PARK VB. ?

arkadaşlar usb diskten müzik dinlerken araba her kontak yapışımda başa dönüyor en son kaldığı müzikten devam ettirme özelliği varmı?
Değerli Hocam 

Mute tuşuna basmayı denediniz mi?

Normalde pause tuşu ile aynı işleve sahip ama kontağı kapattıktan sonra kaldığı yerden devam etti mi dikkat etmedim.

2014 ocakta aldığım golf 7 de akü bitmesi sorunu yaşadım. 2 yıl uzatılmış garantim de var. Akü yü serviste mi değişmeliyim garanti olur mu sorun yaşayan var mı buna benzer?

Geri
Üst Alt