ANA KONU

@EMRAH ATTS Emrah Hocam kısmet işi bunlar ancak imkan olursa r line bir varianta kim hayır diyebilir, gelse de test etsek :)

@erkanzhep birlikte çok sağlıklı fikirlere ulasabılırız degerli hocam acaba fiyat ne olabılır

@Wolfsburg evet golf 5 olarak öyleydı suan yenı makyajlı jettaların içleri aynı yine sedanı derler buda variantı olucak :000043-medium:

@erkanz

Değerli Erkan Hocam 

Doğuş'ta halen test sürecinin devam ettiği bilgisine ulaştım. Hangi motor ve donanımla geleceğine bu testler sonrasında karar veriliyormuş. Ben de heyecanla bekliyorum bu sürecin sonucunu 

@Wolfsburg nasıl isterseniz ....

bu araçlarla özellikle sıkıca ilgilenen @silvershadow Hocamız ayrıntılı bir şekliyle hepimize yardımcı olucaktır

Moderatör tarafında düzenlendi:
@Wolfsburg 

Değerli Hocam, siz bize;

Bütçenizi,

Dizel mi benzinli mi,

Otomatik mi manuel mi,

C sınıfı mı d sınıfı mı,

Max km ve yaş sınırınızı belirtirseniz forumumuzda ki Hocalarımızdan da güzel fikirler gelecektir diye düşünüyorum. ;)  

@EMRAH ATTS Birazdan konu açacağım.

Kafamdaki araçlar ;

1.2 TSi/Bluemotion makyajlı Trend. Jetta

Golf 1.2 Midline/Comf./1 4 TSi Higline

Passat B7 1.4 TSi Trendline

Ford Mondeo (Zor ama ya tutarsa)

Ford C-Max 1.6 Trend

Tiguan WhiteNight/Trend  & Fun

Eski kasa C/3 serisi

Toyota Rav4

Toyota Supra

şaka şaka tipsiz supraya para vermem :)  

Hepsi Man.  ve benzinli.
Kafan çok karışık hocam :)  

@silvershadow Değerli Murat Hocam, paylaştığınız bilgi için teşekkür ederim. Aynı heyecanla hepimiz bekliyoruz :)

Golf variant için sanki daha özenmişler cam tavanı harika zaten GTD lerine laf yok.

Dün park halinde yurtdışı plakalı Golf Gtd gördüm uzun uzun bi panjura bi logoya bi de tampona baktım söküp alasım geldi :D

İlla ki başımıza gelmiştir.

Üst kademeye çıkamıyorsak,o kademede ki başka bir araca yöneliriz.

Bende fiyat olarak bu civardaki en iyi aracı almayı düşünüyorum.
sakıncası yoksa sizi golf'le karşılaştırmalar konu başlığımıza alalım o zaman, burası variant'ın en güzel fotoğraflarına ait :)

arkadaşlar benim golf 26.000 km'de yağ değişimi için 1.100 km kaldı şeklinde uyarı çıkıyor. neden acaba. 30.000de değilmi bakım zamanı. bakım tarihinede 2 ay var anlamadım neden böyle bi uyarı cıktı.

Geri
Üst Alt