ANA KONU

@ahmet3976 Aklıma gelen en mantıklı neden içinin piano black olmasını istemediği için böyle bir şey yapmış olabilir yalnız bu kadar dolu bir arabaya park sensörü ekletmemişler o ilginç olmuş.

@Negatiwe

serdar hocam aracını satıyormussun ilanı sahibindende gördüm hayırlısı olsun.passata geçiş oluyor galiba.

AVRUPA İLK YARI SEGMENT BAZINDA SATIŞLAR (Zirve yıllardır değişmiyor)

kEgYom.jpg

@ahmet3976 Aklıma gelen en mantıklı neden içinin piano black olmasını istemediği için böyle bir şey yapmış olabilir yalnız bu kadar dolu bir arabaya park sensörü ekletmemişler o ilginç olmuş.
O benimde aklıma geldi ama comfortline alıp piano black kısımları kaplatsa daha mantıklı bir yaklaşım olurdu :)

Bunlarin hepsinde stratejik hamleler var bence.Tedarikci rekabetin cok olduğunu hesap edip kendine guvenmese bu kadar büyük bir restlesmeye cesaret edemez.

Ayni sekilde VW de üretimi durdururum yavaslatirim diyerek büyük oynuyor.

Tek kalem parca degil benim okuduğum

Trim parcalari

Koltuklar

Ve sanziman

Gibi onemli parcalardan bahsediyorlar.

En az 3 yillik yaparlar sözleşmeyi ve yenilenme zamani geldiginde vw nin guc kaybettigini gören üreticiler boyle cesaret gösterilerine kalkisabiliyor demekki.

Eger olayi uzlasip hemen bitirirlerse pek sıkıntı cikacagini dusunmuyorum.

Fakat devam ederse Mahkemeler hatta Almanya hukumeti duruma mudahale edebilir.

VW duraklama donemini geçip gerileme donemine girdi gibi sanki. Umarim kaliteyi dusurmezler Tiguan da oldugu gibi.

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Hocam sizce yeni tiguanda kalite düştümü ?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Hocam sizce yeni tiguanda kalite düştümü ? Sent from my iPhone using Tapatalk
Hocam tiguan ici genis tasarim idare eder. Ama malzeme kalitesi ciddi sekilde düşmüş. C segmenti bir crossover olduğunu dusundugumuzde. Fiyatini dusundugumuzde.

Golf gibi olsun istiyoruz en azindan ama malesef degil. Hatta Passat comfortline a bindinizmi bilmiyorum onu golf comfortline ile karşılaştırın. Onlar arasinda bile fark var. VW düşüş trendinde benim görüşüme göre.

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hocam biz değişik bir aileyiz :) birbirimizden habersiz kardeşimde polo bende golf amcamda passat babamda tiguan var yaş sıralamamızda arabalara uygun yani gerçekten golf iç tasarım kalite olarak en iyisi ben 1.6 passat dizel çok ilginç gitmiyor araba bağırıyor ama gitmiyor, passat 2.0 olmalı kesinlikle ! babam kızsada 9 L ortalama bassınca ileri atılan 1.4 tigu çok güzel , yani o yükseklik algısı rahatlık konfor veriyor (kimine göre his) şu tıs tıs sesi tiguanda daha çok :) ve ben o ses için ufak kasislere girmekten kendimi alamıyorum

40 yaşa yaklaşan yaşım suv suv diye atıyor :) golfüde çok sevdim , ama temiz süt emmiş bir x3 veya q5 hayallerimde

Arkadaşlar herkese merhabalar. Özellikle sabahları aracı çalıştırıp hareket ettikten sonra-düşük hizlarda-ekli videodaki ses geliyor.Bir süre sonra kesiliyor.Daha önce yaşayan var mı?  

Ekli dosyayı görüntüle 5953

Arkadaşlar herkese merhabalar. Özellikle sabahları aracı çalıştırıp hareket ettikten sonra-düşük hizlarda-ekli videodaki ses geliyor.Bir süre sonra kesiliyor.Daha önce yaşayan var mı?  

Ekli dosyayı görüntüle 5953
Hocam, ilk hareket sırasında araç balataları disklere yakın tutarak disk ve balataları kurutuyor. Bu onun sesi, bir arıza değil aracın bir özelliği. :) Dilenirse kodlama ile kapatabiliyorduk diye hatırlıyorum.

Geri
Üst Alt