ANA KONU

@Beşiktaş1903

Değerli Hocam 

Neresi burası Allah aşkına?

Burası Arizona çöllerine benziyor.

Araba mı? lastik mi? Yoksa can mı dayanır? bilemedim...

@Beşiktaş1903Değerli Hocam 

Neresi burası Allah aşkına?

Burası Arizona çöllerine benziyor.

Araba mı? lastik mi? Yoksa can mı dayanır? bilemedim...
Hocam libya :) sahra çölü burda araç sürmenin sırrı lastik havalarını 15 psi yapıp 140-180 arasında gitmek oZaman bu çukurlara girmeden gidebiliyorsunuz :) malesef savaş çıkınca bilgisayarım videolarım hatıralarıma el konuldu [emoji80] yoksa ne videolarım vardı [emoji1]

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yöneticilerin ortak kararı doğrultusunda forumda genel düzeni bozan bazı kişiler banlanmistir. Mesele kesinlikle görüşlere saygısızlık değildir. Tamamen troll olduğunu düşündüğümüz kişilere bu uygulama yapılıyor. Hepinize iyi forumlar.

R-Line ile gerçekten muhteşem duruyor;

YbXB5a.jpg

bir ara ufak bir hasar almıştı benim araç hatırlarsınız. sanayide yaptırmıştım.

bugün arabayı yıkadığımda işaretli alanda bir gariplik farkettim, alt kısmında yok ama. dokunuca sanki kağıda,mouse pad e dokunuyormuşsunuz gibi , tırnakla tık tık diye vurunca da diğer yerlerden daha tok bir ses geliyor. acaba dedim hasarlı yeri boyarken oraya da mı gelmiş , ama boya yapılan yer aynı aracın diğer kısımları gibi hissettiriyor.

Ekli dosyayı görüntüle 5644

Moderatör tarafında düzenlendi:
0919f05115334304df915f1b5311bb5a.jpg

Dün yolda gelirken kuşu gördüm, pıt dedi on tarafta hemen aynadan baktım yere ama göremedim. Ya çarptı ama uçtu ya da orda kaldı dedim içimden. Ve sonra unuttum. Mola için durduğumda arabanın ön tarafına dikkatli bir şekilde bakan bir genci farkettim ve bende geçip baktım. Bu üzücü tablo vardı. Alıp toprağa götürdüm bıraktım. Üzüldüm be dostlar :(

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Dün yolda gelirken kuşu gördüm, pıt dedi on tarafta hemen aynadan baktım yere ama göremedim. Ya çarptı ama uçtu ya da orda kaldı dedim içimden. Ve sonra unuttum. Mola için durduğumda arabanın ön tarafına dikkatli bir şekilde bakan bir genci farkettim ve bende geçip baktım. Bu üzücü tablo vardı. Alıp toprağa götürdüm bıraktım. Üzüldüm be dostlar :(

Değerli dostum 

Başınıza gelen olaya üzüldüm ben de...

Kendisine doğru yaklaşan ölümle dans edip,  kiminle dans ettiğini öğrendiğinde herşey için çok geç olduğunu öğrenen ilk canlı değil. 

Fakat tıpkı yunusların pruva dalgasında oyun oynamaları ve geçirirlerse teknelerin altındaki pervanelere kucaklaşmasına benzerdir kuşların araçların ittiği havanın dalgasında sörf yaparken arkasından gelen veya karşısından gelen araçla kucaklaşması...

Bazıları öğrenebilir bazıları öğrenebilecek kadar şanslıdır. Bazıları ise değil...

Hayat böyle işte...

Hiç mi hiç adil değil 

Moderatör tarafında düzenlendi:
0919f05115334304df915f1b5311bb5a.jpg

Aynı üzücü olayı bende yaşadım geçen hafta .insanın içini burkan bir durum hakkaten. en nihayetinde bir Canlı olan Kuş ölümüne sanki sebebiyet vermişiz gibi  hissediyor için ve üzülmemek elde değil. sizi çok iyi anlıyorum hocam. umarım birdaha böyle bişi yaşamayız forum olarak.

5207c9d914041330bb0bb7de8ea34882.jpg
her araca lazım :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Geri
Üst Alt